Caner Altın'a ne oldu ?

Başlatan 55erhan55, 11 Eylül 2007, 14:42:25

« önceki - sonraki »

King Of The North

Kumaş kalite olunca 2 tane takım elbise çıkıyo:)))

veis

CANER böyle devam etmeli ve samsunspora borcunu ödemeli artık caner kendine geldigine göre serkan aykutdada bi gelişmeler olmalı.sonuçda ondanda beklentilerimiz hatdinden fazla inşallah serkanda aramıza golleriyle döner.

körfez55

Alıntı yapılan: "körfez55"caner den başka isim yapmış!!! bir forvetimiz olmadığı için ona sarıldık.herkes bir bir gittiği için onun kalmasını istedik.ama onun gerçekten iyi bir SAMSUNSPORLU olduğuna inanıyorum ve en kısa sürede formuna kavuşacak yine bizi golleriyle sevindirecektir.çünkü kalitesi tartışılmaz bir golcü çalıştığı form tuttuğu takdirde yapamayacağı hiçbirşey yok..

Kadir ÇELEBİ

Caner´in sevinç gözyaşları
Kırmızı Beyazlı ekibin golcü oyuncusu Caner Altın,attığı birbirinden şık gollerle Kocaelispor maçına damga vuran isimlerden biri oldu.Ligde üç gole ulaşan Caner,90 dakika boyunca sahada kaldı.Attığı gollerin yanı sıra savunmaya da destek veren yıldız golcü takımın üç puan almasında önemli rol oynadı. Maç sonrası ise attığı gollerin ve galibiyetin sevincini gözyaşı dökerek kutladı. Soyunma odasındaki coşkudan dolayı oldukça duygulu anlar yaşayan Caner, sevinçten gözyaşı dökerek ne kadar yürekten Samsunsporlu olduğunu gösterdi.

HABER GAZETESi

erkan55

aslanim caner böyle devam et bu sezon bi aksilik olmasza gol krali sensin

O.YILMAZ

Caner geçen haftaki Erciyes maçında isteksiz gibi bir görüntü çizdi. Kocaeli maçının sadece gollerini izledim ama attığı iki golde yeteneğinin ışıl ışıl parlaklığını gösteriyor.

berusa55

ne olursa olsun samsunun öz evladı kocumuzsun caner..sana guveniyoruz bu sene...

Sadece Samsunspor

caner bazen bizi çileden ıkartsanda önemli maçlarda takımı kurtatıyorsun ah birde istikrarı sağlasan kimse tutamayacak ama  :wink:

METE

caner reiss bole devam et canımız feda hepınıze bızde elımızden geldıgı kadar arkanızdayız samsunum cık su bırıncı lıgede  fenerıymıs cımbomuymus cartmıs curtmus hepsının a.....koy!!!alem buysa kral SAMSUN!!!!!

İSTANBUL GRUBU...

yönetici

@ mete,

küfürlü yazmaya bir son verirsen iyi olur, küfür Samsunspor taraftarına hele de rahmetli Mete'yi avatar yapan bir Samsunsporluya yakışmıyor.

METE

kusuruma bakma admın ozur bdaha olmaz... :oops: cok haklısın rahmetlı metenın adınıda tasıyoz resmınıde ben ısmıme laf attırmamm onun ıcın ozur tekrar...

Tribün_ali

Daha önce  yazmıştım caner bir gol atsa acılır artık caneri kimse tutamaz

celebi

gol kralı olacak gol kralı kral caner oley kral  caner oley kral caner oleyyyyyyy

King Of The North

Caner'i gördük Kocaeli maçında ne klas goller attı gurur duydum kardeşimle.Zaten Ankara'da Caner'i benim birader sanıyolar. :lol: