Gözümüz Aydın; Tahta Resmen Açıldı

Başlatan yönetici, 27 Ağustos 2009, 00:14:45

« önceki - sonraki »

Sioux

gelecek olanlar onlarla sınırlı değil bence, onlar bile paraları düzgün ödenirse bu lide iş yapar. canerin gebermiş hali 15 gol atar.

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Tuareg55 - 27 Ağustos 2009, 00:35:31
şimşek_55 in yorumlarını genelde bende beğenmiyorum ama bu sefer gerçekten katılıyorum şimşek_55 e.gelecek adamlar maradona pele deil.hakkı sinan okan karabulut.bi georgi var adam gibi.gerisi km yani turşusu çıkmş adamlarr...İlk defa destekliyorum belki banada tepki gösterceksiniz ama gerçek olan bu.mohammed aliyi alırız defansa sağlam adamlar alırız falan tamam derim transferler iyi.ama piyasada oyuncumu kaldı allah aşkına

begenmedigimiz canerin en kotu sezonunda bile 10-12 golu var keza hakki form tutarsa defansi toparlar ayrica ileri cikislarda gol atma ozelligide var tabi gonul isterki daha kaliteli adamlara imza attirsinlar ama bizim kadromuz bankasya standardinda her takima kafa tutar.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: söğütlübahçeli - 27 Ağustos 2009, 00:38:35
gelecek olanlar onlarla sınırlı değil bence, onlar bile paraları düzgün ödenirse bu lide iş yapar. canerin gebermiş hali 15 gol atar.

abicim hiç sanmıyorum, daha 1 kere bile kafa topuna çıktığını görmedim, 15 gol atamaz bence, atarsa herkesten fazla sevinirim

usare

Bence gelecek adamları her ne kadar beğenmesekte; hakkı ya defansta ihtiyacımız var. Gelecek kaleci Cengizden iyidir; Dediğiniz gibi Caner'in ölüsü 15 gol atar. Hem artık taraftarı kızdırmak isteyeceğini de sanmıyorum. Sol beke sanırım Sinan gelecek. Orada sağ ayaklı bi adamı oynatmaktan daha iyi olacağını düşünüyorum. E zaten orta sahamız ve ileri ucumuz iyi. Bu hafta 3 gola atarak bunu gösterdiler. Bir tane orta saha daha alınabilir belki. Georgi de var. E daha ne olsun. Ben açılış maçlarına baktım biraz. Buca ile Dardanel'in kadroları çok iyi görünüyor. Diğerlerini geçen haftaki Samsunspor çok zorlar.

alex agbo

süper lige para değil, inanç çıkarır. rize geçen sene 10 milyon harcıda da noldu? tersoluk yapınca değil, Samsunsporlu gibi düşününce şampiyonluk kazanılır.

inşallah ihtiyaç olan yerlere adam alırlar da iç dış rakiplerin hepsini alt ederiz

Turuncu

maviay55

hayırlı olsun gece gece sevindirik olduk  :P :P

Sempatik Bengülü

hayırlı olsun. umarım yine bi sorun çıkmaz yine hüsrana uğramasak bari

sevdamsınsamsunspor

Mert

Ben zaten demiştim bu yönetim başarılı olur diye  :P  :P

55JNR55

Ohhh Beeeee uzun zamandır Samsunspor adına bu kadar sevindiğim bir haber olmamıştı... İnşallah kazasız belasız transferler olur şu takım bi oturur yaaa Karşıyaka Bekleeeeee :)

sevdamsınsamsunspor

içimden bir ses celil sağirda imza atcak dio hayirlisi:D

**KaR6**

Alıntı yapılan: sevdamsınsamsunspor - 27 Ağustos 2009, 01:24:44
içimden bir ses celil sağirda imza atcak dio hayirlisi:D

aynı his bende de var ama şahsi görüşüm şu ortamda faydadan çok zararı olur..

alisan5516

inanamıyorum ki daha önce çok başımıza geldi ayrıca bank asyadan çıkmak için 7-8 trilyon değil bence düzgün kullanılacak 2 trilyon yeterli zaten bizde çok sayıda trilyonluk futbolcu var onların parası düzgün ödensin yeterli bi kaleci bi sol bi sağ bek(bunların stoper özelliğide olursa iyi olur) bir sağ açık bir tanede forvet lazım ayrıca muratın kesinlikle ortada oynaması lazım sağda yapamıyo gerçi turgut var bu takım 3 transferle yürür ya

55JNR55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 27 Ağustos 2009, 01:26:33
aynı his bende de var ama şahsi görüşüm şu ortamda faydadan çok zararı olur..

yönetim tahta konusunda zoraki bir başarı yakalamışken celil'le bazı şeyleri bozarlar diye düşünüyorum nedense siyah astra'yı sakat kullanarak celil samsunda gezmeye dewam ediyor...