Caner Altın'a ne oldu ?

Başlatan 55erhan55, 11 Eylül 2007, 14:42:25

« önceki - sonraki »

King Of The North

Caner kardeşimiz daha genç ve kolay değil uzun bir sakantlık döneminden çıktı en kısa zamanda kendini toparlayacağını düşünüyorum.Zaten takım olarak hazır değiliz ki adam gibi kamp yapılamadı,kayyuma giderken son anda başkan bulduk herşey sorunla başladı.Takımın 2-3 haftası kaldı ondan sonra herkes tam anlamıyla iyi oynamaya başlayacaktır zaten olmazsa gene küme düşmeme mücadelesi veririz bu yıl.

tanju55

ya arkadaslar biraz insafli olun
canerin ne kadar iyi ve firsatci bir golcü oldugunu hepiniz cok iyi biliyorsunuz adam ayagindan sakatlanmis daha yeni yeni gecti tabi ki ilk baslarda korkarak oynayacak cünkü ekmek parasini ayagindan kazaniyor
ama samsunsporu o kadar cok seviyorki bu haliyle bile oynuyor
böyle haksiz elestirilerinizi muhakkak canerde okuyordur ve sayenizde moralide bozulur
hem böyle elestirin hemde gol atmasini bekleyin
siz caneri birakinda kemali elestirin onun yerinde samet oynasa daha iyi

lütfen futbolcularimizin hakkinda yazdiklariniza dikkat edin biz almanyadaki taraftarlarda cok üzülüyoruz takimin bu durumuna ama süper lige cikacagiz oda bu futbolcularimiz sayesinde olacak .....

s_uzunkaya

canı sıkılan başlık açıyo... arkadaşlar yıkıcı değil yapıcı olmaya çalışalım. caner ibb ye gittiğinde herkez feryad figan gitmişti. kararsızlık çok kötü birşey. okadar düşündü bekledi gidim gitmim derken gidmeye karar verdi ve yanlış karar verdiğini antremana çıkınca anladı ve geri geldi. hepimiz çok sevinmiştik geri geldiğinde. ağar sakatlıkdan çıkmış ve antremansız bir futbolcudan bahsediyoruz. zaten caner sizlerin söylediği gibi yıpratıcı,seri,çok koşan bir futbolcu olmadıki hiç.bence caner 18 içinde bol paslarla beslenmesi gereken bir futbolcu. onedenle orta saha ve sağ kanada adam lazım. erciyes maçında sağdan bir tane orta geldimi? gelmedi... uzun lafın kısası caner bu takım için kaldı ve belkide burdaki herkezden fazla samsunsporludur.

King Of The North

Caner kardeşimizi eleştirenler de olacaktır tabiki bunu takımın başarısız bir garfik çizmesi ve taraftarın hayal kırıklığına bağlıyorum yoksa bir Caner'le olacak iş değil bu.Ferudun,Kemal gibi topçuların da ACİLEN TOPARLANMASI lazım.

edmontdante

Alıntı yapılan: "tanju55"ya arkadaslar biraz insafli olun
canerin ne kadar iyi ve firsatci bir golcü oldugunu hepiniz cok iyi biliyorsunuz

Caner'in çok kalite bir golcü olduğuna inanmıyorum.Kendisine taraftarın bu kadar değer vermesinin nedeni bence geçen sene forvet diye transfer edilen adamların hepsinin beceriksiz oyuncular olması.Bunları görünce Caner bize  daha farklı görünmeye başladı.Yoksa süper ligdeyken Caner'i kim takımın golcüsü olarak görüyordu.Ya da bizden başka kim hatırlar Caner'in fb ye attığı goller dışındaki gollerini.G.Kaba'lar,Burhan'lar,Sinan ÖZKAN'ları gördükten sonra Caner bize golcü gibi gelmeye başladı.Bu arada tabiki bu bahsettiğim adamlardan  kesinlikle üstündür Caner.

Sezon başında İBB ve Konya'ya transferi gündemdeydi ve oralar olmayınca geri döndü.Ben de  konuda yorum yapan bazı arkadaşlar gibi SAMSUNSPOR'lu olduğundan
gitmedi görüşüne katılmıyorum.Çünkü biliyoruz ki SAMSUNSPOR'luluk sadece taraftara ait,futbolcularda bu duygular en başında varsa da (ki olmayabilir) zamanla profesyonellik denilen olguyla ortadan kalkıyor.

Kesinlikle hazır değil.Çok güçsüz.Çok baskılı oynayan bir takımda ,sağdan soldan gelen ataklarla iş yapabilir ama böyle bir takımımız yok malesef ve bence Caner bu tarzıyla ve takımın bu yapısıyla  pek iş yapacağa benzemiyor.Zira CANER durarak oynayan,topsuz oyunda olmayan bir oyuncu.Sırtı kaleye dönük olduğundan her seferinde rakip stoper Caner'in üzerinde.

Tüm bunların yanında Yine de mevcut kadroda ondan iyisi yok.Fizik gücünü kazanırsa takımında form tutması ile faydası olacaktır.

körfez55

caner den başka isim yapmış!!! bir forvetimiz olmadığı için ona sarıldık.herkes bir bir gittiği için onun kalmasını istedik.ama onun gerçekten iyi bir SAMSUNSPORLU olduğuna inanıyorum ve en kısa sürede formuna kavuşacak yine bizi golleriyle sevindirecektir.çünkü kalitesi tartışılmaz bir golcü çalıştığı form tuttuğu takdirde yapamayacağı hiçbirşey yok..

Sol Açık

Alıntı yapılan: "aliihsan55"Uzun bir sakatlıktan çıktı.Ne yani hat-trick yapmasınımı bekliyorsunuz.Ayrıca Antalya maçında bence çok iyiydi.Erciyes maçında kötü doğru ama kim çok iyiydi o maçta.Samsunspor için süper Lige gitmeyencaner bence en kısa zamanda güçlenerek eski günlerine dönecektir.

Bence de 3 maçta da kötü oynadı denemez. İstanbul maçında 10 dakika oyunda kaldı ve penaltıdan golü o attı. Antalya maçında bence olukça iyiydi. Erciyes maçında ise gerçekten kötüydü. Ama hem kendi eksikleri ve henüz hazır olmaması, hem de takımın oyun tarzına henüz adapte olamaması bence etken.

Yoksa Caner'in sıradan bir golcü olduğu fikrine kesinlikle katılmıyorum. Serkan gibi gol kralı olacak bir oyuncu değildir, ama kesinlikle çok iyi bir forvettir.

samsunmania

Caner'in sağı solu belli olmaz.Bakarsın yarın 2 tane yazar. Biraz sabırlı olmak lazım.Takım kamp bile yapamadı. Millet 3 er kamp yaptı.

edmontdante

İstanbulspor maçından sonra Caner'i migrosta görüp tebrik etmiştim .İnşaallah devamı gelir demişti.Geçen hafta epeyce eleştirdik ama bu hafta  yapması gerekeni yaptı.Tebrik ediyorum.İnşallah gücünü ve kondüsyonunu kazanır ve gollerinin devamını getirir.

mctlçy

Alıntı yapılan: "samsunmania55"Caner'in sağı solu belli olmaz.Bakarsın yarın 2 tane yazar. Biraz sabırlı olmak lazım.Takım kamp bile yapamadı. Millet 3 er kamp yaptı.

ağzına sağlık kardeşm dedğin gib yaptı caneerr :wink:

King Of The North

Boşuna demedik Caner2in kumaşı kaliteli diye
o kadar uzun sakatlıktan sonra çok geç
olmadan gollerini sıralamaya başlaması çok iyi oldu.
Helal Caner kardeşim bu yıl gok kralı sensin,Taner dursun Caner vursun oleeeeeeeeeey

jean

senin alahina kole caner yine gosterdin bitmedigini en kritik macta ciktin sahneye inslaah boyle devam edersin

samsunmania

MCTLÇY kardeş
İnşallahhep böyle olur.

berusa55

canere ne olduğunu bu aksam gördük...kolpa körfezi dağıttı.tesekkurler altın cocuk insallah böyle devm edersin bu baslangıç olur...ordu macında da gol bekliyoruz senden!

celebi

hele o 3. golü manyaktıya.gol kralı olursa arkadaşlar kimse şaşırmasın