Biz'den Samsunspor'a..

Başlatan yönetici, 04 Haziran 2007, 16:59:18

« önceki - sonraki »

celebi

Tuğberk kimsede suç aramıyorum ya.sadece bu tip çekişmelerde üzülüyorum ben  :cry:

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "Celebi"Tuğberk kimsede suç aramıyorum ya.sadece bu tip çekişmelerde üzülüyorum ben  :cry:

bende uzuluyorum ama bazen boyle insanlar olabiliyor bence uzatmaya gerek yok  :wink:

veis

ya boşverin kapatalım konuyu degiştirelim mesela tugberk 10 günsonra atakumdaydım hava nasıl kızları anlat.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "veis"ya boşverin kapatalım konuyu degiştirelim mesela tugberk 10 günsonra atakumdaydım hava nasıl kızları anlat.

havalar cok sicak abi kizlarda oyle takilmaya cok yer var burada mesala ben her aksam parpali diye biyer acildi oradayim  :lol:   :wink:

körfez55

tuğberk@ zamanından beri mel_55 la takışıyosun.bence atılması gereken kişi bodense55 ti ve atıldı.senin bu yaklaşımını kınıyorum.mel55 bu zamana kadar bize her konuda yardımcı oldu sen bu siteye msj yazmadığın zamanlarda haberleri ondan alıyoduk.şimdi nankörlük yapmayalım lütfen..

berusa55

BEYLER! BİRBİRİNİZİ YEMEYİ BIRAKIN VE SAMSUNSPORUMUZ'A DÖNÜN ARTIK. GEREKEN YAPILMIS ZATEN... SEVGİLER, SAYGILAR.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "körfez55"tuğberk@ zamanından beri mel_55 la takışıyosun.bence atılması gereken kişi bodense55 ti ve atıldı.senin bu yaklaşımını kınıyorum.mel55 bu zamana kadar bize her konuda yardımcı oldu sen bu siteye msj yazmadığın zamanlarda haberleri ondan alıyoduk.şimdi nankörlük yapmayalım lütfen..

lutfen anlamadan bana laf atma neden atildigini admine sor benim yuzumden olmadigimi soyleyecektir - gercek nedenini ogren ondan sonra buraya yaz lutfen -kapansin bu konu samsunsporumuza geri donelim

körfez55

bencede kapatalım gereksiz muhabetler hiç hoş olmuyo..

METE

yaa beyler tartıstıgınız konulara bakarmısınız burda hepımız samsunspor catısı altında toplandık...ama tugberk bencede yaptıgın yanlıs korfezın dedıgı gıbı bı cok haberı mel aktarıyodu buraya...ben buzaman kadar mel den kotu bseyde duymadım...ben onun kufur ettıgıne falan ınanmıyorum...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "METE"yaa beyler tartıstıgınız konulara bakarmısınız burda hepımız samsunspor catısı altında toplandık...ama tugberk bencede yaptıgın yanlıs korfezın dedıgı gıbı bı cok haberı mel aktarıyodu buraya...ben buzaman kadar mel den kotu bseyde duymadım...ben onun kufur ettıgıne falan ınanmıyorum...

offf ya kimseye anlatamiyorum derdimi benim yuzumden atilmadi cocuk ya cnktugut ve bodensee ile tartisma yapip kufur etti ondan atildi ya - isterseniz admine sorun beni suclamayin bilmeden  :!:

körfez55

Alıntı yapılan: "tuqberk"mel_55 e gereken yapildi ve uzaklastirma aldi - yani ben hakliydim hakli olmasan atmazdi admin onu  :wink:

bu msjın komik olmuş.karşındaki senin de devamlı tartıştığın birisi çok mutlu olmuşa benziyosun.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: "körfez55"
bu msjın komik olmuş.karşındaki senin de devamlı tartıştığın birisi çok mutlu olmuşa benziyosun.

sen nasil anladiysan oyle yorum yap - ben sadece samsunsporum icin elimden geleni yapiyorum amacim birilerini attirmak degil - bu sitedeki buyuk cogunluk benim nasil biri oldugumu bilir sorabilirsinde

hayirli geceler  :wink:

körfez55

benimde nasıl birisi olduğumu biliyo herkes dert etme.iyi geceler.

alWays

ya ne kadar savundunuz bu mel55 i herkeze atıp tutan adamın yeri yok burda.. ii oldu büyükleriyle konuşmayı öğrendi zaman  gelir yazar.... bu arada yapalım şu yaz bitmeden bir buluşma

veis

beyler siz ya hafta sonu yada akşamları gergin oluyorsun.tamam bakın tugber yüzünden olmamış mel 55 in durumu.bizde adminden mel55 i çok sevdigimiz için geri almasını istiyoruz sonuçda kalp kırıp kimseyi küstürmeyelim mel de tugberkde digerleride bizim kardeeşimizdir.arada olur böyle tatsızlıklar uzatmamak lazım.