Antalya turnuvası'nda Samsunspor

Başlatan yönetici, 28 Aralık 2006, 22:02:56

« önceki - sonraki »

MeL_55

AlıntıMaksiç: Kale Benim

Samsunspor'un geçen sezon ortasında renklerine bağladığı Kaleci Maksiç Antalya kampında göz doldurdu. Gerek fiziği gerekse de kurtarışları ile teknik heyetin gözüne girmeyi başaran Maksiç oldukça iddialı. Samsunspor'un yeniden Süper Lig'e dönme yolundaki planlarının başarıya kavuşacağını dile getiren Maksiç, ''Eski Formuma kavuşuyorum. Burada çok güzel bir dayanışma ve arkadaşlık var. Biliyorum ki kim iyiyse kaleyi o koruyacak. Bu yüzden çalışmalarda bana gösterilenleri en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum.  Kaleci Antrenörümüz Çetin Hoca ile çok iyi bir diyalogumuz var. Bu da bana güç veriyor. Samsunspor kalesini kimseye kaptırmam'' dedi.

MeL_55

AlıntıGurbetçiler Denemede

Biri kaleci diğer ikisi forvette oynayan üç gurbetçi dün Samsunpor idmanına katıldı. Gurbetçilerle ilgili karar önümüzdeki günlerde belli olacak. Samsunspor Antalya kampında üç gurbetçi deniyor.  Belçika ikinci Ligi KVK Tienen takımında forma giyen 25 yaşındaki Müslüm Karabulut, Almanya'nın Berlin kentinde SV Yeşilyurt takımında forvet oynayan 21 yaşındaki Fatih Yiğituşağı ile yine Almanya'nın Reinıckendorge Füchse takımının kalesini koruyan 22 yaşındaki 1. 92'lik kaleci Selçuk Şahin dün Antalyaspor ile ilk kez idmana çıktılar. Bu futbolcular ile ilgili karar önümüzdeki günlerde verilecek.

MeL_55

AlıntıSÜPER LİG İÇİN EN GÜÇLÜ ADAYIZ

Basın sözcüsü Cevat Öncü, Samsunspor, yapılan nokta transferlerle Süper Ligi'ne çıkacak en güçlü adaydır. Umarım bu hedefimize ulaşırız" dedi

BASIN TOPLANTISI DÜZENLENDİ

Nuri Asan Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Basın Sözcüsü Cevat Öncü, Samsunspor'un Antalya'da ikinci devre hazırlıklarına devam ettiğini belirterek "Ligin ikinci devresinde ilk yarıda kaybettiğimiz puanları yeniden toplamak ve galibiyet serisi yakalamak için yoğun bir şekilde çalışmaları sürdürüyoruz. Samsunspor, yapılan nokta transferlerle Turkcell Süper Ligi'ne çıkacak en güçlü adaydır. Umarım bu hedefimize ulaşırız" dedi.

ÖNEMLİ TRANSFERLER

Dört tane önemli oyuncu transfer ettiklerini ve forvet bölgesine iki tane daha futbolcu almak için çalışmaları sürdürdüklerini ifade eden Basın Sözcüsü Öncü, Samsunspor'a büyük külfet getirmeyecek kaliteli oyuncuların peşinde olduklarını söyledi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek futbolcularla devre arasında görüşmelere başladıklarını belirten Öncü, sözleşmesi bitecek oyuncuların bir çoğu ile yeniden anlaşma sağladıklarını anlattı.

KONGRE TARİHİ BELLİ
Dün tesislerde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında 16 Şubat tarihinde olağan genel kurul yapılması için karar aldıklarınıda sözlerine ekleyen Kırmızı-Beyazlı ekibin Basın Sözcüsü Öncü, 16 Şubat'ta çoğunluk sağlanamazsa 23 Şubat'ta çoğunluk aranmaksızın genel kurulun yapılacağını söyledi. Basın Sözcüsü Öncü, Samsun'un ve Samsunspor'un istediği yönetim kurulunun bu genel kurulda oluşması için çalışacaklarınıda kaydetti. Mehmet SOYKAN

MeL_55

AlıntıSÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ

Teknik Direktör Eriş, HALK Gazetesi'ne ikinci dönem kamp çalışmalarını ve gelecekle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu

HEGOMANYAYI KIRACAĞIZ

'Samsunspor hayal görüyor' diyenlere en güzel cevabı sezon sonunda Süper Lig'e çıkarak vereceklerini belirten Eriş, "Biz takım olarak inandık. Bu ağır yükün altından futbolcularım kalkacak güçte. Yeterki şehir bize güvensin ve desteklesin" dedi

BOMBA GİBİ GİRECEĞİZ
Levent Eriş,"Kadromuzu daha da güçlendirdik. Bu kapasite ve potansiyalle ligin üst sıralarında yer alacağız" dedi. Samsunspor'un Teknik Direktörü Levent Eriş, ligin ikinci yarısından umutlu olduğunu söyledi. Yapılan nokta transferlerin yerinde ve mevcut kadrodaki futbolcuların ise performansının bekleneninde üzerinde olduğunu belirten Eriş, "Ligin başından bu yana eksiklerimizin olduğunu her platformda söyledik. Bunlardan en önemlisi forvet eksikliğiydi. Son yapılan transferlerle bu sorunumuzu da giderdik. İkinci yarıya bomba gibi gireceğiz" diye konuştu.

HESABINI VERİRİZ

Samsunspor kampını yakından takip eden Spor Müdürümüz Yusuf Ziya Çakır'a çarpıcı açıklalalarda bulunan Eriş şunları söyledi: "Sezon başında bazı eksiklerimiz vardı. Bu hem futbolcu anlamında, hemde fizik-kondisyon anlamında. Teknik adamlık hayatımda hiç bir zaman enkaz edebiyatı yapmadım ve yapmamda. Ancak bazı gerçekleride zamanı geldiğinde söylemek gerektiğini de çok iyi bilirim. Bizim görevimiz, takımı en üst seviyelere taşımaktır ve bizde bunu yaptık. Ha hatalarımız olmadı mı tabiki oldu. Zamanı geldiğinde bununda hesabını veririz.

SERKAN-CANER İYİ GOLCÜ

Serkan Aykut ve Caner Türkiye'nin en büyük futbolcularından. Her teknik adam böyle futbolculara sahip olmak ister. Bende takımın başına geldiğimde böyle iki değere sahip olduğum için mutlu olmuştum. Ancak Serkan sakat olduğu için hiç faydalanamadım. Eğer Serkan bana 6-7 maç oynasaydı, şu anki puan farkı daha değişik olurdu. Caner ise Allah'ı var büyük özveri göztedi. Zaman zaman sakat oynamak zorunda kaldı. Son sakatlığında ise yıkıldım. Gökhan Kaba kiloları nedeniyle formsuz olunca, ligi santraforsuz tamamladım. Bir teknik adam için en büyük talihsizlik bu. Gol yollarında bir problem yaşamasaydık, durumumuz daha farklı olurdu.

SÖZÜMÜZÜ TUTACAĞIZ
Teknik adamlık dönemimde bir çok takım çalıştırdım. Ancak şehirle, basınıyla ve taraftarıyla bu kadar barışık ve destek gören bir kent görmedim. Bu bir teknik adam için bulunmaz bir olgu. Tüm bunları düşünürken kendi kendime, 'Allahım yüzümüzü kara çıkarma. Bu insanları utandırmayalım' diye dua ediyorum. Yönetim kurulumuzdan çok büyük destek görüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımızdan inanılmaz yardım alıyoruz. Camia olarak hep birlikte bu takımı layık olduğu yere getirmek için söz verdik. Çünkü bu şehir ve bu insanlar buna fazlasıyla layık. Sıkıntı çekeceği, ancak çektiğimizin karşılığını ise lig sonunda Süper Lig'e çıkarak alacağız.

DESTEK ŞART

Öncelikle doğru yapılanmalıyız. Bu altyapı anlamında, A takım anlamında, kulübün işleyişi ve mantalitesi anlamında olmalıdır. Eğer tüm bunları birlikte yapamıyorsanız, kulüp olamazsınız ve başarılarınızda geçici olur. Bakın Süper Lig'e çıkacak takımın kasasına yaklaşık 12 trilyon lira para girecek. Bu çok önemli bir rakam. Eğer doğru yapılanırsanız, ciddi başarılar elde edersiniz. Tabi sadece bununla sınırlı da kalmamalı. Şehir desteği ve belediye desteği de şart. İşi sadece belediyele de bırakmamalıyız. Bir kulüp profesyonel yaklaşımla idare edilirse, diğer gelirlerle rakam 17-18 trilyonlara kadar çıkar. Herşeyi profesyonel düşünmek şart. Bunu kesinlikle unutmayalım.

HAYALCİ DEĞİLİZ
Sezonun ilk yarısında inanılmaz seyirci desteği gördük. Bizi iyi günümüzde kötü günümüzde yalnız bırakmayan taraftarımızı kutluyorum. Aşağı yukarı 8 maç kaybettik. Buna rağmen bize inanılmaz destek verdiler. Süper Lig beklentisi olan insanların bu takıma olan sevgisi bir başka kulüpte yoktur. Ama onlarda inanıyor takımına. Bir başarısızlık var ortada. Bunu inkar edemeyiz. Hayal peşinde de değiliz ve hayal tacirliği de yapmıyoruz. Ben kendi adıma söylüyorum bunu. Benim hayatımda başarısızlık yok. Başarmadığım bir iş yok. O yüzden de Samsunspor takımının bu başarısızlığı ortadan kaldırması için var gücümüzle mücadele vereceğiz.

SAMSUN TERCİH EDİLİYOR
Şu anda devre arasındayız ve istediğimiz her oyuncuyu alabilecek kapasitede değiliz. Çünkü devre arasında hiçkimse iyi oyuncusunu vermek gibi bir düşünceye sahip değil. Biz de bu anlamda alabileceğimizin en iyisini almaya çalıştık. Şu ana kadar 4 tane oyuncuyu takımımıza dahil ettik. Bunlar Altay'dan Erol Kapusuz, Galatasaray'dan Zafer Çakal, Erciyesspor'dan Ömer Ateş ve Kocaelispor'dan Burhan Coşkun. Bu oyuncularda ya şansımıza denk geldik ya da bu oyuncuların Samsunspor ismine, büyüklüğüne inanıp tercih etmesinden dolayı takımımıza dahil ettik. Ancak görülüyorki hepsi erinde transfer. Çabuk uyum sağladılar.

DURUM DEĞİŞİR
Çok hayalci değiliz, hayal peşinde koşmuyoruz onun için ilk 2 elbette kolay değil. Ama ilk 6 adına da büyük bir mücadele vereceğiz. 9 puanlık bir fark var ve çok da önemli değil bu fark. Bu ligde çok şeyler yaşandı. İlk devrenin son 4 maçına baktığımız zaman aslında lig aslına döndü. Aslına dönüşüyle birlikte yukarıdaki takımlar çok mağlubiyet almaya başladı. Ama 2. devre bu işin çok daha zorlu geçeceğini hepimiz çok iyi biliyoruz. Yukarıdaki takımlar da oyuncu takviyesi yaptılar ama onun ne kadar aşı tutacağı belli değil, çünkü ilk devrede kimsenin çok fazla kaale almadığı bir OFTAŞ, bir İstanbul Bşb., Kasımpaşaspor takımı çıktı. Ligin zirvesinde kendi hegomanyalarını kurdular ama 2. devre böyle olmayacağı kesin.

SORUN YOK
Son transferlerle takımımız inanılmaz derecede değişti. Artık, defansta olsun, orta alanda olsun, forvette olsun büyük yarış var. Diyeceksinizki defansımızda problemimiz yoktu. Doğru, ancak orada oynayanlarda anternatiflerinin olduğuu bilmeli. Orta saha takımın beynidir. Burda da bir yarış başladı. Zafer takıma büyük katkılar sağlayacak. Beni encak heyecanlandıran ise forvette. Çünkü bunun sıkıntısını yaşadım. Ama artık kötü günler geride kaldı. Gökhan Kaba inanılmaz düzeldi. Yeni transfer Burhan muhteşem. Altay'dan aldığımız Erol'un katilesi tartışılmaz, serkan, sercan ve diğerleri forveti sorunsun hale getirecektir. Bunun ışığını son oynadığımız Mardin maçında gördük.

HER MAÇ FİNAL

Kısacası takım olma yolunda her şeyi tamamladık. Gerek yönetsel, gerek futbolcu anlamında hiçbir eksiğimiz kalmadı. Bundan sonra bahanede yok. Zorlu bir ikinci yarı bizi bekliyor. Çıkacağız aslanlar gibi futbolumuzu oynayacağız. Kaybetmeyi aklımızın ucundan bile geçirmiyoruz. Her maçımız final havasında geçecektir. 'Samsunspor hayal görüyor' diyenler sezon sonunda ne kadar yanıldıklarını anlayacaklar. Biz takım olarak buna inandık. Bu ağır yükün altında bu futbolcularım kalkacak güçte ve kalitedeler. Yeterki şehir bize güvensin. Samsunspor bu ligde isafir dir. Misafirliği de sezon sonunda bitecektir. Güzel günler bizleri bekliyor. Bizi izleyin.

MeL_55

AlıntıKAZANMAMIZ GAYET DOĞAL

Teknik Direktör Levent Eriş, Kırıkkalespor karşısında oyuncularının sahada görevlerini eksiksiz yaptığını ve kazanmalarının doğal olduğunu söyledi

ERİŞ KEYİFLİ
Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Mardinspor maçındaki futbol ve mücadelelerini dünkü Kırıkkalespor karşılaşmasınada taşıdıklarını söyledi. Karşılaşmanın genelinde rakibinden çok üstün bir oyun sergilediklerini dile getiren tecrübeli teknik adam, "Çok koşan, kazanmayı arzulayan bir takım olma yolunda hızla ilerliyoruz. İnşallah lige kadar olan sürede çok daha iyi olacağız" diye konuştu.

GÜZEL BİR MAÇTI
Kırıkkalespor takımından her bakımdan üstün olduklarını dile getiren Teknik Direktör Levent Eriş, "Kazanmamız gayet doğal. Ancak kazanırken nasıl bir oyun sergilediğimiz benim için çok önemliydi. Oyuncularım sahada kendilerine verilen görevleri eksiksiz olarak yerine getirdi. Futbolcularım artık sahada neler yapmaları gerekenleri çok iyi biliyorlar. Her şey istediğimiz gibi gelişiyor" dedi.

MeL_55

AlıntıSAMSUN FARKINI GÖSTERDİ

Rakibi karşısında rahat bir futbol sergileyen Samsunspor, sahadan Gökhan Kaba (2) ve Evren'in golleriyle 3-1 galip ayrıldı. Kırıkkalespor'un maçtaki tek golünü ise Mete kaydetti

SAMSUNSPOR 3- KIRIKKALESPOR: 1
STAT: Kervansaray
HAKEMLER: Ömer Kürşat Tüfekçi, Şeref Basmacı, M.Ali Özşakrak
SAMSUNSPOR: Akın 7, Ömer 8 (46 Kenan 7), Evren 8 (Dk. 50 M. Çiçek 8 ), Tufan 8 (Dk. 50 Emre Balak 7), Adnan 8 (Dk.50 Müslüm 6), Sercan 6 (Dk. 46 Serkan Dökme 6), Emin 6 (Dk. 46 Sinan 7), Zafer 8 (Dk. 57 Fatih 7), Burhan 7 (Dk. 46 Samet 8 ), Gökhan Kaba 9 (Dk.68 Marciel 7)
KIRIKKALESPOR: Hamit 5(Dk. 46 Emre 6), Mustafa 4, Halit 5, Emre Akkuş 6 (Dk.46 Kürşat 4) Çağdaş 5, Ümit 6 (Dk.46 Fikret 5), Oral 6, Zafer 5 (Dk.66 Orkun 5), Mete 7, Uğur 5 (Dk.46 Ahmet 3), Yasin 6 (Dk.69 M.Şahan 5)
GOLLER Dk.10 ve 29 Gökhan Kaba, Dk.3 Evren (Samsunspor), Dk.32 Mete (Kırıkkalespor)

OYUN TATMİN ETTİ
Samsunspor, Bilyoner.com Cup'ta ikinci maçında dün Kırıkkalespor ile karşı karşıya geldi. Kervansaray Otel'in Sahası'nda oynanan karşılaşmaya Kırmızı-Beyazlılar, hızlı başladı. Daha maçın 3.dakikasında Samsunspor, Evren'in şık golüyle 1-0 öne geçti. Galibiyet golüyle moral bulan ve rakibine hakimiyetini kabul ettiren Kırmızı-Beyazlı ekip, 10.dakikada Gökhan Kaba ile farkı 2'ye çıkardı. (2-0)

GÖKHAN COŞTU
Her geçen dakika oyuna ağırlığını koyan Kırmızı-Beyazlılar, rakip kalede baskısını artırdı. Kırıkkake karşısında farkı artırmak isteyen Samsun, 29'da Gökhan'ın golüyle skoru 3-0'a taşıdı. Herkes ilk yarıyı bu skorla bitecek diye beklerken Kırıkkalespor'da Mete attığı golle ilk yarının sonucunu belirledi.(3-1) Karşılaşmanın ikinci yarısında başka gol olmayınca müsabakayı Samsunspor, 3-1 kazandı.

MeL_55

AlıntıGücümüz Arttı

Samsunspor Genel Menajeri Ercüment Coşkundere, Kırmızı-Beyazlı takımın Antalya kampı çalışmalarının programlandığı gibi mükemmel bir şekilde sürdüğünü ve takımının iyi yolda olduğunu söyledi.

İYİ YOLDAYIZ

Genel Menajer Ercüment  Coşkundere, Samsunspor'un ikinci yarı 2. etap çalışmalarının Antalya kampında programlandığı gibi mükemmel bir şekilde devam ettiğini belirterek," Takım iyi yolda. Mücadele gücü yüksek, iyi bir çalışma dönemi geçiriyoruz" dedi.  İkinci devre arası yapılan transferlerin takıma uyum sağlamasının sevindirici olduğunu da ifade eden Coşkundere," Yapılan transferlerle takımın gücü arttı. Yeni arkadaşlarımız takıma çok çabuk uyum sağladılar" dedi.

3.ETAP SAMSUN'DA
Kırmızı-Beyazlı takımın Antalya kampındaki hazırlık çalışmaları ve Bilyoner Com. Cup Turnuvası'ndaki maçların tamamlanmasının ardından  Samsun'a döneceği ve çalışmaların 3. etabının  Nuri Asan Tesisleri'nde sürdürüleceğini de söyleyen Ercüment Coşkundere,"  Antalya kampı 15 Ocak tarihinde bitirmeyi  planlamıştık. Ancak turnuvada finale kalmamız durumunda dönüşümüz 17 Ocak'a sarkacak. Ardından tesislerimizde 3. Etap çalışmalarımız başlayacak " dedi.    

MeL_55

AlıntıOyun Sistemi Değişti

Kırıkkale karşılaşması sonrası bir açıklama yapan Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş,  takımının Kırıkkalespor karşısında sergilediği oyunundan memnun kaldığını söyledi.
Samsunspor'un her geçen gün daha da iyiye gittiğini, bu temponun ilerleyen günlerde biraz daha hız kazanacağını da söyleyen Eriş, " İkinci ciddi maçımızda geçen müsabakalara oranla daha iyi bir futbol ortaya koyduk. Her zaman söylüyorum. Samsunspor, ligin ikinci yarısına çok değişik bir oyun sistemi ile sahaya çıkacak. Futbolcularım kendilerinden bekleneni vermeye başladı. Onların performansları beni sevindiriyor. Göze hoş gelen, izleyenin memnun olacağı bir oyun sistemi ile taraftarlarımızın karşısına çıkacağız" dedi.

MeL_55

AlıntıGökhan Kendine Geliyor

Attığı gollerin kendisine moral aşıladığını belirten golcü futbolcu, "Çok çalışıp ligin ikinci devresine tam kapasiteyle hazır gireceğim" dedi

İKİ MAÇTA 3 GOL
Samsunspor'da ligin ilk yarısında kötü performans sergileyen ve hayal kırıklığı yaratan Gökhan Kaba'ya devre arası ilaç gibi geldi. Antalya kampında çok çalışarak kendisini toparlayan ve fazla kilolarından kurtulan Gökhan Kaba'nın, her geçen gün performansını üst seviyeye çıkarması teknik heyeti oldukça mutlu ediyor. Mardinspor ve Kırıkkalespor ile oynanan maçlarda 3 gol atarak formda olduğunu gösteren ve ligin ikinci devresi öncesi umut saçan Gökhan Kaba'nın neşesi yerinde.

GÖKHAN İYİ GİDİYOR
İki maçta attığı 3 golün kendisine moral aşıladığını ifade eden Gökhan Kaba, "İkinci devre başlayana kadar tam kapasiteyle hazır olacağım, Hocamın bana olan güvenini çok çalışarak boşa çıkarmayacağım. Gollerime bundan sonrada devam edeceğim" dedi. Teknik Direktör Levent Eriş ise, golcü futbolcunun durumunun kendisini memnun ettiğini belirterek, "Ama henüz istediğim seviyeye ulaşmadı. İki maçta attığı 3 gol ve çalışma temposu çok sevindirici. Daha iyi olacak" diye konuştu.  

MeL_55

AlıntıKırmızı - Beyazlılar Seri Peşinde

Bilyoner Com. Cup Turnuvası  ilk maçında Mardinspor'la 2-2 berabere kalan, ikinci maçında ise Kırıkkalespor'u 3-1 yenen Samsunspor, üçüncü maçında bu gün 2. Lig  B Kategorisi Yükselme Grubu'na kalan Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşacak. Kervansaray Otel sahasında oynanacak maç saat 15:00'da başlayacak.

MeL_55

AlıntıÖzlenen Samsun Geliyor

Samsunspor  Teknik Direktörü  Levent Eriş,  Antalya kampı çalışmalarının son derece iyi ve faydalı geçtiğini belirtirken, ligin ikinci yarısında  beklentilere cevap verecek  çok iyi bir Samsunspor  izlettireceklerini  söyledi.

Antalya'daki çalışmaların son derece iyi geçtiğini ve takımın yavaş yavaş istediği seviyeye geldiğini söyleyen Teknik Direktör Levent Eriş, ikinci yarı, ilk devreden farklı bir  sistem içerisinde oynayacaklarını  belirterek, " İkinci yarıda sahaya çok  farklı bir Samsunspor çıkacak.  Oyun sistemimiz  gol yollarında etkili, ileriye dönük, hücum gücü yüksek, rakip kale önünde daha çok kalacak bir sistem içerisinde oynayacağız" dedi.

Golcü futbolcular Caner, ve Serkan Aykut'un sakatlıkları nedeniyle sezonu kapatmasının büyük bir talihsizlik olduğunu söyleyen Levent Eriş," İki golcü  futbolcumuzun sezonu kapatması bizi son derece üzdü. Dolayısıyla forveti güçlendirmek için oyuncu arayışımızı sürdürüyoruz. 2 futbolcu daha transfer etmek istiyoruz. Vestel Manisaspor'dan Sinan'ın kulübü ile görüşmelerimiz devam ediyor"  Bu futbolcuyu kiralık olarak almak istiyoruz" diye konuştu.

MeL_55

MeL_55

AlıntıBaşkan Başoğlu Antalya'da

Başkan  Mazhar Başoğlu  ve Futbol Şube Sorumlusu Naci Pınar Antalya'ya giderek takımın son durumu hakkında bilgi aldılar

MAÇI İZLEDİLER
Samsunspor  Kulüp Başkanı Mazhar Başoğlu ve Futbol Şube Sorumlusu Naci Pınar,  dün Antalya'ya giderek kampa katıldılar.  Bilyoner Com. Cup Turnuvası'na katılan Kırmızı-Beyazlı takımın Tarsus İdman Yurdu ile oynadığı maçı da izleyen Başoğlu ve Pınar, takımın performansından oldukça memnun olduklarını söylediler.

HEDEFE ULAŞACAĞIZ

Futbol Şube Sorumlusu Naci Pınar,  yapılan transferlerin takıma çok çabuk uyum sağlamasının kendilerini  fevkalade mutlu ettiğini söyledi. Samsunspor'un ligin ikinci devresinde istediği başarıyı yakalayarak hedefe ulaşacağına inandığını da söyleyen Pınar,"Samsunspor ligde hakkettiği yere mutlaka gelecektir" dedi.

MeL_55

AlıntıMUSTAFA DURDURALAMIYOR

Mustafa durduralamıyor

Samsunspor'un orta sahadaki dinamosu Mustafa Çiçek, hazırlık maçlarında sergilediği yüksek form grafiği ile ikinci devre öncesi umut veriyor. Oynanan karşılaşmalarda rakiplerinin korkulu rüyası olan Mustaf Çiçek'i ancak formasından çekerek durdurabiliyorlar. Çiçek'in bu performansı başta Teknik Direktör Levent Eriş olmak üzere takım içinde moralleri bir kat daha yükseltti.

MeL_55

AlıntıERİŞ'TEN MUTLUSU YOK

Takımının oynadığı futbol ve aldığı başarılı sonuçların kendisini çok mutlu ettiğini belirten Teknik Direktör Levent Eriş, bu tempolarını lige yansıtmaları halinde sezonu istedikleri yerde tamamlayacaklarını söyledi

Samsunspor Teknik Direktörü Levent Eriş, Tarsus İdmanyurdu galibiyetinin kendisini mutlu ettiğini söyledi. Her geçen gün çok daha iyi konuma geldiklerini belirten tecrübeli teknik adam, "Rakibimiz karşısında iyi mücadelemizin yanında sergilediğimiz futbolda beni ikinci devre öncesinde mutlu etti. İkinci yarıya formda başlamak istiyoruz. Takımımın şu anki durumu beni gelecek için umutlandırıyor. İnşallah sezon sonunda Samsunspor hakettiği yerde olacaktır. Bunun için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Takımımın duruşu ve aldığı sonuçlar açıkcası beni çok mutlu ediyor" diye konuştu.