Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

samuray

ya neleroluyor bu türk futbolunda deprem tabiki herkes araştırılmalı galip öztürk.ün söyledikleri dudak uçuklatan cinsten eğer her kim samsunsporun parasını yediyse herkes bunun hesabını vermeli zaten samsunsor kongre sonrasında başkan olsun galipl öztürk olsun bu konuda kulübün tüm geçmiş hesaplarını inceletiyoruz hesap uzmanlarına diye söylevi vardı yönetimle galip öztürk.ün  şkimdi ne olduda böyle demeç verdi bunu anlayamadım inşallah  yönetim ve galip öztürk her konuda birlikteliğini bozmazlarumarım

sadece55

Bu takımdan büyük paralar çalındı bunu hepimiz biliyoruz...Kim neler aldıysa bunların hesapları sorulmalı..Ben Galip Öztürkün açıklamasında kötü birşey görmüyorum...

maço

işte para babaları başımıza gelirse değerlerimiz ayak altına alınıyor.

hacettepeli

beklemediğimiz bir olay çıktı başımıza...........  :-X

epçeli köylü

İsmail Uyanıktaki iyi cesaret. koyduğu temlik üzerinde onca yazı yazıldı ve belliki şaibe var. Süperlige çıkar çıkmaz lig tv gelirini alırsan klübün gizli başkanı Galip Öztürk ise bunun hesabını sorar bence. Gerçekten bu para hakkıysa alsın.Ancak klübün kaybolan trilyonları var.Bunun mutlaka araştırılması lazım. Ki Galip Öztürk bunun peşini bırakmaz.

LisandroLopez

Ben Galip Öztürk'ü haklı buluyorum,
İsmail Uyanık iyi niyetli biri olsaydı, herşeyden önce Samsunsporlu olsaydı bu takım kayyumlara devredilirken çıkıp takımın başkanı olurdu.
Bu taraftar İsmail Uyanık diye yırtınırken özel işleri gerekçesiyle geri çekilmez, Samsunspor u sahipsiz bırakmazdı.

hacettepeli

İsmail Uyanık'ın canı cennete... ama Galip Öztürk desteğini çekmemeli.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:20:13
Ben Galip Öztürk'ü haklı buluyorum,
İsmail Uyanık iyi niyetli biri olsaydı, herşeyden önce Samsunsporlu olsaydı bu takım kayyumlara devredilirken çıkıp takımın başkanı olurdu.
Bu taraftar İsmail Uyanık diye yırtınırken özel işleri gerekçesiyle geri çekilmez, Samsunspor u sahipsiz bırakmazdı.
ya bilmediğin şeyler varsa ? (benim de bildiğim birşey yokda)
efsane başkan hakkında böyle konusmak için 1000 kere düşünmek lazım diye düşünüyorum.

Sercan

Samsunspor kimlerin zamanında kayyuma kalma tehlikesi içerisinde bulunuyordu bunlara bakmak lazım.İsmail Uyanık Samsunspor taraftarının başı dik dolaşmasını sağlayan bir başkandı...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Temmuz 2011, 20:22:31
ya bilmediğin şeyler varsa ? (benim de bildiğim birşey yokda)
efsane başkan hakkında böyle konusmak için 1000 kere düşünmek lazım diye düşünüyorum.

Bilmediğim şeyler olsa bile ''efsane başkan'' diye nitelendirilen İsmail Uyanık takım kayyumlara devredilirken çıkıp sahip çıkardı.
Ya düşünsene, rahmetli başkan Hasbi Menteşoğlu aynı durumda olsa yine kayyuma devredilir miydi Samsunspor?
Samsunspor kulübü tarihinde bir efsane başkan varsa oda Hasbi Menteşoğlu'dur, gerisi hikaye...

Serkan

Samsunspor'u kimse şahsi meselelerine alet etmese keşke....

Serkan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:24:58
Bilmediğim şeyler olsa bile ''efsane başkan'' diye nitelendirilen İsmail Uyanık takım kayyumlara devredilirken çıkıp sahip çıkardı.
Ya düşünsene, rahmetli başkan Hasbi Menteşoğlu aynı durumda olsa yine kayyuma devredilir miydi Samsunspor?
Samsunspor kulübü tarihinde bir efsane başkan varsa oda Hasbi Menteşoğlu'dur, gerisi hikaye...

Ya seninde bilmediğin şeyler varsa ?

Sercan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:24:58

Bu şehir Hasbi ağaya sahip çıkmadı batırdılar adamı bir kaç günde.İsmail Uyanık'a sahip çıkmadı en son Samsunspor'un düştüğü durumları görüyoruz biraz da suçu kendimizde aramak lazım.İsmailUyanık neden geri gelmedi diye...

LisandroLopez

Alıntı yapılan: Serkan - 03 Temmuz 2011, 20:25:30
Ya seninde bilmediğin şeyler varsa ?

Bilmediklerimizi Galip Öztürk çıkıp takır takır açıkladı işte.

ngonge

İsmail Uyanık başkanlığında Samsun'da usulsüz işler yapıldığını hepimiz tahmin edebiliyoruz, kulüp o dönemde vergi cezasına çarptırıldı, transferde mesela İstanbul takımları ile sözlü transfer anlaşmaları yapıldı.

Ama ben İsmail Uyanık'ın usulsüz işlerde Samsunspor menfaati aleyhine birşey yaptığına inanmam.

Galip Öztürk'ün de destek çekme hadisesi hoşuma gitmiyor, kendi adamları takımı yönetiyor, kendi istediği başkan kulübü yönetiyor, destek çekecekse onları kulüpten çekmesi gerekmez mi?