Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

alperen

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: yaramaz çocukkk - 12 Mayıs 2011, 09:55:30
Beyaz çok şık durur ::)

Beyaz açık ara önde teşekkürler kardeşim  >l<  ;D

Levent ÖCAL

2 yeni çalışma daha acaba bunlardan birinimi yaptırsam :-\ çok kararsız kaldım  :o

------------

Ekrem

Ollivanders

Bence her ikisi. Boyle seyler satsalar ya store da ya .  :)

berusa55

İkisi de despote55 kardeşim ikisi deeee  >l<

Musti

İkisi de mükemmel ama orjinal ürün olacak değil mi?

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Musti - 12 Mayıs 2011, 16:41:32
İkisi de mükemmel ama orjinal ürün olacak değil mi?

Yok ben kendim için yaptırıyorum kulüple bi bağlantısı yok ürünlerin.

davidsavage

Orjinal olsa süper olurdu ama cok güzel duruyolar hele alttaki albeni diyor  ;) Umarım storeda da görürürz böyle ürünler.Almak için can atıyorum.

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: davidsavage - 12 Mayıs 2011, 17:10:17
Orjinal olsa süper olurdu ama cok güzel duruyolar hele alttaki albeni diyor  ;) Umarım storeda da görürürz böyle ürünler.Almak için can atıyorum.

Evet stordaki ürünler hiçde tatmin edici değil yönetim store işine hiç önem vermemesine rağmen stor gelirleri gayet güzel sanırım sadece forma ve atkıdan kazanıyorlar diğer ürünler beğenilipte alıncak cinsten değiller. Yönetim değiştiğinde şuı store işine bi el atsalar çok iyi olur hem taraftar mutlu olur hemde kulüp kazanır  1dk!!!

maviay55

ne kadara yaptırıyorsun peki? beyaz 55 numara olmuş  >l<

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: maviay55 - 12 Mayıs 2011, 17:15:53
ne kadara yaptırıyorsun peki? beyaz 55 numara olmuş  >l<

Ekol Spor a yaptırıcam ortalama 25 tl maliyeti olacağını söyledi Engin abimiz  ::)

sercan5592

sade kırmızı beyaz olan cok güzel duruyo

davidsavage

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 12 Mayıs 2011, 17:16:50
Ekol Spor a yaptırıcam ortalama 25 tl maliyeti olacağını söyledi Engin abimiz  ::)

Fiyatıda uygunmuş almadan önce kısalığına felan bakabilcez mi peki bedenler arası bazen farklılıklar oluyorda kolu felan kısa gelme bakımdan bana tam oturursa 25 liraya alırım hemen..

Levent ÖCAL

12 Mayıs 2011, 17:50:41 #224 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2012, 17:30:15 DESPOTE55
zannetmiyorum almadan önce bakılabileceğini zaten şuan için forum olarak sipariş aklıma gelmemişti.