Şirinler yarın 11.30'da Cumhuriyet Meydanında

Başlatan yönetici, 21 Mart 2009, 22:08:24

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

yzy sözünde durmaz
bu büyük taraftar sana oy kullanmaz ;D

süper ya helal olsun size

mehmet yılmaz

22 Mart 2009, 22:11:29 #31 Son düzenlenme: 22 Mart 2009, 22:26:11 samsuni
Forumdan arkadaşlarla birlikte biz de bugün orada idik.

Samsunspor taraftarının politize olmadan, sadece ama sadece Samsunspor sevgisiyle hareket etmesinin bir örneğini yaşattı arkadaşlar, teşekkürler...

Bence halk çok da ilgisiz değildi, alkışlayanlar, korna çalanlar, balkonlardan el sallayanlar...
Gayet iyiydi.

ugrass

Alıntı yapılan: samsuni - 22 Mart 2009, 22:11:29
Forumdan arkadaşlarla birlikte biz de bugün orada idik.

Samsunspor taraftarının politize olmadan, sadece ama sadece Samsunspor sevgisiyle hareket etmesinin bir örneğini yaşattı arkadaşlar, teşekkürler...

Bence halk çok da ilgisiz değildi, alkışlayanlar, korna çalanlar, balkonlardan el sallayanlar...
Gayet iyiydi.

balkondan el sallayanalar kameraya sallamıs  ;D

kayacan

Sayı az arkadaşlar.Koskoca şehirde bir elin parmakları kadar nerdeyse. Sayı az olunca kulaklarını tıkıyorlar işte...

sBc-55

Alıntı yapılan: yaman55 - 22 Mart 2009, 21:41:42
herkes gerekli mesajı almıştır bütün gruplar çiftlikten gitseydik keşke ama işte söğütlübahçenin tersine geliyor ozaman tribün süperdi ama   Forza Şirinler

Bize ters gelen birşey Yok..Sadece Bazı nedenlerden dolayı gidilmedi protestoya..imkanlar...

yaman55

misafir

çok konuşmaktan başka iş yapmayan hatta açıkcası iş yapma becerisi dahi olmayan maalesef samsun halkının oyları ile meclise giden milletvekillerin samsunspor diye bir dertleri yok.hatta hiç bir belediye başkanının da oldugunu sanmıyorum.siyasetin bir kaşar ve yüzsüz muhabbetini oldugunu biliyorumda bütün bu özellikleri barındıranların hepsinin samsunda toplanmasıda bizim şansımız galiba

ali ihsan

jean

direnc tablosu diye buna denir azi cogu onemli degil protesto ederek tepki ortaya koyduk ne yazikki yine yusuf ziya kazanacak

kaptan 55

şirinler yine yaptı camia için şirinliğini

Nuri Asan

Bu protestonun daha ne olduğunu anlamayan halkta çoğunlukta idi.
Halk bana görede duyarsız kaldı,çoğu insan neden tepki gösterdiğimizi soruyordu? ama dün stadda umutlandım.Gerçi stada maçlara gelen insan çilemizi ve yzy'yi bilir oda ayrı konu.

yzy'nin kazanması demek bizim +5 senemize daha mal olacak demek
yzy'nin kazanması demek Samsunspor'un iyice şehrin ileri gelenleri tarafından sahipsiz kalması demek.
amma velakin kiksede üzülmesin bu takımın iyi taraftarı var,sonunda zaten herkez gidip biz kalmayacakmıydık?

pitbul055

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 22 Mart 2009, 21:31:36
Gösterdiği bu protest ve delikanlıca tavır nedeniyle Şirinler'in gözümdeki itibarı daha da arttı.
Teşekkürler...

menteşoğlu55

Şirinler...

Kendilerine yapılan baskıya, engellemelere karşın gerçek bir sivil toplum örgütü duyarlılığıyla protesto yürüyüşü gerçekleştirilen Şirinler ile gurur duydum.

Pankart açma sonusunda, protesto konusundaki tavır ve duruşları gurur vericiydi.

Onlar yaptıklarıyla, tavır ve duruşlarıyla bu şehirde yapılan haksızlıklara karşı en büyük direnç unsuru olacaklarını gösterdiler. 

Kutluyorum.

Ertuğrul Sağlam

Toplumsal olaylara bakışları ve duyarlılıklarından dolayı ve ayrıca pazar günü meydana geldikleri için ŞİRİNLER'e teşekür ediyorum helal olsun size SAMSUNSPOR'luluğunuzu engüzel şekilde yerine getiriyorsunuz

(Keşke daha fazla taraftarımız gelseydi)

kaptan 55

bencede sebep ne olursa olsun şirinler yalnız bırakılmamalıydı tüm gruplar beraber olmalıydı