Galip Öztürk'ün Açıklamaları

Başlatan 55JNR55, 03 Temmuz 2011, 17:29:04

« önceki - sonraki »

binikalamadım

böyle önemli bilgi ve belgeler bunca yıl gizli saklı tutulmaz ki asıl işte Samsunspor'a zarar veren bu bilginin bunca yıl gizlenmesidir...ha başkan uyanık para yemiş , ha galip öztürk bunu bildiği halde bunca yıl gizlemiş ne farkı var ki bunun...

sosaka

Kazım Yılmaz varken kimseye muhtaç olmayız.

samuray

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:20:13
Ben Galip Öztürk'ü haklı buluyorum,
İsmail Uyanık iyi niyetli biri olsaydı, herşeyden önce Samsunsporlu olsaydı bu takım kayyumlara devredilirken çıkıp takımın başkanı olurdu.
Bu taraftar İsmail Uyanık diye yırtınırken özel işleri gerekçesiyle geri çekilmez, Samsunspor u sahipsiz bırakmazdı.
samsunsporun 13 yıl kbaşarılı bi şekilde bşk.lığını apmış efsane başkandan söz ediyoruz daha dikkatli seçelim kelimelerimizi lütfen kapı kapı destek için yerel tv. olsun diğer kanallar olsun dolaşan ama kendisine destek çıkmaması üzerinede artık yoruldum ve işlerinide öne sürerek aday olmayan efsane başkandan söz ediyoruz ve hakkında açılan davalardan aklanan kbaşkandan ha varsa eğer bi suçu zaten ortaya çıkar bu galip öztürkün yaptığı savcılar tarafından dikkate alınır ak kara ortaya çıkar bu olayın altında başka hesaplar var sanki

Ayberk

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 03 Temmuz 2011, 20:20:13
Ben Galip Öztürk'ü haklı buluyorum,
İsmail Uyanık iyi niyetli biri olsaydı, herşeyden önce Samsunsporlu olsaydı bu takım kayyumlara devredilirken çıkıp takımın başkanı olurdu.
Bu taraftar İsmail Uyanık diye yırtınırken özel işleri gerekçesiyle geri çekilmez, Samsunspor u sahipsiz bırakmazdı.

Hepsini anlarım, ama buna yorum bile yapamam. Dondum kaldım resmen. İsmail Uyanık Samsunsporlu değil, Adnan Ölmez Samsunsporlu, YZY Samsunsporlu dimi? Niye, takıma sahip çıktılar! Yok yaaa? Bir de Galip Öztürk'ün Samsunsporlu olduğunun garantisi var mı? Eğer illa birinin Samsunsporluluğunu sorgulayacaksak bu İsmail Uyanık değildir. Onun dışında herkes olabilir, ben de. Ama o değil!

AntZ

Evde anne babası kavga ederken annem haklı, babam haklı diye birbiriyle tartışan çocuklar gibiyiz...  :hnk: Bu konuları fazla tartışmak ailemize zarar verir. Su akar yolunu bulur, herkes fikrini elbette söylemekte özgür ama en azından biz aramızda bu konularda fazla tartışmaya girmeyelim derim.

timer55

konu  çok ciddi umarım savcılık el koyar  ve durumu netleştirir

fairplay_55

Kim olursa olsun şahsi hesaplaşmasını Samsunspor dışında yapsın.Bize para lazım ama önce huzur lazım.Kimin elinde bilgi belge varsa hemen savcılığa versin ama yoksa atışmayı Samsunspor'suz yapsın.Zamanında içişleri bakanlığı müfettişleri gelmiş rapor yazmış ve hatta dava açılmış,sonuçlanmış.O zamanki yönetimin müdafii olmasına gerek yoktu ki.Kamu davası olarak yürürdü.Önce huzur,para eksik kalsın.Kanıt var ise de acilen savcılığa gidilsin.Suçlu varsa hesap versin.Ama Samsunspor'a destek vermek için "önce şu adamla bi hesaplaşayım da sonra "mantığı yanlıştır.Destek vereceksen ver,bu senin hesaplaşmanı engellemez ki.EN BÜYÜK SAMSUNSPOR.Kimse değil.

fairplay_55

Şunu da belirteyim ki zamanında büyük bir rantın paylaşılmaya çalışıldığı belli oluyor.Hesaplaşma günü olarak da en güçlü olunan zaman belirlenmiş.Madem bir yanlış vardı da arkadaş yıllardır adliye mi bulunamadı?Samsunspor 'u  kavgaya bulaştırmayın.Taraftarı da ikiye bölmeyin.Böyle süper lig olacağına hep birlikte bank asya olsun arkadaş.

alisan5516

Galip Öztürk'ün İsmail Uyanık'ın 2 milyon dolarına ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum.Zamanında kulübe talip olduğunda buna engel olanların başında olan İsmail Uyanıkla onun hesaplaşmasını yaptığını düşünüyorum.Belki o zaman kulübü alsa 5 sene bank asya da dolanmazdık.

Şimdi kendisine yakın olan biri kulübün başına geçince bunun hesabını sormak istedi.Merak ettiğim tek şey Güngör ve Serkan Aykut'un transferlerinden gelen 9,5 milyon dolar.İsmail Uyanık aşıksa Samsunspora bugün kulübün başına geçen insanların parası olduğu belli olunca 2 milyon dolarını istemesi çok yanlış.

En büyük yanlış bu ikiliden birinin tarafında olmak.Bırakın doğruları savcılık ortaya çıkarsın. Ne İsmail Uyanık ne de Galip Öztürk tartışacağımız isimler değil.Birinden biri yanlışsa ve ya yanlış anlama varsa zamanı gelince görürüz.Ama bu olayın ortaya çıkma zamanı bence çok yanlış.Kazım Yılmaz da ne açıklama yaparsa yapsın Galip Öztürk ne derse onu yapmak zorunda ve yapacaktır.

Sioux

Galip Öztürk'ün bir bahane bulup kaçacağı söylentisi vardı zaten.
O yüzden hiç şaşırmadım.
İsmail Uyanık, Samsunspor taraftarlarının büyük çoğunluğu için bir efsane durumundadır. Öztürk, hiç girmemesi gereken bir polemiğe üstelik kişisel ihtirasları yüzünden girmiş ve maalesef aynen Adnan Ölmez denen Samsunspor'un katili gibi yapmıştır.
Bu saatten sonra Samsunspor'a destek olmaması hiç birşeyi değiştirmez aksine küstürüp, takımdan uzaklaştırdığı şehir bürokrasisi ve siyasetini yeniden Samsunspor'a yaklaştırır.