Bir açıklama ve Samsunspor'da Başgöl'ün yerine Aydın!

Başlatan yönetici, 01 Nisan 2008, 12:02:32

« önceki - sonraki »

yönetici

Bugün üye olan bir arkadaşımız oldu. Siteye girer girmez bazı üyeleri tehdit etti ve siteye de ağır bir suçlama da bulundu. Ayrıca Samsunsporlular içinde resmen bölücülük yapan açıklamaları oldu. Bütün bunlara ses çıkarmadık ancak;
1-   İlgili kişi mensup olduğunu iddia ettiği taraftar grubumuzun önde gelen ağabeylerinden birinin ismini kullandı verdiği mail adresinde. İlgili kişiye ulaştık, grubun önde gelen diğer kişilerine de bildirdik durumu ve yalan konuştuğunu söylediler. Sağ olsunlar, daha önce de dedikleri gibi, kim olduğunu tespit edersek biz gerekeni yaparız dediler.
2-   Aynı şahıs tam da Kocaelispor maçı öncesi yine bir başka nickle buraya üye olmuş ve yine o sıralar bir arada bulunan Samsunspor taraftarları arasında ayrılık çıkaracak şekilde esas reis şudur, diğerleri şöyledir türünden mesajlar yazmıştı.
3-   Bu nedenle ilgili şahsın üyeliği iptal edilmiş olup, yazdığı mesajlar da silinmiştir.
4-   Burası sadece ve sadece SAMSUNSPOR TARAFTAR SİTESİ'dir. Forum kurallarına uymayan, muhatabını tehdit eden, atıldığı halde tekrar üye olma teşebbüsünde bulunan, küfürlü ve hakaret içeren mesajlar yazan, Samsunsporlular arasına nifak sokan kim olursa uğramasın buraya.

Saygılarımızla...

AlıntıSamsunspor'da Başgöl'ün yerine Aydın!

Samsunspor Yönetim Kurulu, 1 ay önce istifa dilekçesini veren Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl'ün istifasını kabul etti. Başgöl'ün yerine ise Nedim Aydın getirildi.

Nuri Asan Tesisleri'nde basın toplantısı düzenleyen Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Nedim Aydın, Yönetim Kurulu'ndan istifa eden Can Aydın, Feraye Keleşoğlu Kefeli, Aykut Çepni ve Hüseyin Başgöl'ün istifalarının kabul edildiğini açıkladı.

Aydın, "İstifalardan boşalan Futbol Şube Sorumluluğu'na ben, Futbol Şube Yardımcılığı'na Hüsamettin Yılmaz, Genel Sekreterlik görevine Yılmaz Gençoğlu, İdari Asbaşkanlığa Erdal Şahin ve Yardımcılığına Recep Öztürk getirilmiştir" dedi.

Aydın, Samsunspor Kaptanı Celil Sağır'a, üst üstte izinsiz olarak basına verdiği demeçlerden dolayı 15 bin YTL para cezası verildiğini belirterek, "Elazığspor maçının prim bedeli ve personel maaşı olarak 150 bin YTL dağıtılmıştır. Bu paranın 50 bin YTL'lik kısmını karşılayan Vali Hasan Basri Güzeloğlu ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Aslan Karanfil'e teşekkür ederiz. Kulübümüze katkı sağlayan herkes başımızın üzerindedir, katkı yapmaya niyeti olan herkese kulübümüzün kapıları sonuna kadar açıktır. Elbette kulübü yapılan her kuruş katkının çok büyük değeri vardır. Bu kulübe bu zamana kadar birçok kişi maddi katkıda bulunmuştur. Ancak, bu zamana kadar hiç kimse, gerçek dışı bağış listeleri yayınlayarak kulübün itibarı ile alay etmemiştir. Samsunspor camiası hiç kimsenin oyuncağı değildir ve olamaz" diye konuştu.

Son günlerde kulübün bir yalan rüzgarına maruz kaldığını savunan Nedim Aydın, "Başkanımız ve yönetim kurulunun çözüm konusunda ortaya çıkabilecek seçeneklerin önünü kapattığına dair imalı beyan ve açıklamalar doğru değildir" diye konuştu.

Samsunspor'un üst üstte aldığı galibiyetlerle yeniden Play-Off'a kalma yönünde iddialı bir yere geldiğini de ifade eden Nedim Aydın, "Bundan sonra kavga değil, Samsunspor'un Play-Off'a kalması için hep birlikte mücadele etmeliyiz. Eskişehirspor ve Kartalspor maçlarını kazanabilirsek, Play-Off yolunda önemli bir adım atmış oluruz" şeklinde konuştu.

ajansspor.com

Lütfen tartışmalarımızda sonradan pişman olacağımız kelimeler, peşin hükümler kullanmayalım.

s_uzunkaya

s_uzunkaya

biraz önceki tartışmadan kendimi çektim, birşeyler yazmak istemedim orda, ama bu cenk turgut kardeşime birşeyler söylemek istiyorum.

Lütfen kişilere özel tartışmalarınız özel mesaj yoluyla halledin arkadaşlar
Lütfen!!!...

Kadir ÇELEBİ

SamsunSpor icin Allah herseyin hayırlısını versin..

Shane_Falco

Allahım yaaa Celile 15 bin ytl ceza vermişler adama sanki para veriyolarda bide gelip para cezası veriyolarr adam çekse gitse haklı yaaa ayıptırr be...

ozkan17

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 01 Nisan 2008, 14:54:29
Allahım yaaa Celile 15 bin ytl ceza vermişler adama sanki para veriyolarda bide gelip para cezası veriyolarr adam çekse gitse haklı yaaa ayıptırr be...
o celıl konusunu dun gece spor aksıyon programında sayın basgol acıkladı;celıl takım kaptanı olmak sıfatıyla bır basın acıklaması yapacagını ıletıyor klub yetkılıleıne ve ızın almak ıcın gereklı ıslemlerı yaptırıyor.yasal olarakda acıklamasını yapıyor..sonrasında yonetımımız ızınsız bır sekılde yapıldıgını sanıyor bu acıklamanın o nedenle ceza uygulanıyor..dıkkatısz davranısızn sonucudur yanı..celil gibi adamı kusturursek takıma karsı nolur bu takımın hali..