DUYURU - Fikret Baş

Başlatan 55fikret55, 27 Nisan 2009, 18:00:55

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: recep55 - 27 Nisan 2009, 20:52:53
demekki biz kendimizi iyi tanıtamamışız yazıklar olsun bize
pat diye siteye yazı yazan birinin lafları daha değerli

recep abi sizi bilen biliyor zaten.Fikret abininde burda isim vermesi gerekiyor kimseyi zan altında bırakamaz isim versin açıklasın yani kim demiş ne söylemiş söylesin bizde bilelim

ali ihsan

Biz Karabük deplasmanındayken,nerdesiniz ? bende geliyorum diyerek soluğu Karagümrük'te alan kimdir ?

55 puanlık SAMSUNSPOR'luluk sorusu ...

Akyol

Alıntı yapılan: recep55 - 27 Nisan 2009, 20:52:53
demekki biz kendimizi iyi tanıtamamışız yazıklar olsun bize
pat diye siteye yazı yazan birinin lafları daha değerli
abi ben öyle demek istemedim sonuçta sizi siteden tanıyoruz bazen maçlarımıza gelen istanbuldan arkadaşlarımız oluyor kar6 dan zaten grubu çok iyi biliyoruz böyle bişeyin söz konusu olmadığını hepimiz biliyoruz ama bu kişi böyle bir iddiada bulundu ve bunu açıklasın diyoruz kimmiş bilet isteyen bedava gitmek isteyen ? Eğer böylede bişey yoksa siz o kişiye daha yakınsınız gerekeni yaparsınız.Yoksa size kesinlikle bedavacılığı konduramam kondurmam.

celebi

arkadaşlar fikret bey bunları yarın okur herhalde. o zaman cevap veiri düşüncesindeyim.

red_white

bende 2 seneden beri bu gruptayım böyle bir talep görmedim açıklama yapmasını bekliyoruz

veis

fikret başkanın biz yani istanbul grubunu kastedmedigini düşünüyorum kaldıki bugüne kadar ki süreçde istanbul grubu tek bir defa destek almışdır oda şafak gedikoglundandır ama dedigim gibi tek bir seferlik di o da abi kardeş ilişkisinden dogdu.ama cebindeki son kuruşu bile gözünü kırpmadan çıkartıp deplasmana veren bir grup 2 tl olan bileti yönetim talep etmez buda ayrı bir konu.bizim duruşumuz hep aynı kaldı varsa paramız varız yoksada yokuz bukadar basit.ama ısrarla merak ediyorum bu 2 veya 5 tl lik bileti kimler istedi.1.500 tl manisaya otobüs kaldıran bir grup 5 tl bilete tenezzül etmez veya erciyese uçaklada gitmez :P

pitbul055

Yoksa bu dernekte horoz dövüşümü yapılıyor. ::)

kaan

Abilerim kardeşlerim grup istanbul 55 ile bu dernek aynimi farklımi geniş bi açıklama yapabilecek olan varmi? Ayrıca grup istanbul55 kadar organize ve iyi bir grup gösteremez kimse anadolu takımlarının istanbul gruplarından.

Ertuğrul Sağlam

Bu bedava bilet konusu gerçekten Samsunspor'da çok büyük bir yara ts'nin Bmn isimli forymuna bi göz attım bizle ilgili yorumlarına adamlar resmen alay ediyorlar Samsunspor'la taraftar bedava bilet alıp maça gidior diye başka yerde nasıl dönüyor bu işler merak ediyorum

kuzey55

dernek çatısı altında toplanmıyoruz diye bu tür bir açıklama yapılmış anladığım kadarıyla.kimsenin kimseden bir bilet talebi olmadı olamaz da...ayıptır biz borç bulup deplasmana gidiyoruz...herkes kendi işine baksın.

kuzey55

Alıntı yapılan: %100 samsunspor - 28 Nisan 2009, 12:56:21
Bu bedava bilet konusu gerçekten Samsunspor'da çok büyük bir yara ts'nin Bmn isimli forymuna bi göz attım bizle ilgili yorumlarına adamlar resmen alay ediyorlar Samsunspor'la taraftar bedava bilet alıp maça gidior diye başka yerde nasıl dönüyor bu işler merak ediyorum

bıraksınlar bu işleri.her takımda bi kısım taraftar yönetimden bilet alıp girer maça.bu trabzonda da aynıdır,diğer şehirlerde de...ayrıca zirvede olupta bu kadar kötü bir tribünü olan takımın taraftarı hangi yüzle konuşur anlamak mümkün değil.

Kodalak

Arkadaşlar bu Grup İstanbul 55' i 2 yıldır uzaktan takip ediyor birtürlü fırsatını bulup biraraya gelemiyordum.Çoğu arkadaşımı SAMSUNSPOR'umuzun maçlarında görüyordum.Cem arakadaşımın sayesinde diyarbakır maçını seyretmek için mecidiyeköyde buluştuk arkadaşlarımla sonrası kasımpaşa maçında daha yakinen tanıma fırsatım oldu.Hepiniz çok iyi arkadaşlarsınız ve okadar iyi bir SAMSUNSPOR'lusunuz.Bu bağlamda ben bu gruptan kimsenin 3-5 kuruşluk bilete tama edeceğini hiçmi hiç zannetmiyorum.Bırakın zannı olmaz böle bişey.Arkadaşlar çoğu maçta ne organizasyonlar gerçekleştirmişler,deplansmanlara gidip hem maddi hem manevi yükün altına girmişler.Şimdi kalkıp 35 kuruşluk biletemi tenezzül edecekler.

ÇOK GÜZEL BİR ATASÖZÜ

'''AYNASI İŞTİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ'''

kaptan 55

28 Nisan 2009, 13:18:20 #27 Son düzenlenme: 28 Nisan 2009, 13:45:05 kaptan 55
ya kaldı ki istediler yönetim verecek tabiki TÜRKİYE'de hangi takım taraftarlarına bilet vermiyo?kimse kimseyi kandırmasın.

selahattin55

fikret başkan yaşın itibari ile seni kırmak istemem.kimi kasteddiğini bilmiyorum çünkü biz seni tanımadan önce bu derneği kurmuşsun.kiminle kurduğunuda bilmiyoruz.o kurduğun kişilere hesap sorarsın grup 55 birşey sorma hakkın yok.
varsayaılım bize dedin.bak kardeş biz yönetimden bir şey istemedik.bu zamana kadar.haa istesek seni araya sokmayız gider kendimiz isteriz.bu konuda rahat ol.bizi böyle polemiklere sokma zararlı çıkarsın.bizde başkanlık reislik liderlik hevesi kimsede yok.herkes aynı.hem biz bu sezon izmir manisa bolu maçlarına gittik.senin haberin bile olmadı.demekki bizim dernekle ve senle bir bağımız yok.senin amacın başkaydı bizi oraya çekemedin şimdi burada ortamı germe zaten küme düşeceğiz gibi bir his var içimde şu son 2 maç geçsin seninle konuşmamız gerekiyorsa oturur konuşuruz.bizim tek hedefimiz var bu kahpe aleme inat içimizdeki ibnelere inat SAMSUNSPOR klübüne faydalı olmak.samsunsporun bize kuruşu lazım değil.gün ver me günü.çıkar günü değil.senden bilet istesek biz gittik karabüke sen gittin karagümrüğe senin biletler bizim işimize yaramaz.ama seneye lazım olabilir.

AntZ

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Grup İstanbul 55 i kastetmemiştir ama bedava bileti Grup İstanbul 55 istiyor deseler ne olacak? Herşey ortada değil mi?

Ayrıca Fikret Başkan bazı kişilerin bedava bilet temin etmedikleri için üye olmadıklarını söylemiş, İstanbul da olsam ve arkadaşlar da aralarına kabul etse tabi, Grup İstanbul 55 varken neden derneğe üye olayım? Adı dernek olduğu için mi? Bilet talebim yok, İstanbul da da değilim, ayrıca o arkadaşların herhangi birini bir kez olsun bile görmüşte değilim, Samsunspor adına her türlü organizasyonu düzenleyen, fedakarlık yapan bir grup varken dernek olmuş, bakanlık olmuş pekte önemi yok be başkan...