Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

hacettepeli

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Temmuz 2011, 20:40:12
Yıldızlarımız uyuşmuyordur; umarım bir yerde uyuşur.. :o

yıldızlarınız uyuşmadığı için mevcut ilişkinize destek vermeme kararı almış olabilir   :rulet:

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Temmuz 2011, 20:40:12
Yıldızlarımız uyuşmuyordur; umarım bir yerde uyuşur.. :o

Umarım abi.
Bir başkan satılan oyuncuların bedellerini kendi özel işlerine harcayıp ona rağmen fanatik Samsunsporluluklarından şüphe duymadığım insanların kendisine nasıl bu derece olumlu bakmasını sağlayabilir diye düşünüyorum, birkaç sene üst üste süper ligden düşmemesini sağlayıp ortasıralarda yer edinen bir takım oluşturarak herhalde.Ki o dönemin altyapı jenerasyonuyla takım en kötü o durumda olurdu zaten.

Serkan

Alıntı yapılan: dakota55 - 03 Temmuz 2011, 20:41:53
yıldızlarınız uyuşmadığı için mevcut ilişkinize destek vermeme kararı almış olabilir   :rulet:

Ne alaka şimdi
?

sadece55

İsmail Uyanık takımı yönetti ama bu iş sevda işi olmalı...Kimse bu takımdan ayrılırken ben mesaimi harcadım diye büyük paralar almaya hakkı yoktur arkadaş...

Ertuğrul Sağlam

Hiçbir şahıs SAMSUNSPOR'dan üstün değilse, Kim bu kulübün bir kuruşuna dahi tenezzül ettiyse, çıksın adalete ve Samsunsprlulara hesap versin. Kim haklı kim haksız bizde bilelim. İsmail Başakanın hemen hemen birçoğumuzun gözünde ve gönlünde yeri herzaman ''Efsane Başkan'' olarak anılacak ama hakkında gazetelerde boy boy belgeler yayınlanıyor, ve bugünde Değerli İşadamımız Galip Öztürk böyle bir açıklamada bulunuyor. Çıkıp bunlara ya basın açıklaması ile yada Adalet önünde cevap vermesinde fayda var. Cevap veya hesap versinki üzerlerine yapışan bu suçlamalardan ya aklansın yada cezasını çeksin.

Yanlız ben İsmail Başkanın suçlu olduğuna inanmıyorum.

Tahminimce İsmail Uyanığı suçlamalarının altında zamanında her kulübün vergi kaçırmak için bonservis ve futbolcu ücretlerini düşük göstermeleri yatıyor....

binikalamadım

gerçekten böyle bir şey varsa Sayın Galip ÖZTÜRK bu olayı öğrendiği an da deşifre edip Samsunspor'un başına geçmeliydi...bu şehir onu seviyor sorun olmazdı...neden bugüne kadar bekledi ... yeni yönetimi zor durumda bırakıp takım başına mı geçmek istiyor buna ne gerek var taraftar zaten onu seviyor ... ya da benim nazımı çekin ben olmadan Samsunspor bir hiçtir mi demeye getiriyor... kafam karıştı iyice...

sadece55

Bir ara kendi yaptığı açıklamalarda...Serkandan gelen çekleri bugüne kadar samsuna harcadığım zaman karşılığında aldım demişti...Bu hakmıdır?

Lusage

Neden o açıklamada Adnan Ölmez'in, Mazhar Başoğlu'nun, Sezgin Gümüş'ün ismi yokta biz Samsunspor'luların Hasbi Ağamızdan sonra en çok saygı duyduğu Büyük Başkan İsmail Uyanık'in ismi var? Neden?

Ayrıca destek vermeyeceksende verme. Samsunspor'umuz birilerinin piyonu olarak Süper Lig'de Şampiyon olacağına TEK SAHİBİ biz Samsunspor'luların olduğubir kulüp olarak Amatörde oynasın..

red_white

o kadar isim içerisinde neden ismail uyanık? yaptığı açıklama doğru ancak içerik yanlıştır genel açıklamanı yaparsın yargıda kimin haklı kimin haksız olduğuna karar verirdi böylece kimse zan altında kalmazdı ve öyle birşey çıkmaması durumunda da İsmail başkanın ismi lekelenmezdi.

GökhanÇağlar

tam iki yakamız bir araya gelmişti..yine ortalık karıştı..İsmail Uyanık ın böyle bir şey yaptıgına inanmak istemiyorum..önce kendi içimizde birlik olmalıyız,Galip Öztürk ün Samsunspor için yaptıkları ortada art niyetli oldugunu düşünmüyorum..

sadece55

Dava açıldığı taktirde Yzy ,Adnan Ölmez ,Mazhar başoğlu ,İsmail Uyanık hepsi ve yönetim kurulları hakkında açılacaktır

epçeli köylü

Bence İsmail uyanığın isminin olupta diğerlerinin isminin olmamasının sebebi zaten az olan gelirlerimizden lig tv den gelen paralara ismail uyanığın el koydurma cesaretini göstermesidir. Diğerlerinde o kadar yürek yok. Bence çılgınca bir cesaret. Karşıdaki GAlip Öztürk......

sosaka

south_london

yarın işin doğrusunu okursunuz bişe bilmeden işin aslını bilmeden konuşmanın bir anlamı yok.

mehmet yılmaz

İsmail Başkan gerekli açıklamayı yapar diye tahmin ediyorum.

Bu konuda şimdilik iki şey söyleyeyim,
birincisi çok değerli bir büyüğüm Galip Öztürk'ün birşeyi bahane edip çekileceğini söylemişti ama bu kadar çabuk olacağını düşünememiştim.
ikincisi, Galip Öztürk Samsunspor'dan desteğini çekse ne kaybederiz? Bence hiçbirşey!