Bu adama dur denilecek mi ?

Başlatan 55erhan55, 07 Eylül 2007, 12:21:07

« önceki - sonraki »

55erhan55

SAMSUNSPORUN BOLUSPORLA KUPADA OYNANAN MAÇTA OYUNDAN ÇIKARKEN TRİBÜNE GİDİP SAMSUNSPORA KÜFÜR ETTİREN EROL KAPUSUZ DENİLEN HAYSİYETSİZ VE ŞEREFSİZ İNSANA KİM DUR DİYECEK BU ADAMDAN HESAP SORALIM

Lütfen mesajlarınızı ve başlıklarınızı tamamen büyük harflerden oluşan biçimde yazmayınız / admin notu

celebi

Erolun haysiyetsiz biri olduğunu söyleyebilirim ancak.samsunspor aleyhine tezahürat yaptırmadı. sadece yribünlere çıkıp orayı hareketlendirdi. boşuna açılmış bir topiç.Ben oradaydım yaptıklarını gördüm ancak böyle bir şeyi yaptırması kesinlikle şerefsizlikti.

supporter

o adam samsuna da gelecek hocam merak etme

veis

erol kapusuz samsunspor aleyhinde bagırmadı ve taraftarıyla birlikte bagırmadı zaten boluspor taraftarıda samsunspora küfür etmedi oyüzden erol bize hareket felanda yapmadı bi yanlış anlaşılma var.

supporter

küfür ettirmemesi ayrı bir konu ama şu hareketi başlı başına tahrik için yaptığı kesin. zaten bolu yönetimi özür dilemiş bu hareket nedeniyle

veis

haklısın supporter tahrik anlamında.bizde zaten pazu bantını verip taraftrarına gidince şok olduk ama olayın diger boyutuda önümüzde koşu yapan feridun efendi oraya gelen taraftarının seslenmesine ragmen yüzüne bile bakmadı butarafdan düşünürsekde erolu kutlamak gerekir.bugünkü bolunun yerel gazetesine demeç vermiş geçen hafta giresunsporu alkışladılar kardeş takım diye ama onların kardeşi biz futbolcularız diyede bi sözü var yani adam taraftarının yanında seviyor taraftarını bizimkilerde el kol hareketi yapıyor.

celebi

Alıntı yapılan: "veis"haklısın supporter tahrik anlamında.bizde zaten pazu bantını verip taraftrarına gidince şok olduk ama olayın diger boyutuda önümüzde koşu yapan feridun efendi oraya gelen taraftarının seslenmesine ragmen yüzüne bile bakmadı butarafdan düşünürsekde erolu kutlamak gerekir.bugünkü bolunun yerel gazetesine demeç vermiş geçen hafta giresunsporu alkışladılar kardeş takım diye ama onların kardeşi biz futbolcularız diyede bi sözü var yani adam taraftarının yanında seviyor taraftarını bizimkilerde el kol hareketi yapıyor.

Mehmet efendi o kol hareketi unutabilecek mi acaba

hasselbaink

Erol'a zart diye 55 numarayı verenler ne alemde acaba?
Gerçi, yöneticilik gitti Samsunspor bitti onlar için.

Erol'a hiç kanım ısınmamıştı. Bir ara idmanda saçları nedeniyle arkadaşları ona bonus erol demişlerdi. Bence o olsa olsa PAPAZ EROL olur.

ömrü boyunca 2. ligde sürtmüş, hiç bir zaman A kalite bir topçu olamamış birisi. Samsun'a da maça  gelecek elbet.

Sadece Samsunspor

a.q ben öyle profesyonel oyuncunun ilk önce adam olmayı öğrensin bi samsundaki maça gelsin bakalım - bütün stad ona küfür etmezmiyiz biz  :evil:

veis

sevgili tugberk adam gibi topçu arıyorsan ercümente bak harbiden çocuk efendilik abidesi helal olsun.ben elini sıkdım konuşurken halen tokalaşmaya devam etdi adam saygılı vallaha helal olsun 50 gol yesede samsunspora kişilik sahibi bir kaleci geldi.

Sadece Samsunspor

hani bolulu yöneticier bizim yönetimden özür dilemişti bu haberde hiçde öyle olmadığı açıkca belli:

Alıntı Maçı taraftar kazandı

TFF 1 Lig'de mücadele eden Boluspor'un kulüp başkanı Necip Çarıkçı, Samsunspor maçını taraftarın kazandığını söyledi. Fortis Türkiye Kupası'nda dün oynadıkları Samsunspor maçını değerlendiren Çarıkçı, Samsunspor karşısında Boluspor'un iyi top oynadığını ve çok sayıda gol fırsatı yakaladığını ifade etti. Çarıkçı, ''İyi bir maç oldu ve iyi olan kazandı. Takımımız iyi mücadele ederek maçı kazanmayı bildi. Oynanan karşılaşmada taraftarımızın takıma desteği çok büyüktü. Taraftarımız 90 dakika boyunca susmadan destek verdi. Bu maçı taraftarımız kazandı'' dedi.

Maçta oyundan alınan futbolcu Erol Kapusuz'un formasını çıkarmadan seyircilerin arasına girerek takıma destek verdiğini belirten Çarıkçı, ''Kapusuz, Bolu tarihinde hiç yaşanmamış olan bir ilki gerçekleştirdi ve seyirci ile birlikte Boluspor'u destekledi. Taraftar, Kapusuz'un aralarına katıldığını ve takımı desteklediğini gördüğünde daha çok destek vermeye başladı. Kapusuz, Boluspor'un bir bütün olduğunu gösterdi'' diye konuştu.

ozkan17

ya ben bu konuyu gorunce mal mehmet ıcın acıldı sandım ama meger erol odunu ıcınmıs..ya arkadaslar bnce erolun yaptıgında ahlaksızlık dıe bse yok adam bıze ınat tahrık edıcı bısey yaptı kufurde ettırmedı taraftarına onuda soyleyelım..bızım samsunda erola tepkımızden dolayı erol bıze ınat cıkdı o trubunlere bu konunun uzatılacak bıyerı yokh..

ahmet55

kolpacılar.ilk yarı taraftarından neredeyse hiç ses çıkmıyordu.kaleci mehmet sayesinde gaza geldiler.bolu taraftarı celile küfür etmiştir.bunu unutmayalım.

jean

samsundaki macta sovelim ona cezasini ceksin ****

AllydeenleaR

aslında maçta küfürü bırakmıştım ama bi malatya maçı bi de bolu maçını iple çekiorum maratonun üstü de açılır 18 bin kişiden yesin de küfürü görsün o zaman.böle adamları samsuna getirenler de alır o küfürleri artık...