26 - Mustafa Sevgi

Başlatan berusa55, 01 Eylül 2014, 20:52:17

« önceki - sonraki »

Raqua55

allahını seversen bırak şu duran topları bizi bitirdin bee

55.hakan

Yeter artık serbest atışları ısrarla niye kullandırıyorlar sana.Seni çekmek zorunda mı bu takım.

orucreis

Futbol kariyerinin sonuna geldin hala orta atmayı bilmiyorsun. Ve hala duran toplarin basindasin

sadece55

Ah ah adam bir türlü şans buluyor arkadaş. Senden öyle nefret ediyorum ki şu sezon sonu gelsin de git artık git...

samsunsporlu1994

Bugün hatasıza yakın oynadı,özellikle ilk yarı sol taraftan bayağı etkiliydi.

mehmet yılmaz

Sol bekte oynadığı son 5 maçta da gol yemedik. İyi oynuyor. Tebrikler

brigand

Hep sol bek oynasaydın inan daha değerli olurdun. Bizi niye ilk devre Burhan'a kitledin ki. Deseydin ya ben oynayayım diye arkada.
Bir de bak, duran topları azaltınca biraz enerjin kalıyormuş.

Ekrem

Mustafa şaşırtıyorsun iyi futbolunla  :)

Stoper

Kademe hatası,pozisyon hatası yapıyor ama sol bekte sırıtmıyor da. 34 yaşında,tecrübesiyle,sezgileriyle götürüyor işi. Bu sene sözleşmesi bitiyor. Osman hocanın gelecek sezon için şampiyonluk kadrosunda olur mu bilemem. 2 sezon sonra emekli olur.

sadece55

Artık mümkünse kalmasın bizde ben az paraya oynadığını da sanmıyorum. Sevgi artık bu lige uyum sağlayamıyor.

Musti

Sol bekte iyi gözükmesinin tek sebebi sol stoper oynayan Abdülkerim'dir.

Urfa maçında Abdülkerim cezalı. Bakalım nasıl yapacak.

tactician

Alıntı yapılan: Musti - 07 Nisan 2017, 12:01:05
Sol bekte iyi gözükmesinin tek sebebi sol stoper oynayan Abdülkerim'dir.

Urfa maçında Abdülkerim cezalı. Bakalım nasıl yapacak.

bu yoruma net katılıyorum. mücadele anlamında yine formasının hakkını ziyadesiyle verdi. Fakat bir iki çok kritik kademe ve yerini kaybetme hatası yaptı; savunma bakanı abdülkerim bey olayı toparladı.

GurbetciFanatik

La Musti 34 yasinda artik yavas yavas bu futbolu cözüyon.
Kanatda iyi mücadele etdin bak kimse sövmüyor sana.
Gol deki assisti 8 kere izledim o ortayi senmi yapmissin diye ama gercektende sen yapmissin.

fanatik samsunsporlu

3 sari kartı oldu.Ahmet yokken dikkat etmeli

Kaya

Tahmini olarak 100lü sayılardaki ortasından biri bugün gol oldu. Son maçlarını oynadığını seneye bizimle olmayacağını düşünüyorum.