Yeni Spor Bakanı Samsun M. Vekili Sn. Çağatay Kılıç

Başlatan YaSeF55, 26 Aralık 2013, 00:16:21

« önceki - sonraki »

kuzey55

minci

Alıntı yapılan: kuzey55 - 31 Aralık 2013, 19:55:47
o kutuda para mı var acaba :)
Doğru diyorsun afilli bir ayakkabı kutusuna benziyor. İçinde kesin euro ya da dolar vardır.

Ellibeş Numara

Allah bilir o kutunun içinde; kaç milyon Dolarlar, Eurolar, TL'ler vardır. :D

Levent ÖCAL

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Türk futbolunun en acı olaylarından biri olan Samsunsporlu futbolcuların  20 Ocak 1989 yılında geçirdiği trafik kazasının 25. yıldönümüyle ilgili bir başsağlığı mesajı yayınladı.

Bakan Kılıç'ın başsağlığı mesajı şöyle:
"Ligimizin her zaman renkli takımlarından biri olan Samsunspor, gerek Türk futboluna kazandırdığı yıldızlar, gerekse de taraftarıyla her zaman spor şehri olan ilimizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Samsunspor denince akla bu sportif başarıların yanı sıra bir de 20 Ocak 1989 tarihine yaşanan acı bir olay gelir.

Bu tarihte Türkiye 1. Futbol Ligi müsabakası için Malatyaspor deplasmanına giden Samsunspor kafilesi, Havza ilçesi yakınlarında otobüsünün kaza yapması sonucu 3 oyuncusu ile teknik direktörü ve şoförünü kaybetmişti. Bu elim kazada kafilenin birçok üyesi de ciddi şekilde yaralanmıştı. Türk futbolunun en acı kazalarından birinde hayatını kaybeden futbol şehitlerimizi bugün tekrar rahmet ve şükranla anıyor, kederli ailelerine de sabır diliyorum. Cenab-ı Allah'tan da bir daha böyle acılar yaşatmamasını temenni ediyorum. Samsunspor'un bu acısı sadece Samsunluların değil, tüm Türkiye'nin ortak acısıdır. Bizler o gün hayatını kaybedenleri hiç unutmayacağız.''

Kaynak: http://gsb.gov.tr/HaberDetaylari/5/3903/samsunspor-icin-bassagligi-mesaji.aspx

Sadece Samsunspor

Ben maca gelir sanmistim ama goremedim. Allahtan bassagligi metni yayinlamis

Levent ÖCAL

Parti ve hükumet olarak yoğun bir süreç içindeler ondan gelmemiştir kendileri.