TFF 2. LİG 2019/2020 23. HAFTA | Manisa FK 1 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 10 Şubat 2020, 18:58:15

« önceki - sonraki »

ata55

Bu zaferin 1 numaralı mimarı Ertuğrul Hoca'dır.
Herkes delikanlıca ve yürekten oynadı, ayrım yapmakta zorlanıyorum.
Aferin çocuklar.
Basacağız dedik, bastık! :)))
Bence şampiyonluk gelmiştir bu maçla.

55_OrHaN_55

Sinan Kurumuş'un gazeteciye yaptığı faul kart gerektirmez miydi? :D

maço

Çok şükür utandırdılar beni.
Çok sağlam karşıladık rakibi.

ask55

Maç saatini beklerken youtube'dan ilk manisa maçının özetini seyrettim.
Gerçekten o maçtaki kadro ve kadronun oturmuşluğu ile bugunkü takım arasında dağlar kadar fark var.
Bugün takımda istisnasız herkes çok iyi mücadele etti ve çok da doğru oyun oynadı.
Allahı var zeminin yağmurlu olması çok işimize geldi.
Ama ne olursa olsun maçın her anında daha dirençli olan, ikili mücadeleleri kazanan, boştaki topları alan, sakin kalan bizdik.
Ertuğrul Hocama tebrikler.Ligin kader maçına takımı inanılmaz iyi hazırlamış.
Maç başında kazananın Şampiyon olacağını hatta beraberliğin bizim için kötü olacağını düşünüyordum.
Çünkü fikstür avantajı Manisa'da idi.
Şimdi en az iki maçta hata yapma lüksümüz var.
Bugünkü oyunu gördükten sonra açıkçası Manisa'nın da daha puan kaybedeceği maçlar olacaktır gibi duruyor.

Farkında mıyız bilmiyorum ama bence bugun tarihimizin en kritik galibiyetlerinden birini aldık.
PTT 1.ligde ve Süperligde bu kadar zorlanacağımızı düşünmüyorum.
Büyük Başkan İsmail Uyanık'ın dediği gibi bunların arasından slalom yapıp çıkacağız en tepeye inşallah.

Dipnot : Allah aşkına şu takımı maç sonu çağırınca üçlü çektirin.
Karşılıklı "Samsun'um benim biricik sevgilim" falan nedir beyler ? Maç sonu üçlü çeker çoşarsın kural budur !

cany

Sezonun en iyi oyununu oynadık belki bugün. Büyük galibiyet. Helal olsun hepsine. Kurtulalım şu berbat ligden, çok bile kaldık

Ahmeti

Uzun yıllar sonra ilk defa final dediğimiz bir maçı kazandık
Allaha şükür

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 10 Şubat 2020, 21:40:11Beklenen final geldi çattı denilse de bence final değil. Çünkü bu maçın ardından daha 11 hafta olacak. Ligdeki takımlar güç olarak bizim ve Manisa'nın hayli altında olsalar bile her iki takım da puan kayıpları yaşayacaktır. Ama çok önemli maç tabii.
2 puan önde gidiyor olmak bir avantaj.
Rakiple ortak özelliğimiz mutlak gol atıyor olmamız. Ancak bizim onlardan üstün yanımız az gol yiyoruz.
Yani, biz bunlara ger türlü gol atarız. önemli olan yemememiz.
İlk maçta futbol olarak bizi ezmişlerdi. Ancak şartlar farklı artık.
Ben bir de şunu iddia ediyorum, bizi ezdikleri, 2-0 öne geçtikleri maçta bile kazanamadılar. İki yan top ile beraberliği kurtardık.
Yani adamların kafasında şu herifleri yine yenemeyiz düşüncesi var.
Psikolojik üstünlük bizde, kulübe üstünlüğü de bizde.
Ortada bir maç olur.
Yenilmeden döneceğimize inanıyorum.

Allah'a şükür, tahminlerimin hepsi tuttu, hatta daha fazlasıyla.

Hep söyledim, Ertuğrul Sağlam çok iyi bir hoca. Biz önümüzdeki yıllarda bu tür maçları çok oynayacağız ve çoğundan da galip ayrılacağız. Makus talihimiz dönmüştür artık. Güzel günler göreceğiz güneşli günler.

55_OrHaN_55

Manisa'ya deplasmana giden arkadaşlar Manisa kebabı yediler mi, bu konudaki izlenimlerini de bekliyoruz :D

cembaba

Bu maç özelinde ve genel anlamda Ertuğrul Hoca'yı tebrik etmek gerek. Hem takım üzerindeki otoritesi için hem de sahayı mükemmel okuduğu için. Takımını çok iyi tanıyıp, analiz edip sahaya sürdüğü için teşekkür ederim. Özellikle Manisa takımına hırs ve motivasyon anlamında mükemmel hazırlamış hocamız. Tebrik ederim. Ayrım yapamayacağım ama takımımız gireni çıkanıyla muhteşem oynadı. Şimdi önümüzdeki iki karşılaşma çok önemli bu karşılamalarda 6 puan çıkarabilirsek tünelin ucu görünecek.

Gelecek ile ilgili herkesin kafasında bir takım şeyler vardır. Bunları 3-4 hafta sonra çok daha yüksek sesle konuşabiliriz. Ama şimdi Amed maçını düşünmek zorundayız. Şampiyonluk geldikten sonra nasıl olsa bol bol vaktimiz olacak. Şımarmadan devam...

_SoN_

Sosyal medyada benzer videolar görünce, bende bizim halimizi merak edip kamera kayıtlarını buldum, görüntü kalitesi pek iyi değil ama birinci golde sevinçle yumruğu yiyen arkadaş ikinci gol olur olmaz hem seviniyor hem kapının dışına kaçıyor :)

ngonge

Herhalde son yıllarda oynadığımız en büyük mücadelelerden biri oldu. Geçtiğimiz yakın yıllarda bu derece önemli bir maçı bu derece doğru bir biçimde oynadığımızı hatırlamıyorum. Mücadeleyi küçümsemek istemem ama rakibimizin kötü teknik direktör tercihi ve zamanlaması da bizim için fevkalade yararlı oldu.