Biz'den Samsunspor'a..

Başlatan yönetici, 04 Haziran 2007, 16:59:18

« önceki - sonraki »

körfez55

kardeşim bu sitemiz bünyesinde başlatılan bi kampanya ve cem55 arkadaşımızın açtığı hesaba yatırcaz.sonra sitemiz adına sayın admin komisyona iletecek oke.sen istersen o hesaba yatır ama bence gerek ok kardeşim..

Kadir ÇELEBİ

Benim site uzerinde adımın yada rumuzumun gorunmesi onemli degil amac kulube yardım ben resmiyetten yanayım ve oyle yapıcam katılan katılmayan herkese tsk.

cem 55

samsunspor_34 seninde dedigin gibi burda önemli olan takımımıza destek vermek sonucta 2 türlüde kazanan samsunsporumuz olacak bizde zaten 20 hazırana kadar sitemiz bünyesinde toplanan parayı sitemizin adını özellikle belirterek kulubun actıgı hesaba aktaracaz. kardeslerim bu organizasyona herkesin az yada cok destek olup olusuma duyarsız kalmamasını sizlerden rica rdiyorum  mebla hiç önemli degil herseyimiz samsunsporumuzun sonuna kadar arkasında olmalıyız ve inanın bizler inanırsak herseyi basarırız kulubumuzun bence maddi yönunde haricinde sehir olarak taraftar olarak  böyle bı bütünlüge kenetlenmeye ihtiyacı vardı ve insallah bunu basararak yeni sezona süper bi moralle girecez. .recep abicim istanbula gelince telini bekliyorum abi basımın üstünde yerin var insallah istanbuldaki toplantı işinide organize ederizde tüm arkadaslarla tanısma imkanımızda olur.HERSEY SAMSUNSPORUMUZ İÇİN

mehmet yılmaz

beyler,
anladığım kadarıyla şehirde ciddi anlamda bir yardım kampanyası olacak. yapılan yardımlar Samsunspor'a olduğu için hepsi bizim, hepsine saygı duyuyor, hepsini destekliyoruz. 20 hazirandan sonra, bizim kampanyamız bitince de elimizi çekecek değiliz, yine koşarız Samsunspor davasının peşinden!

ancak uzun süredir burada "salt samsunspor taraftarı kimliği" ile birşeyler yapalım düşüncesi vardı. bu nedenle ben sms verirlerse sms de atacağım ama küçük miktardaki yardımımı uzun süredir fikirlerimi paylaştığım taraftar sitemizin hesabına yatıracağım. neticede toplanan para yine kişi adı olmaksızın Samsunspor Taraftarlarından denilerek kulübümüze verilecektir.

Böylece hep dediğimiz gibi , bu takımı sevenler, bu takımı düşünenler, bu takımla kederlenip, mutlu olanlar var denilsin; Samsunsporlular var denilsin...

maço

arkadaslr bende emın olabılırsınızkı ayın 7sınde yatan kredıyı elımden geldıgınce yatıracam sonucta ogrencıyız ama elımızden gelen herseyı samsunsporumuz ıcın verırız allah yardımcımız olsun

samsunmania

Alıntı yapılan: "camakf_55"arkadaslr bende emın olabılırsınızkı ayın 7sınde yatan kredıyı elımden geldıgınce yatıracam sonucta ogrencıyız ama elımızden gelen herseyı samsunsporumuz ıcın verırız allah yardımcımız olsun

Güzelliğiniz yeter arkadaşlar.Hiçbirimiz zengin değiliz.Kimimiz memur, kimimiz işçi, kimimiz öğrenci.Mühim olan takıma sahip çıkmak.Küçük yardımlar büyür, sel olur.Ben de elimden geldiği kadar yardımcı olacağım.Şehir de bu işe sahip çıkar işallah.Yapmamız gereken bir şey daha var.İnsanları bilinçlendirelim.Kampanya hakkında özellikle samsunda olan arkadaşlara çok iş düşüyor.Yurt dışındaki arkadaşlar da hemşehrilerimizi harekete geçirebilirler.

celebi

YA ARKADAŞLAR BU YARDIM MESELESİNİ İSTANBULDA TOPLANTI YAPALIM VE GEREKİRSE ORADA DAHA UZUN UZADIYA KONUŞALIM OLMAZ MI?CEM 55 KARDEŞ BİR YER AYARLASANDA KOU LÜ NÜN ÇIKARDIĞI O GELECEKLER LİSTESİNİ DAHADA ARTTIRSAN.

şuan gelecek olanlar:
cem55
çelebi
mete
çarşambalı_caner
nilsah
34 ss 1965
sezgin
kadir55ist
atakumlueray
fathakdl
gogo1965
kou lü
Veis
İstanbuldan

veis

yer önemli degil her halukarda oradayım inşallah.

veis

birde girişin adını koyun paralı olmalı.

celebi

Alıntı yapılan: "veis"birde girişin adını koyun paralı olmalı.
ÖYLE DE OLMALI BENCE DE BUNU BERABER YAPALIM İSTİYORUZ.KAÇ PARA ALALIM NERED MEKAN FALAN BULAN VARSA BİLDİRİRSE ASLINDA İYİ OLUR.BUNU BİRİ ÜSTLENSE ASLINDA

kerem55

ya bu kadar basit birşeyi nasıl karmakarışık hale getiriyoruz anlamıyorum. bir hesap numarası var ve 5-20 haziran arası para yatacakmış. isteyenler, imkanı olanlar yatırır ve samsunspor.biz adına kulübe verilir.

bu kadar!

ayrıca yeni yeni şeyler yazmanın ne alemi var Allah aşkına?

bu düşünceyi ortya atan ve gerçekleştiren herkese teşekkürler. ben mali durumumdan dolayı smsi bekliyorum.

atakumlueray

sms olursa bnm için de en makul olanı odur.ayrıca sms sayesinde yurt dışındaki kardeşlerimiz de katılabilir yardıma ve böylece toplanan yardım 2_3 katına ulaşır bence

birçağ

Güzel düşünmüzsünüz beynınıze sağllık.açılacak olan hesap biras daha samsunspor a yakın bi isim olursa ilgi daha büyük olur çünkü geçtiğimiz senelerdede gslıler düzenlemiş ama parayı yemışlerdi...ayrıca hesapdakı para artışı her akşam gösterilirse süper olur.ben elimden gelenın fazlasını vericem SAMSUN'UN EKMEĞİNİ YİĞORSAK BU EKMEKĞE HAMUR YETİŞTİRME ZAMANI GELDİ ARTIK...

birçağ

Bence samsunda bi görüşme yapsak ve bi matbaa ile görüşsek onlar bize kelepir bi fiyata yada samsun için bedavaya bu kampanya için afişler bassa onları samsunun heryerine yapıştırsak kampanya mükemmel olur

mehmet yılmaz

@birçağ
samsunspora yakın bir isim derken neyi kastettiğini anlamadım...

bu arada ilk sayfadaki ilanı okursan, zaten toplanan paranın burada en az iki günde bir açıklanacağını görürsün.

son olarak bu Samsunspor Çalışma Komisyonunun projelerine paralel bir destek kampanyasıdır; ilana vs. 'ye gerek yok. O konuda komisyon zaten çalışmalar yapacaktır. Biz sadece taraftar olarak desteğimizi gösterelim. Bizim kampanyamızın süresi bitince iimiz bitmeyecek, desteğe başka yollarla devam. SMS ile, kişisel bağışlar ile...