Hıncal Uluç'a tepki metni..

Başlatan salihcakir, 12 Şubat 2005, 12:58:03

« önceki - sonraki »

salihcakir

Hıncal bey;
Bu haftaki 90 dakiaka programında yine samsunsporumuzun emeğini hiçe sayarak takımımız hakkında çok yersiz ve yakışıksız kelimeler telaffuz ettiniz. "Eskiden arkayı samsunlamak diye tabir vardı; bakın şimdi ne hale geldi(getirdiler) Samsunsporu" diye de birkaç kelam ettiniz. Ama; siz haftalardır 90 dakika programı yapmanıza rağmen bir kere Samsunspor'un (Anadolu takımlarının) ne denli sıkıntılar içinde olduğunu,nasıl ayakta kalma mücadelesi verdiklerini, bu kadar sıkıntılara rağmen nasıl onurlarıyla mücadele ettiklerini, Türk futbolunun gerilediğini savunurken anadolu kuluplerinin de Türk takımları olduğunu aklınıza getirdinizmi hiç? Sizce anadolu takımları Fenerbahçe'den Galatasaray'dan fark yeyince mi konuşmaya değer oluyor? eğer oluyorsa bu zamana kadar neden konuşmadınız? Ayrıca geçen sezon Samsunsporumuz Fenerbahçeyi samsunda 3-0 yenerken(3lerken) samsun hakkında olumlu şeyler söylediniz mi? İsterseniz geçen senenin kayıtlara açın bakın; neler söylemişsiniz.. "Fenerbahçe bugün iyi futbol oynadı; ama şanssızdı Rebrov öyle iki tane posizyon kaçırdı ki; onları ben olsam atardım..ayrıca Shorunmu Beşiktaşta oynadığı dönem dahil bu kadar başarılı bir maç çıkarmamıştı hiç; 3 tane mutlak gol pozisyonunu kurtardı..işte oldumu size skor 3-5." bunlar aynen sizin sozlerinizdir( ve emin olun samsunspor belki 3 tane daha mutlak gol pozisyonunu harcarken;o gün fenerbahçenin kaleye 5 şutu yoktu). On milyonlar sizin gibi; tüm ulusa yayın yapan istanbulun yerel medyası gibi, düşünmeye başlamış olabilir..ama biz sayıca çok azda olsak onurlu mücadelemize devam edicez; hakkımızı
aramaya devam edicez, sizlere yenilmeyeceğiz!!!
samsunspor.biz gurubu

hıncal uluç'un mail adresi : uluch@sabah.com.tr

timofte

sevgili samsunkopat eline sağlık, çok güzel bir metin olmuş.
ben hemen aynısını gönderdim. sevgili arkadaşlar hepimiz ilgi gösterelim.

fatihsune

Sevgili Samsunspor.biz üyeleri,

Timofte nin de deği gibi Sizlerin de bu konuda duyarlı olmanızı rica ediyor,Samsunsporumuza uzanan kirli beyinlere,çıkar odaklarına gereken cevabın gecikmeden verilmesini arzu ediyorum..
Samsunkopat a da emeği için ayrıca teşekkürler...

cico

kral55

Bu galatasaray galibiyetini hıncal uluç'a armağan ediyorum.Şimdi konuşsun.

curva55

Kalmıştır öyle televizyona bakarak samsunumuzu izlerken zaten oyucular dahil bütün istanbullular izledi biz.

cico

bu hafta zaten galatasaray ı yerin dibine sokar sokar çıkarır :lol:  :lol:

Sioux

pazartesi akşamı çayımı kahvemi hazır edip hıncalın suratının nasıl kılıktan kılğa girdiğini seyretmeyi düşünüyorum.
bukalemun herif.  :D