Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Mustafa demir kongrede konusurken kazadan beri yapilmayan aniti biz yaptik dedi. Ordan biride evet bordo mavi yaptiniz dedi. Kim dediyse tebrik ederim. Yuzlerine vurursak bu sehirde Samsunsporun ne anlam ifade ettigini daha iyi anlarlar. O da cevap olarak suan kirmizi beyaz dedi. Ismail uyanikla baskan atisti ama ortaklikta biri ayrilinca bu tartismalar normal. Ayrica 4 kadin yonetime girdi. Turkiye tarihinde bir ilk. Melis Kalkavan in yonetime girmesine de sevindim gercek bir Samsunsporlu. Her gittigi yere Samsunspor formasi goturur hediye olarak verir. Halk iliskiler olarak calisacakmis bencede en uygun gorevi almis.
Hayirli olsun camiamiza bu kongre.

Ayberk

Melis Hanım'ın yönetime girmesine ben de sevindim. Hem meslektaşım, hatta branştaşım (ikimiz de Ortodonti Uzmanıyız) hem de gerçek bir Samsunsporlu olduğunu biliyorum. Bu kez yönetim listesi daha iyi diye düşünüyorum. İsmail başkan da bu minvalde konuştu. Benim asıl değinmek istediğim İsmail Başkan aslında.

İsmi anons edilince salonda alkış kıyamet koptu. Herkes gözünün içine baktı, ben dahil. Lakin konuşması fazlaca kişisel meseleleri içeriyordu bence. Kamuoyuna açık ortamda söylemesi mertçe bir davranış, bunu haddim olmayarak takdir ediyorum. Lakin yeri ve zamanı mıydı, bilemiyorum.

eprianu

Kongreye katılanları esefle kınıyorum. Mustafa Demir Bey o kadar konuştu, bir kişi de alkışlamadı. Ayıp ayıp :D

https://twitter.com/enete55/status/1408486801917059073

eprianu

Eğer Yüksel Yıldırım bu ifadeyi kullandıysa futbolcuların takımı sabote edip, koca bir yılı mahvettiğinin kanıtıdır.

_SoN_

Aynen bunları söyledi, resmen sabote etmişler takımı Başkanın söylediğine göre.

kavak_55

Paragöz ve çoğunluğu 30 yaş üstü oyuncu olunca birde futbolcuları dizginleyemiyen bir hoca olunca maalesef sonuç kaçınılmaz oldu. Ertuğrul efendi çıkmış TV de halen Antrenör lük başarıyla 70 puanın alındığını ve bunu başarı olarak görüyor. Şampiyon olamadıysan hoca sana yazar . Giresun'un başkanı alay ediyor Samsunspor un kadrosu bende olsa 10 puan farkla şampiyon olurdum diyor. Ertuğrul 3. Başarı görüyor. Birde futbolcuları bence kendisi şımarttı bu kadar o kadar paraları al prim de prim bu oyuncuları çoğu gitmeli başkan iyi yapıyor bence. 30 yaş üstü 3 olur biledin 4 olur fazlası bilmem ne getirir derlerya aynen öyle oluyor. Hayırlı sı biz Samsunsporumuz u karşılıksız seviyoruz. Geçen sezon hayallerimiz olmadı sağlık olsun. ALLAH başkana sağlık sıhhat versin. Tabiki Büyük Samsunspor taraftarları mıza sabırlar diliyorum. Sabredersek bu sene bir şeyle olacak diye ümit ediyorum. Herkese Selamlar.

ercan0655

İlk devre Bursa maçında yaşanan rezillikten sonra yönetimin verdiği cezayı aklınca uygun bulmadı basının önünde bunu söyledi ve takımın olmayan ahengini bozdu sürekli papaz futbolcudan yana tavır takındı Ertuğrul hoca. Belki iyi bir futbolcu idi ama benim gözümde kesinlikle iyi bir yonetici ve antrenör değil. Takımın patronu belli isterse bizi işten çıkarır biz sadece çalışanız usciyiz diye çekememezlik ve kin kokusu aldığım  abuk sabuk bir demeç hatırlıyorum, Belkide takımı para için  sabote edenlerle kolkola idi. Geldiğinde çok sevindim, giderken daha çok sevindim.

tactician

Alıntı yapılan: eprianu - 26 Haziran 2021, 11:15:49Eğer Yüksel Yıldırım bu ifadeyi kullandıysa futbolcuların takımı sabote edip, koca bir yılı mahvettiğinin kanıtıdır.

Bir çok kez olayları futbolcu merkezli okumanın kolaycılık olduğunu savundum. Aynı noktadayım, hiç bir şey değişmedi. Futbolcuların primlerini arttırma talebi oldukça anlaşılabilir bir durum. Öte yandan yönetimin bunu kabul etmediği için şampiyonluğun gittiğini iddia etmesi ise yine suçu başkasına atmak için ortaya attığı tek taraflı bir bakış açısı olabilir sadece. Bu konuda basit bir sorum var para yüzünden şampiyonluk gitti tezine karşılık: Aynı yönetim 250.000 TL şampiyonluk primi de açıkladı, madem paracı futbolcular (ki gerçekten paracılar buna itirazım yok) neden şampiyon olup bu astronomik primi kapamadılar?

eprianu

Alıntı yapılan: tactician - 27 Haziran 2021, 07:39:15Futbolcuların primlerini arttırma talebi oldukça anlaşılabilir bir durum.

Futbolcuların prim arttırma talebi kesinlikle anlaşılabilir bir durum ama primler arttırılmadı diye bilerek kırmızı kart görmeler, saha içinde gezmeler, maçları sabote etmeler, başkan için "Onun hevesini kursağında bırakacağım" demeler de tek kelimeyle şerefsizliktir hocam.

Söyledikleriniz Avrupa Liglerinde geçerli olabilir(ki hepsinde bile olmayabilir) ama burası Türkiye. Mesela konuyla alakalı çok basit bir soru sorayım. Avrupa'da hangi ligde oyuncular için "Papaz" veya benzeri bir kavram var? Burada var işte. Bu gözler Cenk İşler'in Güngören maçında penaltıyı havaya diktiğine şahit olmuş.

Neyse ki geçen seneki hatalardan ders almışız. Oyuncu profilimizi değiştiriyoruz.

ercan0655

Geçen sene gibi abuk subuk işler devam ediyor. Bu sene de tomane vakası başladı. Adam bir sene sakat oynamadı,bu sene para yüzünden kampta yok. Geçen sene aynı olay tek Türk santrafor u Kocaeli spora göndererek son buldu. Aynı yolda yürüyoruz.
Tomane olayını bilen varsa yazarsa iyi olur.🧐

Stoper

U19 takımımız fişek gibi.
Finale yükseldik, Bursaspor gibi güçlü alt yapıyı 4-0 ile geçtik. 
Bu takıma kupa yakışır.
Gelişimini merak ettiğim 3-4 kişi var.
Umarım A takımın daimi oyuncuları olurlar.

ugurozkan

Alıntı yapılan: Stoper - 08 Temmuz 2021, 05:00:58U19 takımımız fişek gibi.
Finale yükseldik, Bursaspor gibi güçlü alt yapıyı 4-0 ile geçtik. 
Bu takıma kupa yakışır.
Gelişimini merak ettiğim 3-4 kişi var.
Umarım A takımın daimi oyuncuları olurlar.

balıkesir'i geriden gelip son dakika golüyle 2-1 yendik. şampiyon olduk. umarım oyuncular gelişimlerini sürdürüp as takım oyuncusu olurlar.

Sadece Samsunspor

Sol Açık

Maçı televizyon verince seyretme şansım oldu. Bizim çocuklar daha yetenekliler, daha çok istediler ve kazandılar. Ama gençleri abartmamak da gerek, sonuçta rakip de kazanabilecek pozisyonları buldu.

Kalecimizi beğendim ve spikerin söylediğine göre 16 yaşındaymış. Eğer gerçekten 2005'li ise ciddi gelecek vaadediyor. Ali Kılıç çok alan bulamasa da (rakibin çekindiği belliydi, özel önlem almışlardı) pas organizasyonuna dahil oldu ve rakibi zorladı. Kanatlarda ilk yarı Polat ile Emirhan Gürler oynadılar ve her ikisini de beğendim. İkinci yarı Polat'ın yerine Emirhan Koca girdi ve o da iyiydi. Golleri de iki Emirhan attı.

Buna karşın diğer oyuncularımız en azından bu maçtaki performansları ile çok gözüme batmadılar. Stoper Yunus Emre Çift'in fiziği çok iyi, hızı da fena sayılmaz, ama gelecekte kadroda yer alabilmesi için ciddi şekilde kendisini geliştirmesi gerek. Diğer oyuncularımız için, Samsunspor as takımına girme konusunda çok olumlu şeyler yazmam henüz mümkün değil.

Özetle, kalecimiz (sanırım Ali Taha isimli) ve hücumcularımız iyiler (Ali Kılıç, Emirhan Koca, Emirhan Gürler, Polat Yaldir). Henüz bu gençlerin as kadroda ilk 11 oynamaları mümkün değil, ama gelişirlerse birkaç yıl içinde kadromuzun parçası olabilirler ve altyapımız için büyük başarı olur...

_SoN_

Tebrikler, İnşallah devamı gelir ve bu takımdan oyuncularımız as takımımızda gelecekte şans bularak bizi en iyi şekilde temsil ederler.