TFF 2. LİG 2019/2020 23. HAFTA | Manisa FK 1 - 3 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 10 Şubat 2020, 18:58:15

« önceki - sonraki »

ask55

Bence Doğru 11 budur.
Taktik belli.
Atabey stoperler ile boğuşacak.
Kubilay kanatta buluştuğu toplarla hem topu bizde tutacak (gerekirse faul alacak) hem de ters kanatta Bahattin'in defans arkasına yapacağı koşulara uzun paslar atarak pozisyon bulmamızı sağlayacak.
Bu maçta Kubilay ile oynamazsak çok top kaybederiz ve sürekli atak yeriz.
İleride Atabey'in de top tutabilmek için mutlaka olması gerekiyor diye düşünüyorum.
Stoperlerin rahat oyun kurmasını da engelleyebilir.
Ama Ertuğrul Sağlam bu maça özel bir kurguyu oluşturacaktır.Güveniyorum.
İnşallah kazanıp döneceğiz.
Beraberlik işimize yaramaz.Bizim fikstürümüz daha zor.
Allah yardımcımız olsun, çıkalım şu lanet ligden !

Ekrem

Gollü bir maç olacaktır diye düşünüyorum. Diğer takımların yakaladığı pozisyonları Manisa'da yakalarsa golü bulacaktır. Ama biz de karşılığını veririrz. 2-3 kazanırız. inşallah yenip şampiyonluk yolunda büyük bir sınavı geçmiş olacağız

_SoN_

Kubilay ve atabey'i ilk onbire yazan arkadaşlar, bu iki arkadaşın ilk manisa maçında ve az zorlandığımız maçlarda nasıl yokları oynadığını hepimiz gördük, manisa maçında iki metreden az mücade et diye bağırmaktan bir hafta sesimden konuşamadım, bu iki arkadaşımız zorlu ve sert maçların adamı değiller, inşallah ben yanılırımda bu maç son derece iyi bir futbolla beni ve benim gibi düşünenleri mahçup ederler.

ask55

Alıntı yapılan: _SoN_ - 12 Şubat 2020, 09:00:15Kubilay ve atabey'i ilk onbire yazan arkadaşlar, bu iki arkadaşın ilk manisa maçında ve az zorlandığımız maçlarda nasıl yokları oynadığını hepimiz gördük, manisa maçında iki metreden az mücade et diye bağırmaktan bir hafta sesimden konuşamadım, bu iki arkadaşımız zorlu ve sert maçların adamı değiller, inşallah ben yanılırımda bu maç son derece iyi bir futbolla beni ve benim gibi düşünenleri mahçup ederler.
Hocam öncelikle inşallah diyelim.Hepimizi yanıltsınlar ve başarılı olsunlar.
Ama ilk maçta Atabey ikinci yarıda oyuna girdi ve iki gol attı orda yanlış hatırlıyor olabilirsin.
Kubilay ise evet hiç yoktu ama şöyle bir düşünelim sezon boyunca kim ne oynadı onu da düşünmek lazım.
Bana kalırsa Bahattin sezonun en iyisi.
Nurullah , Ferhat , Caner başka da göze batan bugun iyi oynadı diyeceğimiz oyuncumuz çok olmadı.
Onun için Kubilay biraz daha şansı hak ediyor.
Özellikle bizi çok maçta kurtardığını düşünürsek.

maço

Baskı yediğimiz zamanlarda top saklayacak ikiye bir yapacak takımı rahatlatacak iki tane yumuşak bilekli adamımız var.
Kubilay ve Atabey.
Biri en azından muhakkak olmalı.

Yoksa oyun planı Manisa saldırsın biz de devamlı koştur koştur . Maç boyu bu şekilde oynayamazsın. Adamlar bizi yer.

Tabi inşallah kazanırız.

_SoN_

Alıntı yapılan: ask55 - 12 Şubat 2020, 10:16:29Hocam öncelikle inşallah diyelim.Hepimizi yanıltsınlar ve başarılı olsunlar.
Ama ilk maçta Atabey ikinci yarıda oyuna girdi ve iki gol attı orda yanlış hatırlıyor olabilirsin.
Kubilay ise evet hiç yoktu ama şöyle bir düşünelim sezon boyunca kim ne oynadı onu da düşünmek lazım.
Bana kalırsa Bahattin sezonun en iyisi.
Nurullah , Ferhat , Caner başka da göze batan bugun iyi oynadı diyeceğimiz oyuncumuz çok olmadı.
Onun için Kubilay biraz daha şansı hak ediyor.
Özellikle bizi çok maçta kurtardığını düşünürsek.

Üstat Atabey'in bu özelliğini zaten her hafta söylüyoruz :) top alamaz, top süremez, iki adım gidemez, adam geçemez vs ama geldiğinde yapıştırıyor . Bu özelliği için nerden baksan benim hatırladığım 6-7  maç sahada hiç yokken ilk 11 e yazıldı, manisa maçında da iki gol atması, 6-0 yenilmemiş olmamız gibi o maçın mücizevi yönüydü, bunları iyi düşünmek, artısını eksisini özellikle bu maç için iyi değerlendirmek lazım, hep diyorum, inşallah çıkar o yapıştırmalarını tekrarlar, ama bu maç bizim umacak, bekleyecek, hayal edecek şansımız yok, süprizlere gerek yok, orada gerekirse ikili mücadelelerde dişe diş, kana kan, vura vur mücadele edecek, pesetmeyecek oyuncu grubuna ihtiyacımız var.Kubilay Atabey bu şekilde orada bize yardımcı olamaz.

Sadece Samsunspor

Hakem zorbay kucuk. Ust klasman hakemi. En son gs kayseri macini yonetti gecen hafta

adige73

Maç TRT Spor tarafından yayınlanacak yayın akışına girmiş

_samsunspor_

Hakemle ilgili yorumları okudum da biraz,genel olarak olumlu şeyler yazmışlar hakkında.İnşallah aynı performansı bizim maçta da ortaya koyar

ask55

Hakem çok iyi ama iyi olması işimize yarar mı yaramaz mı bilemedim.

Sadece Samsunspor

Gordugun calsin yeterli. Bize veya onlara haksiz bise calmasin.

_SoN_

Basın toplantısını izledim, hocanın sol bek için Ramazan dememesi, onun bu maçta oynayamacağı anlamına geliyor, sanırım iyileşmemiş olacak, yada tam hazır olmadığı için oraya oynamayabilir, sol bekte defans oyucularından birini görebiliriz, erkam iyileşirse onu orada kullanabilir. Orta sahadan birini veya ileri kanatlardan birini orada bu maç için oynatacağını düşünmüyorum.

_Jack Daniels_

Alıntı yapılan: _SoN_ - 12 Şubat 2020, 17:51:40Basın toplantısını izledim, hocanın sol bek için Ramazan dememesi, onun bu maçta oynayamacağı anlamına geliyor, sanırım iyileşmemiş olacak, yada tam hazır olmadığı için oraya oynamayabilir, sol bekte defans oyucularından birini görebiliriz, erkam iyileşirse onu orada kullanabilir. Orta sahadan birini veya ileri kanatlardan birini orada bu maç için oynatacağını düşünmüyorum.
Muhsin'i sağ beke alıp sol beke Caner'i koyma olasılığı yüksek bence. Ya da Muhsin sol bekte başlar.

_SoN_

Alıntı yapılan: _Jack Daniels_ - 12 Şubat 2020, 17:57:09Muhsin'i sağ beke alıp sol beke Caner'i koyma olasılığı yüksek bence. Ya da Muhsin sol bekte başlar.

Aman deyin hocam, bu maçta muhsine orta sahada çok ama çok ihtiyacımız var.

Simsek55

Bazı renktaşlar umutsuz ama zor da olsa yeneriz diyorum