Rafael'den nefret ediyorum

Başlatan 55cem55, 30 Mart 2006, 12:27:10

« önceki - sonraki »

55cem55

bu kadar vasat bi futbolcu olamaz arkadaşlar bizi butun ataklarımızı bitiriyor son vuruşlarda acayip beceriksiz biz forvette buna kaldıysak yandık artık..zaten ankaraspor maçında kaçırdığı penaltı artık bizi karagünlere itti ve halen biz onunla tek forvet olarak çıkıyoruz bu adam 2.ligde bile oynayamaz ruhsuz adamın umrumda değil samsunspor lanet ne adamlara kaldık...cenk işler gibi kral golcu ve samsunsporluyu gönder yerine bunun gibi vasat bi adamı al yazıklar olsun...allah sonumuzu hayır etsin

sezer-55

Rafael denen adam kendi ülkesinde ne iş yaparmış,her zaman söylüyorum onla çıktığımız her maç 10 kişi oynuyoruz.Bu adama bu kadar tahammül edilmesinin sebebini anlamıyorum.Caner 90 dakikayı çıkaramayacak kapasitede olduğundanmı?forvet yok o yüzdenmi?Ligde en çok gol yiyen ve sıralamada en çok gol atan takımlar arasındaydık.Ne hikmetse şimdi gol yemiyoruz ve golde atamıyoruz.

Rentboy

o kadarda abartmayın adamda kumaş sağlam ama son vuruşlar yok.o adamı tek forvet çıkartanlara suç bulun.serkanı koy yanına adam kafa topu indirsin serkan atsın.birde top sürüşü falan iyi olan bir eleman rafael.bence ilk onbir oynamalı ama o adamı tek forvet oynatmak çok saçma...

cem 55

bende rafaelin ikinci lig ayarında ve kalitesiz bı oyuncu oldugunu dusunuyorum.bıkere teknık sıfır ayagına top hıc yakısmıyo kafa toplarında desen eh ıste boyuna gore bence o yonude zayıf eskıden pres barı yapıyodu mucadele etıyordu kac mactır o da yok ayrıca inanılmaz yumusak top oynuyo bır mudalede hemen yerde bence gol ıcın rafaele guvenıyosak fazla umıtlenmıyelım tabı takımda baska alternatıf forvet oyuncumuz olmamasıda ayrı bıkonu ben canerı her mac rafaele kesınlıkle tercıh ederım bı arkadasımız eskı oyuncumuz sınan ertan 40 tane rafael eder demıstı ona katılıyorum bence ıvanovda gol atmada sorunu olsada rafaelden cok daha kalıtelı bı oyuncuydu bu seneyı oyle yada boyle rafaelle bıtırecez artık ama seneye asla

Gurbetci Bülent

Hayir en cok ben nefret ediyorum , ilk defa samsunspor formasini giyen bi adama bukadar gicik oldum, ama anlamiyorum ya biz bu futbolu bilmiyoruz yada teknik direktör , bu adam bu kadar kazmaysa niye oynuyor , kimse demesin bana adam yok diye.

ali ihsan

Bu adam bence futbolcu falan değil basketçi.Güç yok ,hız yok,teknik hiç yok,sadece arada bir kafa topu indiriyor o kadar .Ben adam çalımladığına şahit olmadım.Koca brezilyanın en kazma adamını biz almışız.Bunun için İvanovu gönderdilerse çok yazık.Caner oynamalı artık başka yolu yok.

supporter

Erdoğan Arıca her maç 90 dakika oynatıyordu
DOBİ hiç olmazsa 60.dakikada oyundan alıyor.
Rafael sahada oldukça gol atma olasılığımız çok zayıflıyor.
Çelimsiz, vuruş yeteneği zayıf, kafa toplarına bile son zamanlarda vuramaz oldu.
Israr etmenin anlamı yok. Bu kadar ısrara rağmen hala bir tek maç kurtarmışlığı yok.
Zaten bize bir galibiyet de yetmiyor. İnadı bırakalım..

yönetici

Bu adamı kadro dışı mı bırakıyorsunuz Brezilyaya geri mi yolluyorsunuz ne yapın edin Paf takımdan da olsa bir "forvet" oynatın. bu adam forvet de değil orta saha da defans da değil.. boyu uzun belki bu kadar emek verilse kaleci olabilirdi. iyi bir insan olabilir. ama yetenek yok kardeşim. bu inat nedir. sezon başından beri 1 kişi eksiğiz. bundan sonra devam edin artık. ayıp ya

yirmiuc

erhan55

erciyes maçında da tek bu adam olmasa da gol yollarını öldüren oldu.

Gurbetci Bülent

O rafelin ben ...
Ama suc onda degil ki onu oynatan kazmalarda.
Anlamiyorun en azindan celil veye serkan in demesi lazim  "hocam bu adam kazma bunu oynatma bi bok yapmiyor onsuz daha cok gol atariz" diye.
Onu izleyenin ve begenipde getirenin .... ben.
La git brezilya veye hangi cehenneme gidersin git birak su takimi takimin içine ettin

bengülü

ne oldu rafeal sana sanki ayakların geri geri gidiyor sen böyle değildin kayseri maçında ilk yarının son dakikasında kaleciyle karşı karşıya kaldın nasıl atamadın nasıl golcusun sen ya seni kim izledide getirdi samsuna brezilyada bula bula senimi buldular aferin samsun yöneticilerine nerde bizim eski yabancılar boşu boşuna para alıyorlar gerçekten yazık ettiler samsunsporumuzu harcadılar
keşke sivasspora yenilseydikte bu hallare düşmeseydik bir tane golcu alamadılar takıma

oğuzhan55

Artık eminim bu adamı sırf boyu uzun olduğu için kafayla vurur da bir gol atar diye kadroya alıyorlar.Yoksa hangi hoca dayanır bu adamın o ruhsuz haline?

55samsunlu55

ivanov bu kazmadan bin kat iyiydi. küme düşersek rafael denilen beceriksizin yüzünden düşeceğiz, ona yanıyorum.

King Of The North

Yazık bu çocuğa da bu yazılanları okusa okuyabilse intihar ederdi heralde.Tamam çok kazma,son vuruşlar yok ama mücadele ediyor hava topları fena değil.Çoğu maç tek forvet oynadı yumurta kapıya gelince de arada çiftlediler.bu adam takımı düşürmedi defans da kaleciler de çoğu zaman sıçtı.Takım olarak son haftalarda gol atamıyoruz forvet suçlanıyor,3-2,2-1 gibi sonuçlarla yeniliyoruz kaleci ya da Kenan,Tamer,Tolga,Ayari gibi topçular suçlanıyor.Sanırım herkes 1-2 hafta hatalı oynuyor sonunda da mağlubiyet alıyoruz zincir böyle kopuyor.