Biz'den Samsunspor'a..

Başlatan yönetici, 04 Haziran 2007, 16:59:18

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

@ferhat
hoşgeldin birader, sempatin için teşekkürler.

istanbul buluşmasında önümüzdeki yıl için organizasyonlar ve dernek faaliyetleri de konuşulacak mı?

eğer konuşulacaksa alınan kararlar burada duyurulursa çok memnun olurum.

ayrıca buluşmadan birkaç kare foto da olursa iyi olabilir.

yardım kamapanyasına gelince, henüz çok erken. biraz birşeyler olacağına inanıyorum ben.

körfez55

Alıntı yapılan: "samsuni"@ferhat
hoşgeldin birader, sempatin için teşekkürler.

istanbul buluşmasında önümüzdeki yıl için organizasyonlar ve dernek faaliyetleri de konuşulacak mı?

eğer konuşulacaksa alınan kararlar burada duyurulursa çok memnun olurum.

ayrıca buluşmadan birkaç kare foto da olursa iyi olabilir.

yardım kamapanyasına gelince, henüz çok erken. biraz birşeyler olacağına inanıyorum ben.

konuşulanlar alınan kararlar burada duyurulacak.zaten orada fotoğraf çekicez.ayrıca bikaç konuda fikir alışverişi yapıcaz.

veis

30 trilyon toplanacak demedik zaten sadece dur bakalım koca samsunun zenginleri bile 200 milyar toplayamamışken burada paralar akıp gelmez hemen.anlıyorum kou lü senide ama bu iş sabır ve zaman işi.zaten şu durumdan sonra zaten seneyede hatta 2 sene daha 2.ligdeyiz bari borçları bitmiş ite köpege mahkum olmayan bi samsunspor olsun buda zamanla olacak.

MeL_55

arkadaslar ben almanyada yasiyorum ama burdan para yollamam imkansiz siz ne subenin nerde oldugunu ve kodu fln burda lazim böyle seyler tak diye yatirilmiyo tabi türkiyede olsan tak diye yatirirsin yatirmak cok istiyorum ama olmuyor burdan nasil olcak bilmiyorum

cem 55

arkadaslar işlerden fırsat bulamadıgım için bugün postaneye gidemedim ama kişisel msj atarak hesaba para yatırdıgını bildiren 2 arkadasımın isimlerini sizlerle paylasmak istedim

samsunkopat  50 ytl
  lucapicola   50 ytl  

arkadaslarıma duyarlı davranıslarından dolayı tesekkür edıyorum insallah zamanla bütün arkadaslarımın az yada cok mebla hiç farketmez samsunsporumuza destek vererek yardım kampanyamızın cok basarılı olacagı kanısındayım.

MeL_55

cem55 bu para yi verince samsunspora 100% basina aciklarlar bu para yatiranlarin ad ve soyad söylecekmisiniz yada yazacakmisiniz yazarsaniz iyi olur diyelim söyle

Samsuni nin ad ve soyad  70 ytl
timofte nin ad ve soyad  50 ytl
canikli nin ad ve soyad  30 ytl
cem55   nin ad ve soyad  100 ytl
samsunkopat nin ad ve soyad 50 ytl
lucapicola nin ad ve soyad 50 ytl

-------------------------350 ytl

hasselbaink

@Mel55

burada isimlerin açıklanmasına gerek de yok, sanırım isteyen de yok. kullanıcı nikleri yeterlidir. sonuçta toplanan para www.samsunspor.biz adına verilecek.

MeL_55

Alıntı yapılan: "canikli"@Mel55

burada isimlerin açıklanmasına gerek de yok, sanırım isteyen de yok. kullanıcı nikleri yeterlidir. sonuçta toplanan para www.samsunspor.biz adına verilecek.

canikli bak okumadan yazma !!! verirken kim verdi diye söylenmicek mi diye sordum tek !! ve basina aciklarken para yollananlarin ad lari yazna güzel olmaz mi '

HoliganSamSunLu

bu kampanya için emeği geçen herkeze  teşekkür ediyorum ve Bursadan testekliyoruz

Tribün_ali

Alıntı yapılan: "canikli"e-mail listemizde yer alan samsunlu, samsunsporlu kişilere ilgili linki forwardlayarak daha çok kişinin bilgi sahibi olmasını sağlayabiliriz.

komisyon mutlaka düşünmüşütr ama,
yardım kumbaralarının da hava alanı, otogar, yeşilyurt, afra, çarşı, "mecidiye, 56'lar, çiftlik, gazi esnafının büroları" gibi mekanlara konulması çok yararlı olabilir.

tedaş ve saski veznelerine de konulabilir. bozuk para üstünüzü samsunspora bağışalmak ister misiniz? diye sorulup toplanabilir.

canikli abi dogru diyor şehrin en işlek yerlerine konulmalı

ozkan17

zaten az mantık varsa bunları koyacak kısılerde mahalle aralarına koymazlar heralde buyuk yerlere ıyı paraların gelecegı yerlere koyarlar elbet :D

cem 55

2-3 gündür yazıp yazmamak konusunda kararsız kalıyodum ama bugün dayanamadım yazıcam.Arkadaslar su destek kampanyasını baslatalı 1 hafta oldu ama yardım eden sadece 6 kişi gercekten cok yazık ya.sitemizin üye sayısı 1000 in üzerinde hadi bu 1000 kişi cok sık siteyi takip edemiyo diyelim ama sitemizde 15 msjın üstünde yazan 200 kişi var ve kanımca bu arkadaslarımın cogu siteyi takip edip cogu konudada yorum yapıyolar ama iş destek vermeye gelince sadece 6 kişi tamam hayat sartları zor  herkesin sıkıntısı var ama 1-2 ögün yemeginden yada sigarandan yada sevdigin bi zevkinden feragat edip su kulube 20 milyonda olsa yardım etmiyosan kimse kusura bakmasın ama bu takımdan da yönetimindende 1.lige cıkmayı bırak hiçbirsey bekleyemezsin.samsuni abiyle konustugumda 3-5 milyar toplarız herhalde cem diyodu bende yok abi en azından 8-10 milyar toplarız bak gör sen dedim su ana kadar toplanan para sadece 350 milyon her aksam bi umut heyecanla giriyorum nete belki bı arkadasımda yardımını iletmiştir diye ama yok herkes bu takım bitmiş ölmüs ne olacak bizim sonumuz diyo öylece oturup birilerinin birşeyler yapmasını kulubu kurtarmasını bekliyo ama iş işten geciyo arkadaslar kimse sehirden destek gelmiyo diye baskanlıga aday bile olmuyo ne olur kardeslerim artık silkilenip bişeyler yapalım diyecem ama yine söyledigimle kalacam kimse ciddiye almayacak beni nasıl olsa  allah sonumuzu hayır etsin.

bluegreen55

birader ay sonu kimsede para yoktur.
ayın 15'ini ve temmuzun ilk haftasını bekle

Lusage

Şimdi hocam yakınmanda haklısın. Ama imkanı olan var olmayan var. Hadi olmayanları geçelim. Ama olanlarında vermeme nedenleri var. Ben kendi arkadaşlarıma tanıdıklarıma söyledim Samsunspor'a para topluyoruz. Ne düşünüyorsunuz. Cevap aynen şudur : Belediyeden gelen 5 Trilyonu heba eden yönetim hala orada. Başkan ortada yok. Takımda yönetim bazında kaos var. Bu ortamda Samsunspor'a verdiğim paranın Samsun'a kullanılacağını nereden bileyim?

Şimdi buna hak vermemek elde değil. Zaten bizim kampanyamız 20 haziranda bitiyor. Temel Camadan'ın sözlerine bakılırsa 15 Haziranda kongre çağrısı yapılacak. Yani yeni döneme kadar bizim normal şartlarda toplayabileceğimiz yardımı toplamamız imkansız. Yönetim ne zaman tam anlamıyla oturursa o zaman Yardımlar gelecektir.

Bende henüz yardım yapmayanlardanım mesela. Ama maddi imkan yok. 20 Haziran'a kadar imkanları zorlayıp bir şeyler aktarmaya çalışacağım.

körfez55

biz böyle düşündükçe buralarda olmayı hakediyoruz..oratada uğraş veren adamlar var.ellerinden geleni yapıyolar.biz hala öküzün altına buzağı arıyorız.her zaman söylüyorum ya biz taraftar olmayı beceremiyoruz.cem55 en kısa zamanda yardımlarımızı aktaracağız..