AKS TV ..spor 55 - 5 yeni transfer olacakmış

Başlatan 55Melek55, 24 Kasım 2009, 00:27:08

« önceki - sonraki »

berlinli55

devre arasinda takimlar iyi oyuncularini birakcagini zannnetmiyorum

**KaR6**

ailenizin habercisi kar6 dan dev hizmet.. adı öğrenilemeyen 3.yerli transfer, kasımpaşa sol beki Erhan Küçük..

Akyol

Vaaaayyy beee süper olur bu transfer süper solak bu adamı kesin almalıyız.

gozgoz yýlmaz

Bu beceriksizler Erhan Küçük diye gidip de küçük Erhan'ı almasınlar  ??? :( ;D

Valla bomba olur Erhan Küçük, olursa tabii.
Bir de şu Ankarasporlu siyahi var, Theo Weeks. Çocuk enerji küpü gibi. Islık çal, koşup gelsin bodruma kömür indirmeye, ev taşımaya bile yardım etsin. Eğer alırlarsa Ankara'dan Samsun'a koşarak bile gelebilir, kondisyon o biçim yani.

samsunmania

Bu adamların herbiri en az sezon sonuna kadar 200 er bine oynar. Sponsorumuz olmadan bu iş yaş. Ya harbiden birileri bu işe ön ayak olup finans sağlayacak ya da elimiz kursağımızda kalacak.
Bu arada Erhan şu an için mükemmel bir transfer olur.

**KaR6**

AntZ

İlk yarıyı ortalarda bitirsek bari de bir işe yarasa... (tabi almayı becerebilirsek)

sadece55

Erhan da Murat Tosun da Şuan bankasyaya gelebilmeleri zor görünen isimler...

sadece55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Kasım 2009, 01:01:56
para vaar, yapacaklar transfer..

Mustafa bu musluğu nerden buldular bunlar yaw

**KaR6**

diğerleri de cidden Muratlardan Tosun ve Hacıoğlu imiş.. ikisi de iş yapar bizim takımda, nokta transfer olurlar yani.. 2 yabancıda ucundan azıcık kaliteli çıksa korkulu ruya görmeden daha dogrusu, daha fazla korkulu ruya görmeden bitiririz sezonu..

gozgoz yýlmaz

Akan bir çeşmenin başını kimseye kaptırmaz bunlar, sezonu bunlarla bitiririz bence. Dua edelim de küme düşmeyelim.

AntZ

Alıntı yapılan: erdo55 - 26 Kasım 2009, 01:03:42
Mustafa bu musluğu nerden buldular bunlar yaw

Musluk bulunur da alttaki su gideri ne durumda? Borcumuz ne oldu en ufak bilgimiz yok. Samsunspor taraftarı yapılan transferden çok borca bakar oldu, artık gollere değil, borcumuz her kuruş azaldığında oleeeeeyyy diye bağırır olduk  ;D

**KaR6**

para olmasa çoktan bırakıp gitmişlerdi, sizce bunlarda takımı küme dusurenler damgası yiyecek göz var mı? birşeye guveniyorlar ki oradalar hala.. sezon sonunda da hava yaparlar baskasının parasıyla, el .. gerdeğe girme hesabı..

Kaya

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Kasım 2009, 00:50:10

ailenizin habercisi kar6 dan dev hizmet.. adı öğrenilemeyen 3.yerli transfer, kasımpaşa sol beki Erhan Küçük..

Bu arada erhan sol bek değil sayın kar6 sol açık ve santrafor mevkiilerinde oynayan uzaktan şutlarıyla ünlü bir oyuncu gelirse büyük iş değil çok büyük iş olur hadi hayırlısı....

AntZ

26 Kasım 2009, 01:07:39 #59 Son düzenlenme: 26 Kasım 2009, 01:08:24 Ant55
Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Kasım 2009, 01:04:05
diğerleri de cidden Muratlardan Tosun ve Hacıoğlu imiş..

Arada benim adımı da verseydin, kaynardım arada, benim de adım Murat  ;D Parmağımı kıpırdatmadan maaşımı alırdım, fena mı olurdu  ;D