Fotoğraflarla Samsunspor arşivi..

Başlatan timofte, 11 Mayıs 2007, 20:36:00

« önceki - sonraki »

timofte

1993-2003 dönemindeki tüm Samsunspor maçlarını not ettiğim ve o dönemlerden resim ve fotoğraflardan oluşan bir defterim var. Tarama fırsatı buldukça o yıllardan resimleri bu başlık altında Samsunspor sevdalısı arkadaşlarımla paylaşmayı düşünüyorum. Resimlerin üzerine düşeceğim notlar için şimdiden kusura bakmayın.  Zira daha önce yüklediğim bazı resimlerin hiç sorulmaksızın değişik yerlerde kullanıldığını gördüm. Bunu anlayışla karşılayacağınıza inanıyorum.

1996-97 sezonunun ilk haftasında Kadıköy-İstanbul deplasmanındaki F.Bahçe maçımız.
Maçı 4-1 kaybetmiş, tek golümüzü Timofte'nin ceza sahası dışından yaptığı vuruşla bulmuştuk.

Bu fotoğrafta yediğimiz golden sonra defans oyuncularımız Faruk Sarman ile İmdat Arslan'ın yaşadığı üzüntü var. Böyle futbolcularımız olunca yenilmek son zamanlarımızda olduğu kadar acı vermiyordu. Samsunspor forması giyenlerin terinin son damlasına kadar mücadele ettiklerini biliyorduk hiç değilse..

jean

bizler bu resimleir gordumu anilari tazeliyoruz hatirlamadigimiz maclarida ogrenmis oluyoz ellerine saglik timofte abi

veis

zaten timofte samsunsporun engüzel formasıda ozamanlardı.

timofte

2000 yılında gittiğim Bursaspor ve Fenerbahçe deplasman maçlarının biletleri..

veis

sevgili timofte seni kolonlamak gerek kardeşim saglam samsunsporlusun vallaha.arşiv ve takip olayına hayranım.işte tüm samsunsporlular bu denli sahip çıksa samsunumuza bugünleri yaşarmıydık biz hiç..

celebi

tebrikler timofte valla süpersin

mehmet yılmaz

bunu nereye ekleyeceğime bir türlü karar veremedim
eğer timoftenin bir itirazı olmazsa buraya yakışacağını düşündüm

sezon 1986-87 devre arası ve tercüman gazetesi şampiyonluğun üç adayını masaya yatırmış

ayrıca ünlüler arasında yapılan ankete göre de hüsamettin cindoruk ( pek sevmezdim kendisini ama şimdi derin bir saygı duydum!) ve mustafa dağıstanlı şampiyon Samsunspor olur demiş.

celebi

Ah ulan ah nered o eski günler efsane dön artık ya.

akınyılmaz

Alıntı yapılan: "samsuni"

bunu nereye ekleyeceğime bir türlü karar veremedim
eğer timoftenin bir itirazı olmazsa buraya yakışacağını düşündüm

sezon 1986-87 devre arası ve tercüman gazetesi şampiyonluğun üç adayını masaya yatırmış

ayrıca ünlüler arasında yapılan ankete göre de hüsamettin cindoruk ( pek sevmezdim kendisini ama şimdi derin bir saygı duydum!) ve mustafa dağıstanlı şampiyon Samsunspor olur demiş.[/quog

gelde aglama nerden nereye geldık.....

bafradan55

şu gazetede yazanlar insanı acayip gururlandırıyor bir okadar da duygulandırıyor,acaba bizden başka hangi takım(4 büyük diye tabir edilenlerin dışında)böyle bir şer5efe ulaşmıştır ki?

samet

yakında o günlere döneceğiz...

mehmet yılmaz

1970'lerin sonu
Samsun 19 Mayıs Stadında Samsunspor kaptan Temel'in önderliğinde bir takımı misafir ediyor.

Belediye Evleri ve Karşıyaka civarındaki tepeler ne kadar da boş!

jean

tribunler cok alcakmis staddan karsi tarafi gorebiliyoruz

hasselbaink

kale arkası tribün alçak değil bugünküyle aynı yükseklikte.

üstü kapalı olmasa meşe tesislerinin olduğu yerleri yine görebilirsin sahanın içinden.

Tribün_ali

VAY BE bizim dernegin binası piyasada yok bile:D