İstanbul Grup55'ten Yönetime Tepki

Başlatan yönetici, 05 Ağustos 2009, 20:16:57

« önceki - sonraki »

55.hakan

06 Ağustos 2009, 00:19:32 #15 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 10:14:52 hakanelgun
istanbul grubunu kutluyorum yerinde ve zamanında bir tepki umarım basında yer alır ve dikkat çeker,susmamamız gereken zamandayız

bengülü

işte bu tebrikler istanbul grubu tepkinizden dolyı sizleri kutluyorum aynı tepkiyi bende veriyorum BURSA GRUBU adına bizler yönetime güvenimiz yok ve kalmadıda taraftarlar haklı böyle yürümez sayın hakkı bey

veis

geçen seneki karabük deplasmanında olanlar çok iyi hatırlar.sayın kosif yanımıza gelip rakam bile vererek kaynak hazır seneye çok güçlü kadro kuruyoruz dedi.keza aynı şekilde süleyman salur beylerde öyle transfer haberleriyle geldiki karşımıza yuhhh artık.sayın salur gazete köşelerinde tanju çolak ile savaşacagına az da oturdugu makamı kullanarak samsunsporumuza sahip çıksın.yusuf ziya yılmazdan kimse bişey beklemiyor çünkü o tam bir bomba.daha dün adana belediyesinin hem demire hemde adanaspora maddi destek verdigini ve rakam ilede ajanslarda belirtildigini okudum.bu yardım etmek samsundamı sadece yasak yusuf ziya.

kerem55

İstanbul Grup 55 i tebrik ediyorum. Son sözü adeta kapak olmuş BECERİKSİZ yönetime. Bilinçli taraftar guruplarımızın bu güzel davranışları her zaman ümitvar olmamızı sağlamıştır.

Bu yönetimden bir halt olmayacağı belli. Bu taraftara yazık

veis

bizden topçu almayan diyen bir insandan bişey bekleyenler yani bizler suçluyuz.hep yalan hep dolan.allah aşkına yönetemiyorsun ama uhu ile tutuldun koltuga bırakda git.başımızda kimse olmaması veya sen olman arasında bir fark yok sayın tomaç.ama giderken tahsin kosifi de al.sizleri yönetimde görmek istemiyorum.bu siteyi takip ediyorsanız eger az vicdan muhasebesi yapabiliyorsanız bırakın allah aşkına.geldiginiz ilk günden beri hep masal anlatıyorsunuz.ligler başlayacak sizin aciz yönetimizniz maç yapacak takım bulamıyor.görmüyormusunuz samsun halkı size destek vermiyor daha neyi bekliyorsunuz gidin yusuf ziyanın yanında oturun onunla beraber takılın ama bizm dünyamızdan çekip gidin çünkü bizim dünyamız SAMSUNSPOR.

mehmet yılmaz

06 Ağustos 2009, 08:33:04 #20 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2009, 08:38:02 samsuni
Valla sizin Karabük'te, Silivri'de dinlediğiniz masalları biz son bir yıldır çok dinledik. Dolmuş hattı geliyordu, YZY yardım ediyordu, Ticaret Odası bizdendi, Temlikler sorunu Naci Pınar'ın öncülüğünde çözülüyor ve Samsunspor'un yolu açılıyordu, öyle bir teknik direktör geliyordu ki topçuların hepsi yola geliyordu, artık baska futbolcular da Samsunspor2a gelmek için fırsat kolluyordu, deplasmanlara iş adamları aranıp sponsor yapılıyordu ve hepsi de memnuniyet duyuyordu, Mengerlerden Mercedes otobüs hazırdı, baskanlıkta gözü yoktu vs. vs. vs. vs.

Bir de tabii "kardeşim sen ayarla Afrikalı futbolcuları, bilet paralarını da ben çekerim, ne demek, lafı mı olur?" deyip pasaportları bile hazır edilen topçular için "tav biz onlardan daha iyisini alacağız" çarkı var. Aldılar mı daha iyisini?

Artık inanmıyorum hiçbir sözlerine...

veis

ABİ 2 AY İÇERİSİNDEKİ YALANLAR
samsunsporu hedefe götürecek bir hoca
bankasyada kaliteli oyuncular
yabancı futbolcu
tahta açılıcak
bizden topçu almayın
boluda kamp
fenerıuma çiçek
otopark işletmesi
bunlar aklıma gelenler.dur ma diye bir mantık yok bunlar sürekli üretken bir insan edasıyla salla babam salla.allah aşkına yapamıyorsun gelmişsin 60 yaşına bırak git istenmiyorsun.

atakan

bişe demeye kalksam ağzımı bozacam.en iyisi içime atayım.inannınki gece rüyalarıma giriyo takımın şu hali.

Recep

hala karşısınaki iyi niyetli insanları çocuk zannetip kandırmaya çalışıyorlar
zannedeyiyorlar ki biz her şeyi yiyoruz ama bilsinler ki biz hiç bir şeyi unutmuyoruz
bu tepkide yapılacak olanların en masumu zaten
bu güne kadar bu masalları dinlediysek yediğimizden falan değil mevlananın güzel bir sözü var
"Cehalet insanı çirkinleştirir. Suskunluğum asaletimdendir. Her lafa verilecek cevabım vardır. Lakin, lafa bakarım laf mı diye"
lütfen cehaletiniz yüzünden bu takımı daha kötü durumlara getirmeyin ve bizlere lafonten masalları anlatmayın biz bunları çok dinledik artık dinlemek istemiyoruz
hiç kimsenin sizler yüzünden bizim en değeli varlığımız olan SAMSUNSPOR la dalga geçmeye teşebbüs etmesine tahammül edemeyiz bizleri kocattınız köpeklere maskara ettiniz

HERYERDEYİZ ama yanınızda DEĞİLİZ artık.

CriminaL

yahu otelde 50tl'lik lobideki hesabı ödemek için birilerinden borç para isteyen yöneticilerimiz var.kalkıpta kaynak bulduk lafına, deplasmanlarda sponsor olacagız lafına kim inanır allah aşkına..adam uçak parasını bile kulübe kestiriyor kendi cebinden çıkmasın diye.domatesten peynirden kısmaya çalışıyorlar sonra da ben yöneticiyim diye hava 1500 dolaşıyorlar.bıraksınlar bu işleri yöneticilik birilerinden para dilenmekle olmaz.rant sağlamak içinde yönetici olunmaz.ileride başkan olurum diye de olunmaz..
50tl'lik hesabı ödeyemiyorsan bırak bu taraftar olur yönetici sizin yerinize..

34_55

arkadaşlar ben diyorumki artık susmayalım bakın İSTANBUL GRUP 55, adamlar 800 km den tepki koydular biz ise  hala yerimizde sayıyoruz kimse kusura bakmasın ,bütün gruplara sesleniyorum hala susuyoruz, evet haklı olabilirsiniz arkadaşlar samsunsporumuz zarar görmesindiye susuyoruz belki ama bu yönetimle zarar görmüyoruz (BİTİYORUZ VEDE BİTTİK) artık susma zamanı değil bence birlik olma zamanı ve büyük bir protestoyu yapma zamanı geldide geçiyor birde unutmayalımki.  ATI ALAN ÜSKÜDARI GEÇTİKTEN SONRA tepkimiz neye yarar beyler, unutmayalımki HER HAYIRDAN BİR ŞER, HER ŞERDEN BİR HAYIR doğar arkadaşlar...

King Of The North

Aynı duyguları paylaştığımız,bizim de içimizin yandığı şu günlerde bir açıklama da biz yapacağız.

veis

BİZDEN FUTBOLCU ALMAYIN

AMA

YÖNETİMDEKİ HERKESİ BAŞKAN İLE BİRLİKDE ALABİLİRİSİNİZ

NOT:anladın sen onu hakkı tomaç anladın

celebi

bari bu sefer biraz makamınızca davranın erdemli davranında "evet arkadaşlar biz bırakıyoruz. evet beceremedik deyin.özür dileyin" kardeşim. yeter artık ayıp be kardeşim ya >:( >:( >:(

SamsunluReis

Alıntı yapılan: celebi - 06 Ağustos 2009, 12:15:24
bari bu sefer biraz makamınızca davranın erdemli davranında "evet arkadaşlar biz bırakıyoruz. evet beceremedik deyin.özür dileyin" kardeşim. yeter artık ayıp be kardeşim ya >:( >:( >:(

abi çok doğru sölüyosunuz hepinizz ama nerde bunlarda o yüzz nerdeeee  >:( >:( >:(