Samsun'da 8JK store Açma Çabaları Face'te...

Başlatan 55JNR55, 15 Ekim 2010, 19:05:01

« önceki - sonraki »

55JNR55

http://www.facebook.com/#!/pages/Samsunda-Bjk-Store-Acilsin-Diyenler/150344298340630

al bir de burdan yak...

yanlış yere açtıysam kusura bakmayın...

Serkan

Gorkem

cembaba

16 Ekim 2010, 13:53:55 #3 Son düzenlenme: 16 Ekim 2010, 13:55:38 CemBaba
Adamlar Samsunlu Kartallar adıyla Canik'ten otobüs kaldırıp, Trabzon deplasmanı yaptılar.  Bizim takım süper lig'e çıkmadıça bu böyle sürüp, gidecek. Sadece üzülüyorum.

Tufan

bizim bölüme Ankaradan geçişle bi lavuk geldi çarşı Ankaradanmış abidik gubidik konuşuyordu şöyle çoşturacaz Samsun kalemiz olucak falan diye daha ilk günden dövmeyeyim dedim güzellikle sövdüm sadece.
sırf bu yamuklara kafa tutmak için süperligi istiyorum yoksa biz deliyiz farkeder mi alt lig üst lig

Ahmeti

bu ne kardeşim yaa yok tezek clup,yok 8jk store yok anasının gözü, çekelim abicim isyan bayrağını bağıralım maçlarda samsunspor store diye elbet sesimize kulak veren olur. >:( >:( >:(

Serkan

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 16 Ekim 2010, 14:27:40
bizim bölüme Ankaradan geçişle bi lavuk geldi çarşı Ankaradanmış abidik gubidik konuşuyordu şöyle çoşturacaz Samsun kalemiz olucak falan diye daha ilk günden dövmeyeyim dedim güzellikle sövdüm sadece.
sırf bu yamuklara kafa tutmak için süperligi istiyorum yoksa biz deliyiz farkeder mi alt lig üst lig

bir getir sen bizle tanıştırmaya ;)

Burak

Alıntı yapılan: TuFaN55 - 16 Ekim 2010, 14:27:40

ağzına sağlık güzellikle değil okkalı bir sövseydin keşke cibiliyetsiz herife.

Tufan

Alıntı yapılan: Serkan - 17 Ekim 2010, 01:44:20
bir getir sen bizle tanıştırmaya ;)

getirmeye getiririmde dayanamaz kafasını gözünü patlatırsın sonra üstüme kalır çocuk  ;D

nomak55

Alıntı yapılan: CemBaba - 16 Ekim 2010, 13:53:55
Adamlar Samsunlu Kartallar adıyla Canik'ten otobüs kaldırıp, Trabzon deplasmanı yaptılar.  Bizim takım süper lig'e çıkmadıça bu böyle sürüp, gidecek. Sadece üzülüyorum.

O senin dediğin malesef türkiyenin gerçeği Bir tek trabzonda adamlar varlıklarıını oluşturamıyorlar onun sebebide malum zamanında trabzonun adlığı şampiyonluklar o birazda bursa da var bundan sora orada da olmaz görürsünüz çünkü bizim milletimiz tuttuğu takımı başarıya endeksli tutuyor başarı = şampiyonluk bana hangi takımlısın diyorlar samsunsporluyum diyorum niye tutuyorsun falan diyorlar neden tutmayayım kendi memleket takımım diyorum yok bi başarsı yok falan bi takımı tutmak için bunlar şart deilki bizim millet olaya bu bakış açısı ile baktığı için bunlar olacaktır.

Gorkem

facede samsuna gs store acilsin diyede bir grup vardi