canik belediye'sinden samsunspor'a arsa

Başlatan Ahmeti, 28 Ocak 2011, 10:26:18

« önceki - sonraki »

Ertuğrul Sağlam

Samsunspor'un kurumsallaşması açısından bakıldığında mükemmel gelişme.

Arsa, Canik Belediyesinden.
Yapımı, ''Eğitime %100 Destek'' kampanyasından.
Kaliteli eğitimcileride kadroya katabilirsek, alın size!

samsunspor_x SAMSUNSPOR KOLEJİ   samsunspor_x

Tam hayalimdeki gibi (İki sene önce yazmıştım)
Alıntı yapılan: 6 Ertuğrul Sağlam - 31 Ocak 2009, 14:45:55
SAMSUNSPOR KOLEJİ : Arkadaşlar hem maddi hem manenevi anlamda Samsunspor'un kurumsallaşması açısından olmazsa olmazından bir tanesi'de
bir eğitim kurumu. İlköğretim ve Liseye hitap edecek bir koleje ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.
Böyle bir kurum hayata geçirilebilirse Samsunspor hem maddi hem manevi anlamda büyük prestij kazanır.
Bu eğitim kurmunu Türkiye'de marka olmuş bir eğitim kurumu ile hem ortaklık yaparak veya   sponsorlar vasıtası ile gerçekleştirilebilir. Buranın bize şöyle bir faydasıda olabilir çevre illerden ( Sinop, Ordu, Tokat, Amasya, Çorum ) geleceği parlak futbolcuları tespit edip hem
Samsunspor'da futbol oynatıp hem eğitimini sürdürmesine faydalı olur diye düşünüyorum

usare

Ben gönüllü Bilgisayar derslerine talibim abi. Çocuklara habire photoshop ta logo falan çizdiririm. Derste "En büyük Samsunspor" diye bağırmayanı bırakırım.
Daha önce yaptığım da görülmüştür böyle şeyleri :D. Hatta şu an çalıştığım Samsun Spor lisesinden kolejimize bedelsiz oyuncu pardon öğrenci de getiririm.

sadece55

Mühendisliğimden utandım arkadaş :)

berusa55

Canik Bel. Başkanı Osman Genç de boynunda Samsunspor'umuzun atkısıyla maçtaydı dün akşam. Öndeki de Altay Kulübü başkanı.

celebi

tese yeniliyor ys ondsn mı acaba suratı asık yoksa SAMSUNSPORUMUZ golü bulamamıştı 83. dakika itibariyle ondan mı

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: celebi - 31 Ocak 2011, 10:39:42
tese yeniliyor ys ondsn mı acaba suratı asık yoksa SAMSUNSPORUMUZ golü bulamamıştı 83. dakika itibariyle ondan mı

aklı istanbulda kalmış bence  :D dün geceki galibiyetten sonra unuttuk trabzonada iyi yağlamışlar 2 tane  ;D

Nuri Asan

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 28 Ocak 2011, 10:26:18
samsunspor lisesi

Biraz geç olmadı mı?
yada şöyle sorayim 5 senedir kan ağlarken neredeydiniz?

eren55

Bu Osmancık değil miydi ts clubü ziyaret eden.Bu zamana kadar neredeydi?O değil Yusufçuk Samsunspor Üniversitesi yaparsa hiç şaşırmayın öyle ya haziranda seçim var.

Ayberk

En azından gelmiş ts maçı varken. Öyle ya da böyle gelmiş. Trabzonlu olduğunu inkar etmiyor, en azından göründüğü gibi oluyor. Ben asıl Samsunluyum deyip de Kayseri Kadir Has Stadı'nda görüntülenenlere ayar oluyorum :o