TFF 2. LİG 2019/2020 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 3 - 0 Amed SF

Başlatan mehmet yılmaz, 16 Şubat 2020, 09:39:57

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

TFF 2. LİG 2019/2020 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Amed SF

19.02.2020 Çarşamba
Yeni 19 Mayıs Stadyumu
13:30

Hafta içi ve gündüz olması tribünleri olumsuz etkileyecektir. Çalışanlar, okullar açık. Ancak Manisa FK maçının yüksek morali ile bu engeli de aşacağız.

Ferhat, Caner ve Guido kart cezalısı.
Gökhan Meral dönüyor.

eprianu

Önümüzdeki 5-6 hafta, Manisa FK'ye göre daha zor bir fikstüre sahibiz. Manisa FK galibiyetinin bir anlamı olmasını istiyorsak bu maçı kazanmalıyız. O yüzden daha fazla desteğe ihtiyacımız var.

İş saatine denk geldiği için tribünler boş olacaktır. Hazır kitap fuarı da varken, keşke okullar öğleden sonra maç ve kitap fuarı gezisi düzenlese. Ne güzel olur. Yani kar tatili oluyor da maç tatili neden olmasın 🙂

55.hakan

Caner'in yokluğunda Erkam eski yeri sağda oynayacaktır diye tahmin ediyorum. Aynı ciddiyetle devam etmeliyiz. Erken gelen gol rahat maç izlettirir bize.

55_OrHaN_55

_SoN_

Çok zor ve önemli maçların arkasına saklanan bu tip maçları dikkate almazsak, o ölümüne oynadığımız maçın hiçbir önemli kalmaz, bu maç klişe olacak ama gerçekten çok önemli bir maç, bu takım bize ters geliyor, ayrıca seyirci sayımız tahminin çok altında olacaktır, ve kart cezalılarımız var, açıkçası kendi iç saha maçlarımızdan kesinlikle puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum ama, bu maçın hafta içine denk gelmesi, öncesi ve sonrası, ayrıca takımın dengesi açısından çok zor geçebileceğini düşünüyorum, mutlak suretle çok ciddiye almalıyız, taraftar sayısını bir şekilde yukarı çıkarmamız lazım.Bu maç gizli bir tehlike bizim için, DİKKAT!!!

ask55

Ferhat cezalı, Muhsin sakat.Orta sahada Erkam olur diye düşünüyorum.
Sağ bekte Caner'in yerine Ercan olur.
İleri 4'lü de aşağı yukarı belli.
Edit : Guido cezalıymış :)  O zaman Halil oynar sıkıntı yok.

Ekrem

Takımda inanmışlık üst seviyede. İlk yarı bıraktığımız en saçma 2 puandı. Bir kaza olmadan geçeriz

jean

Manisa maci kadar onem veriyorum iki senedir puan aliyorlar bizden insaallah sikintisiz geceriz

55.hakan

Trt başka maçı veriyor. TFF 2. LİG KIRMIZI GRUP FUTBOL KARŞILAŞMASI " BANDIRMASPOR - KIRŞEHİR BELEDİYESPOR "

Sol Açık

Özellikle eksiklerimiz düşünüldüğünde, hafta sonu oynadığımız hayati maçın gerilimi-yorgunluğu eklendiğinde, hafta içi tribün desteğinin sınırlı olacağı da varsayılırsa ve rakibimizin küme düşmemek için mücadelesi göz önüne alınırsa zor maç olması beklenir...

Bence tüm bunlar içerisinde, bu maçta bizim açımızdan tek olumlu şey Amed'in hafta sonu Sarıyer'i yenip, biraz da ekstra olan 3 puanla nefes alması. Amed için de kümede kalmak konusunda hayati maçlar oynanıyor ama bizim maçtan puan olmak onlar için mucize. Maçın başında bu mucizeye inanmalarının önüne geçersek, kolay kazanırız...

Eksiğiz falan ama kadromuz halen fazlasıyla yeterli. Sol bekte Gökhan Meral oynayacak, stoperdeki sakatlarımız dedik falan ama Burak ile Veli 5'er maça çıktılar, son 4 maçtır beraber oynuyorlar. Sağ bekte kaptan eksikse, Erkam var. Kanatta Guido yoksa, sayamayacağım kadar alternatif üretebiliriz. Geriye sadece orta saha kalıyor ve eksik olan sadece Ferhat ise, Gökhan geriye çekilir, Kubilay sahaya sürülür. Aynı anda Muhsin de eksikse, o zaman biraz sorun yaşarız (Ercan oynayabilir vs) ama bi zahmet Amed'in yaşadığı sorunlarla kıyaslamayalım...

Özetle, bu maçı her türlü almamız gerek ve maçın ile 15 dakikasında oynayacağımız oyunla rahat kazanırız...

Stoper

Caner'in yerine Erkam bek oynar. Kendi orijinal mevkisi.
Guido'nun yerine İbrahim Halil oynar.
Ferhat'ın yerine Kubilay oynar.
Ramazan iyiyse oynar, sakatlığı devam ediyorsa Gökhan Meral'ı izleriz.

Sadece Samsunspor

Ertugrul hoca macin ciddiyetinin farkinda takimi zinde tutacaktir.

_SoN_

Arkadaşlara uyup bende bu maç için düşündüğüm ilk 11 i yazmak istedim, bu maçta geride kontrollü ofansif ve baskılı bir oyun anlayışını benimsememiz gerekir, erken gol yada golleri bulmamımız, ilerleyen dakikalarda buna göre hareket etmemiz gerek, düşündüğüm ve inandığım ilk 11 bu şekilde bu maç için.

mehmet yılmaz

Geçen Yıl Bu Zamanlar...
Samsunspor şampiyonluk yolunda koşar adım ilerliyor. Peki, geçen sezon bu zamanlar durum nasıldı?
Lider Samsunspor, Manisa FK deplasmanında çok büyük bir zafere imza atarken liderliğini perçinledi. Aradaki puan farkını 5'e çıkaran Samsunspor, şampiyonluk yolunda koşar adım ilerliyor. Ligde oynadığı 23 maçta 18 galibiyet, 4 beraberlik ve yalnızca 1 mağlubiyet yaşayan temsilcimiz topladuğu 58 puanla zirvede yer alırken, attığı 53 gole karşılık kalesinde sadece 9 gol gördü ve Türkiye'deki liglerin en az gol yiyen takımı olmaya devam etti. +44'lük bir averajı olan kırmızı beyazlılar son 7 maçını da art arda kazandı.
Oysa aynı Samsunspor geçen sezon şimdiki performansından hayli uzaktı. 23 maç sonunda 15 galibiyet 4 beraberlik alıp, 4 kez de yenilen temsilcimiz, 37 gol atabilmiş ve 18 gol yemişti. Topladığı 49 puanla, lider Keçiörengücü'nün 1 puan gerisinde 2. sırada yer alıyordu. Hemen ardında ise 48'er puanlı Sakaryaspor ve Sarıyer yer alıyordu.

Bu sezon
O 23 G 18 M 1 B 4 A 53 Y 9 Av. +44 P 58
Geçen Sezon
O23 G 15 M 4 B 4 A 37 Y 18 Av. +19 P 49

ata55