Samsunspor'dan basına zeytin dalı!

Başlatan yönetici, 10 Şubat 2008, 23:44:03

« önceki - sonraki »

yönetici

AlıntıSamsunspor'dan basına zeytin dalı!

Samsunspor Başkanı Sezgin Gümüş, ''Basın bu kadar önemliyken, Samsunspor Kulübü ile basının arasının açılması hoş bir manzara değil'' dedi.

10 Şubat 2008,   18:48

Turkcell Süper Lig 21.haftasının önemli maçlarından kareler..[Tüm Galeriler]Gümüş, düzenlediği basın toplantısında, Samsunspor Yönetim Kurulu'nun geçen hafta idmanlardan görüntü alınmasına kısıtlama getirilmesiyle ilgili kararın yanlış anlaşıldığını ifade etti. Olaya tepki amacıyla çok sayıda yerel gazete ve TV'nin Samsunspor'la ilgili haber yapmama noktasına varan gelişmeleri değerlendiren Gümüş, yaşanan olaylardan üzüntü duyduklarını belirterek, amaçlarının basın mensuplarına sansür koymak olmadığını vurguladı.

Konunun yanlış anlaşıldığını ve yaşanan bu olumsuzlukların sona ermesini istediklerini söyleyen Gümüş, şunları kaydetti:
''Son günlerde bir karanlık atmosfer oluştu. Yaşanan bu atmosferde taraflar oluştu. Şimdi Samsunspor tarihinin en zor günlerini yaşıyor. Duygusal hareket etmemek lazım. Aldığımız karar yanlış anlaşıldı. Bundan büyük üzüntü duyduk. Bu olay bırakın Samsunspor'u Samsun'a zarar vermeye başladı. Basın bu kadar önemliyken, Samsunspor Kulübü ile basının arasının açılması hoş bir manzara değil. Oluşan bu manzaranın ortadan kaldırılması için Samsunspor olarak üzerimize düşen her şeyi yapacağız. Yeter ki, bu kaos ortamı, bu belirsizlik ortadan kalksın''dedi.

Toplantıya katılan basın mensupları da, yaşanan süreçten üzüntülü olduklarını ifade ettiler.

Samsunspor'u korumak adına böyle bir yasak getirmenin kimseye fayda sağlamayacağı görüşünü ifade eden basın mensupları, bütün bu olumsuzlukların sona ermesini istediklerini bildirdiler.

Sadece Samsunspor

Baþkent_55

Samsun'dan basına kınama!

Samsunspor'da yönetim kurulu, kentin bazı bölgelerinde duvarlara asılan yazılarda yer alan Samsun'daki basın mensuplarına yönelik hakaret içeren ifadeleri kınadığını bildirdi.
AJANSSPOR..........................YAPACAK HİÇ BİRŞEY YOK ARTIK TRİBÜNLERE BASINI KOYUN GÖTLERİNİ YIRTARAK BAĞIRSINLAR.........YAZIKLAR OLSUN DİYECEK HİÇBİR LAF BULAMIYORUM ......ALLAH AŞKINA DEFOLUP GİDİN ŞU SAMSUNDAN YAA......LA HİÇBİRŞEYDE İNSAN DİK DURAMAZMI .......TARAFTARINI KINARMI ....YAZIKLAR OLSUN .......ARTIK YETER YA YETER

celebi

bizim samsun medyasına zeytin dalı değilde şöyle dikenli falan birşeyle ruzatmak lazım. >:( >:(

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 11 Şubat 2008, 11:32:10
bizim samsun medyasına zeytin dalı değilde şöyle dikenli falan birşeyle ruzatmak lazım. >:( >:(
başka söze ne hacet

veis

umarım basında samsunspordan büyük olmadıgını anlamışdır bizim haberimizi yapmıyorlar diye bi tarafımız eksilmiyor onlar trajdan kayıp oluyorlar.aralarının düzelmesine sevindim artık yalan yanlış haber yazmazlar diye umut ediyorum..

beşnumara

veis

vallaha ben hergün halk gazatesinin sitesine girerdim 1 haftadır bakmıyordum başkanımız güzel bi tepki verdi azda akıllı olurlar umarım.

SaMsUnSpOr 55

halkgazetesini kınıyoruz  haber gazetesini ise tebrik ediyorum hayla samsunspor haberlerini verdikleri için

celebi

Alıntı yapılan: veis - 11 Şubat 2008, 19:14:16
vallaha ben hergün halk gazatesinin sitesine girerdim 1 haftadır bakmıyordum başkanımız güzel bi tepki verdi azda akıllı olurlar umarım.

ben 3 haftadır girmiyorum.

berusa55

samsunspor basına tepki gösterdi diye koskoca halk gazetesinin okuyucularına yaptığı samsunspor haberlerini yaynlamıyoruz haberi cok ama cok yanlıstı... samsunspor basına, halk gazetesine yanlıs yaptıysa halk gazetesi de okuyuclarına yanlıs yapmıstır!
haber gazetesini iyi veya kötü bu sürecte okuyuclarına samsunspor ile ilgili haberleri vermeye devam etitğinden dolayı da tebrik etmek gerekir.