samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

orucreis

memet abi 6-1 değilmi yaa koskoca maraton başkanın aşırtma attığı golü saymıyonmu yoksa  ;D ;D
zaten 60 dk boyunca tek hatam o oldu ondada golü yedim ki iyikide yemişim yani  ;D ;D

alperen

4-5 Haziranda Samsundayım..yanlız hep böyle konuşuyoruz gidince yine cort  :) sen ne zaman gidiyosun?

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 22 Mayıs 2011, 11:25:51
4-5 Haziranda Samsundayım..yanlız hep böyle konuşuyoruz gidince yine cort  :) sen ne zaman gidiyosun?
:D bende 5inde ordayım inşallah.bu sefer işi baştan ciddiye alırız avans vermeyiz  ;) 8)

Ayberk

yeni liste başlamamış ama şimdiden yazıyorum sürekli internete giremediğimden; 10-Ayberk,11- Berkay(Büyüklere saygımız var 1,2 yapsak olmazdı ;) :D )

mehmet yılmaz

1 ...
10- ayberk
11- berkay
...
16- samsuni

Bu hafta moruk-genç olmayacak denilmişti; karışık mı yapacağız?

##kdc##

1-
2 ayberk
3 berkay
4 cüneyt
5 serkan
6 furkan
...
16 samsuni

Atakumlu

1-
2-ayberk
3-berkay
4-cüneyt
5-serkan
6-furkan
7-Atakumlu55
...
16 samsuni

kamuri

1-
2-ayberk
3-berkay
4-cüneyt
5-serkan
6-furkan
7-Atakumlu55
8_
9_
10_kamuri
.....
16 samsuni

usare

1-
2-ayberk
3-berkay
4-cüneyt
5-serkan
6-furkan
7-Atakumlu55
8_
9_
10_kamuri
....
15-usare55
16 samsuni

mehmet yılmaz

Jose Couceiro, Portekiz'e gitmeden önce maç kasetlerini istemişti. Fakat yanlışlıkla bizim halı saha maçlarını kasetleri verilmiş. Forvet bölgesinde kalabalık yapan, obur ve tonton bir adam için ( Zenke değil :) ) "bu kişinin halı sahaya 200 m.'den fazla yaklaştırılması bile insanlık suçudur" demiş. Ayrıca saç bölgesinde sorunları olan ve ayağına yapıştırdığı top nedeniyle kimseye pas atmayan, haşemalı yeteneği de beğendiğini, egoist ama düzelebilir, eğer pas atmayı başarabilirse ilk 24 kişilik kadroya alabilirm dediği bildirildi. Forvete yakın oynayan, kır saçlı oyuncuyu da beğenen hoca, "maça ısınması sorun oluşturuyor, maçtan 4 saat önce koşmaya başlasın" dediği bildirildi. Seri hareketleri ve ince bilekleriyle dikkat çeken Turuncu saçlı genç içinse, meşhur Türk hamamlarından birine gidip, tez zamanda yıkanıp, yunması lazım dedi.  ;D

celebi

la çok merak ettim kim bu flaş transferler

mehmet yılmaz

Chelebi Dos Santos Jose Ricardo ( Brezilya )
Fabrizio Edmontelli ( İtalya )
Maratonton Oburopoulos ( Yunanistan )
David Orange ( İngiltere )

celebi

arnavut samsuni yok mu aralaraında o kadarda arnavutukta ikna etmeye çalıştım kendsini

##kdc##

ve efsane geri döndü
1-
2-ayberk
3-berkay
4-cüneyt
5-serkan
6-furkan
7-Atakumlu55
8_
9_
10_kamuri