Samsun halki nerdesin?

Başlatan 55ertan, 18 Haziran 2006, 13:34:31

« önceki - sonraki »

55ertan

yönetim büyük caba gösterdi olmadi benim basligimda o yüzden önemli degil aslinda.ama ben stadimizi eskisi gibi dolu görmek istiyorum atesli bagli taraftar 1.ligden bile önemli benim icin.arkadaslar taraftari nasil stada cekebiliriz gene eskisi gibi.
-mesela cesitli ilcelerden belediye otobüs kaldirsa  belese
-stad keske merkezde olsa ilkadim stadi gibi
-carsida mac öncesi yürüyüs yapsak
-carsida tezahurat yapsak kirmizi beyaz renklerimizle milletde bize takilsa. samsunspor sevdasini hatirlatmaliyiz
-futbolun ve samsunsporun önemini yansitsak
-maratonun ortasina bi büyük gurup gecse
-hepimiz kirmizi giyinsek süper olur
biliyorum cogunuz icin yazdigim gereksiz ve bos ama ben bikdim ilk mac,düsme hatdi maclari ve istanbul takimlariyla maclar full geri kalan maclar 13binlik stad 3bin kisi var onlarda grup dernekleri.sanki istanbul takimini görmek icin geliyorlar birden gene full stad. ben samsun halkinin futbol ve samsunspor sevdasina inaniyorum.samsun büyük sehir taraftarimiz COK ama stad BOS.biseyler yapip durumu düzeltmeliyiz gücü olmayanlar bari yol parasi ödememeli.ben ertugurul hocanin bu takim sahipsiz oldugu icin biraktina inaniyorum.ve bu takim sahipsiz kaldigi icin düstügünede inaniyorum.sizce bu sezon deplasmanda daha cok puan toplamamiz normalmi.siz futbolcu olsaniz bos sahadami yada dolu sahadami baskili hirsli icden top oynarsiniz.bilet satilmasa nerden geluir gelecek.biliyorum yapicak bisey yok ama bosda durmayalim enazindan herkez cevresini cekmeye calissin. nedemisler damlaya damlaya göl olur

south_london

sen ne diyon kardeş alakasız topicler açıyosunuz ne alaka son haftalarda hep doldu stad.valla bu kadar boş bi topice ne cevap yaziim bilmiyorum.

55ertan

haklisin bos topic cünkü bizim yazmamizla bisey degismicek topici acmam sacma.
can sikintisindan yazayim dedim tövbe ya körmüsün arkadas takim sahipsizlikden düstü hic futbolcular elinden geleni yapmadi demeyin bos stad sizde olsaniz sizde gönülden oynamassiniz.
bide gelmis son günler doldu diyo ya inanamiyorum düsme hatdinda bide ozamanda gelmeseydi bari taraftar.
herkez topic aciyo yok yönetim yok futbolcu bilmem ne banada bunlar ters asil sorun son senelerde sahipsizlik fener 65000le oynuyo samsunda cancatlasin5000 siz bunla mutluysaniz buyurun mutlu olun
admin topici kapatirmisin lütfen

mican 55

takım düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalınca gelen taraftardan ne hayır gelir son maçlara gelmişlermiş.daha önce nerdeydiler.ben giresundayım maçlara gelme imkanım olmadığı halde iki kombine aldım iki garibana verdim ben seyredemiyorum onlar benim yerime seyretsin samsunsporumu diye.herkes biraz duyarlı olsa bu takım böyle olmazdı.uyan samsun halkı uyan sahip çık takımına.yapılacak her türlü organizasyonun samsunspor için iyi olacagına inanıyorum yürüyüş vb iyi olur elinizden ne geliyorsa yapın birlikten kuvvet doğar.55 ertan söylediklerin saçma falan değil kimse kendini kandırmasın gerçekleri göremeyen başarıyı da göremez herkes senin gibi olsa keşke. bu takımın senin gibi takımını düşünen gerçek samsunsporlulara ihtiyacı var.zaten basketbolda liğden çekilerek yeterince rezil olduk bu sene.bari futbol takımına sahip çlkalım.takımımızın her zamankinden daha çok ihtiyacı var bize herkes kombinelere ve samsun storeye gereken ilğiyi göstersin, teşvik etsin çevresindekileri daha samsun storenin açıldığından haberi olmayanlar bile var biraz aktif olalım lütfen.tişört polar atkı kravat yagmurluk vb.bunlar günlük ihtiyaçlarımız  o halde bunları samsun storeden alalım ve alınmasını teşvik edelim.

cagdasahmet

köprülü

ya dostum sen doğru söylüyorsun ama doğruları biz millet olarak kabüllenemiyoruz duygusal bir milletiz o yüzden belkide.mican 55 in dediği gibi gerçekleri görmeyen ya da görmezlikten gelen başarıyıda hiçbir zaman göremez.başka SAMSUNSPOR yok bu takım samsunun tanıtımını yapacak en büyük markadır o yüzden sahiplenmeliyiz.bende samsunda oturmuyorum ama bir kombine almayı düşünüyorum alamayacak durumda olan ve samsunda oturan bir taraftarımıza veririm.tüm SAMSUNSPORLULARI duyarlı olmaya çagırıyoruz herkesin yapabileceği birşeyler vardır damlaya damlaya göl olur. kimseye karamsarlık aşılamak gibi bir düşüncemiz yok yanlış anlaşılmasın sadece biraz ilği diyoruz.tartışmanın geğil birlik olmanın zamanı SAMSUNSPOR ancak biz taraftaların destegiyle tekrar süper liğe döner tüm taraftarlarımızın bu sene gereken desteği vereceği inancındayım çünkü süper liğin SAMSUNSPORSUZ olamaz

mican 55

ertan kardeş karamsar olma bu kadar. insanların düşündükleri herşey diğer insanları da etkiler sen burada herkesin bildiği fakat dile getirmeyi pek dogru bulmadığı şeyleri söyledin. bu sonuç bagıra bagıra geliyorum dedi fakat kimse o sesi duymak istemedi zaten başkanımız ismail uyanık samsun halkı takımına sahip çıkmazsa samsunspor bu mali yükün altından kalkamaz diye daha önce söylemişti.şimdi sen o sesi duymuş bir taraftar olarak samsun halkına sesleniyorsun  seslenmeyede devam et sesini duyan birileri mutlak olur.

jean

samsun halki herturlu destege razidir bundan kimùsenin suphesi olmasin

köprülü

helal olsun yüregime su serptin.bende samsun halkının takımını tekrar süper liğde görmek için bu sene daha fazla destek vewreceği inancındayım

tunç güvenoðlu

Alıntı yapılan: "debo baba"1,cısı stadın yerı orda cok iyi 2,cısı eskısı gıbı amıgoluk kalmadı öyle 3, su maratonun ustune eger yonetımde kabul ederse söğütlübahce-mekansızlar-şirinler gececek 4,cusu samsun halkı bu takıma hıc sahıp cıkmadı bizler söğütlübahce olarak elımızden gelenın en ıyısını yaptıgımıza ınanıyorum stad daha kalabalık olsun dıe okullardan adam topluyoduk ben samsun sanatta okuyorum nerden baqsan okulun yarısını maca getırıyoduk bizim samsun halkından bu saatten sonra hıcbır beklentımız yok olamazda zaten nasıl samsunsporlu olduklarını bız gorduk son dıyarbakkır macında maca gelmelerını bırakın ıstanbul takımı sampıyon olmus dıe gıdıyolar kutlama yapıyolar samsun halkının ne mal oldugunu ogrendık bundan sonra o stada gelmesınler ıstemıyoruz bız bıze yeterız o stada yurekten samsunsporu tutan ınsanları beklıyoruz biz 2ligdede samsunspor ılk 10 macını kafaya bıtırmedıgı surecede samsun halkı gelmez maclara ama hepsını utandırcaz ıns allahın ıznıyle

özellikle 4 de yazan samsun halkının samsunspora sahip çıkmadı konusunda itirazım var.samsunpor bundan 15 sene onceye kadar samsunda full çeker stada bıle gıremeyenler olurdu.istanbulda 3bın 5 bın seyrıcıye maç oynardı.( bu 2.liğde oynadığımız zaman bile geçerli idi)ama ne oldu sonra ruhsuz hedefsiz amaçsız 2 senede bır aldıgımız fener cımbom galıbıyetlerıye avunan bır takım havasına büründü.
işte o zaman da ortada ideailist samsunspor seyircisinden başkada kimse kalmadı.
hiç kimse samsun halkına sahip çıkmıyor diye kabahat bulmasın.özelliklede yeni nesil samsunspor lu olmadı dıye de laf soylemeyın onları samsunsporlu yapacak bir başarı olduda mı onlar samsunsporlu olmadı.
eger bu konuda illakı laf söylecekseniz de son 15 senede samsun halkına ruhsuz hedefsiz amaçsız takım kadrolarını dayatanlara laf söyleyin.

mican 55

debo doğru diyorsun iyi taraftar takımının her zaman yanındadır ama tunç güvenogluna da hak veriyorum biraz.ben samsunsporun bir galibiyetinden bile tatmin olurum ama herkesin bizim gibi olmasını bekleyemeyeyiz.galatasaray bile şampiyonluktan uzaklaşınca stadı dolduramıyor her takım için geçerli bu.insanlar başarıya aç.samsun halkı da ezilen hakkını arayamayan bir takım görmek istemiyor.taraftardan çok yönetime iş düşüyor 40 yıllık samsunsporun bir tek garanti geliri yoksa biz ne yapalım.trabzon samsunla hiç bir yönüyle kıyaslanamaz trabzona gidenler bilir samsunun yarısı kadar bile yok ama trabzonsporun 66 trilyonluk 10 bütçesi var. bir çimento fabrikası 10 tane market halısaha ve benzinlikleri var benim bildiğim. bizim samsun kadar nüfusumuz olsa üç büyükler ile yarışta geri kalmazdık diyorlar tribün gelirleri az oluyor diyorlar.takım hedefe oynarsa taraftar olur yoksa mümkün değil artık gerçekçi olacagım sadece taraftarın destegi ile olmaz olsaydı 10000 ortalamaya oynayan giresunsporda birşeyler olurdu başlarında bir tane ismail uyanık olsa onları süper liğe çıkarır.demekki ismail uyanık 10000 kişiye bedel o halde bizim ismail uyanık gibi onlarcasına ihtiyacımız var önce iş adamlarının samsunspora sahip çıkması lazım gerisi gelir.kalıcı gelir şart yoksa samsunspor liğe dönsede tutunamaz tutunsada yine az sayıda taraftarı olur.kaılıcı gelir üzerinde önemle durulmalıdır.gönül ister ki tüm samsunlular bizim gibi olsun samsunspordan başka takım tutmasın ama degil.trabzonda bile takımları şampiyonluğa oynadığı halde istanbulun köpekliğini yapan var bizim orda niye olmasın olmasa iyi ama...

mican 55

trabzonsporun 66 trilyonluk bütçesi var. 66 trilyonluk 10 bütçesi degil yanlış yazmışım kusura bakmayın

tunç güvenoðlu

debo baba hiç kusura bakma ama sen ufak başarılara alışmışsın oda seni tatmin ediyor ben üst üste feneri dörtleyen iki sene 3.olan bir senede 4.olan takımının devamını istiyorum ve istemek te benim hakkım.ben senin maça gitmiyor dediğin taraftar grubundanım ama bende senin yaşında iken trabzona kocaeline izmire antalya ya diyarbakıra çok gittim ama şimdi gitmiyorum son 10 senede hezmimet üstüne hezimet say bakalım on senede 80 maç yapıyor samsun 4 buyuk denen zibidilerle kaç tane galibiyet var nerde kafaya oynuyoruz soyle bana hangı maca yenecegiz ümidiyle gidiyoruz.15 sene önce seni baglamaz sa beni bağlar. samsun 1965 te kuruldu babalarına sor bakalım son 15 sene öncesine bu kadar seyircisiz bir samsunspor kim biliyor.kim duymuş kim görmüş.sen daha bu dünyada yokken bu samsun kenti istanbulda maç oldumu akın akın istanbula geir samsun 5 bin kişiye oynardı.sahip çıkmıyor denilen bu kent samsuna her zaman sahip çıktı ne zaman mı trıbünleri terk etti oda son 15 senedeki AMAÇSIZ RUHSUZ HEDEFSİZ takım kadrolarını yıllarca dayandırıldıkları zaman terk etti.senin gibi 2000
İDEALİST samsunspor taraftarı kaldı o kadar.
ben şunu diyorum hiç kimse yeni nesil samsunporlu olmadı dıye yada samsun halkı sahip çıkmıyor dıye laf soylemeyın dedıgım gıbı eger laf soyleceksenız
15 sene samsun halkına bu amacsız ruhsuz hedefsiz aynı adamları yıllarca seyrettırenlere söyleyin.

tunç güvenoðlu

Alıntıben şunu diyorum hiç kimse yeni nesil samsunporlu olmadı dıye yada samsun halkı sahip çıkmıyor dıye laf soylemeyın dedıgım gıbı eger laf soyleceksenız
15 sene samsun halkına bu amacsız ruhsuz hedefsiz aynı adamları yıllarca seyrettırenlere söyleyin.

ben sadece kısaca bunu söylüyorum o kadar....

jean

samsunspoa sahip cikmayan utansin