Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

Nuri Asan

nasıl sıfırlanacak samet ben bu lafı birisinden daha duymuştum ve kafasınıda kırmıştım Samsunsporu düşürelim gaziyi çıkartalım sonra gazinin adını Samsunspor yapalım diye takımın borcu silinecek dediğin buysa geç onada de macera felan aramasın
Alt liglere düştükçe borç morç sıfırlanmaz öyle olsa bugün göztepe tsl de  olurdu amatörde değil.

samsunmania

Borcun sıfırlanması için gelirin de yüksek olması lazım. 2.lig de naklen yayın geliri yok. Her hafta iddaa listesinde de yoksun. Nerden para gelecek de borç sıfırlanacak? Felaket olur, takım hepten sahipsiz kalır. Ben İzmir'de Göztepe'nin nasıl sahipsiz kalıp amatöre düşüğünün şahitlerindenim.  Ama inşlah biz bunları boşa konuşuyoruzdur. Bu sene kefeni yırtıp seneye kafaya oynamak en büyük arzumuz.

edmontdante

Alıntı yapılan: kuzey55 - 02 Mart 2008, 19:39:43
sayın İSMAİL UYANIK ın maçta bize söylediği gibi SAMSUNSPOR SİZLER YANINDA OLDUĞUNUZ SÜRECE YOK OLMAZ EĞER SİZDE BU TAKIMI BIRAKIRSANIZ İŞTE O ZAMAN SAMSUNSPOR YOKOLUYOR DEMEKTİR.

BİZ SAMSUNSPOR TARAFTARLARI B KATEGORİSİNDE DE SAMSUNSPOR ADININ PEŞİNDEN KOŞARIZ...

Büyük Başkan olaya bizim gözümüzden bakabiliyor.İsmail UYANIK deyince hepimizin yüzü gülüyor  gerçekten.

Biz şartlar ne olursa olsun KIRMIZI-BEYAZ'ın ve ARMAnın aşığıyız.Küme düştüğünde de kaza geçirip liglerde olmadığında da başka takım tutmadık.İçinde bulunan kansızlardan ötürü bu aşktan vazgeçmeyiz.

Bu takımdan ekmek yiyipte karşılığını vermeyen futbolcu ve SAMSUNSPOR ismini kullanarak menfaat sağlamaya çalışan babamın oğlu dahi olsa  Allah b........versin.

berusa55

AlıntıBiz şartlar ne olursa olsun KIRMIZI-BEYAZ'ın ve ARMAnın aşığıyız.Küme düştüğünde de kaza geçirip liglerde olmadığında da başka takım tutmadık.İçinde bulunan kansızlardan ötürü bu aşktan vazgeçmeyiz.

Sana harfi harfine katılıyorum edmontdante kardeşim... Biz formaya, renklere asığız.

alperen_55

yazılacak hiç bir söz bulamıyorum ...samsunsporumuzun bu durumu hepimizi kahrediyor.futbolcuların bu kadar sorumsuz ,yönetimin bu kadar çaresiz ,samsun halkının bu kadar sahipsiz duyarsız olmaları biz samsunspor taraftarını hakikaten perişan ediyor .Allah hepimize sabır versin.

ozkan17

SAMSUNSPOR diyince ne gelıyor aklımıza? İsmail Uyanık..Evet ismail uyanık diyincede hpımızın yüzünde acıdan yoğrulmus bir gülümseme vayy beee senden sonralarıda geldı baskan dercesıne bır surat ıfadesıı olusuyo demı hepımızde..Ahh baskan sen gittin gidelı yuzumuz bır kez olsun gulmedıı ne olursun donsen gerii güldürsen samsunsporun GERCEK SAHİPLERINI..

Sezgın baskanımıza laf atanlar;keske daha ıyılerı olsa yerıne gecmeye de daha maddı durumu ıyılerı getırsek ama yok işde yok lanet olsun ki yok!!! kimi gecirrecegiz basa arkadaslar sezgın baskan ve ekibide giderse? he?  birileri samsunspor adının kötülüklerle anılmasından hosnut galıba..bırakında herkez işini yapsın..yonetıcı takımına taraftar futbolcusunu motıve etmesıne baksın..Dogru düzgün bir yonetım ortamı huzurlu bir iş ortamı saglanırsa basarı gelecekdır bence..haa bu basarı nedir? bizim için bu senelik içim yanarak soluyorum lıgde kalmak malesef.. :'( bunu basarırsak bu sene ne mutlu bize ve yonetımdeki samsunsporlulara..

Alllah kimseyı gercekden bu duruma dusurmesın..Tarihde acaba 6 hafta dogru duzgun puan almadıgımız olmusmudur? bi arastırmak lazım..sımdı macın resmıne bakıyorumda bı genc cock var orda bıde bılmem kimm..pafdan ahmetın torunu memet..eskıden kımlerı gorurduk orlarda..O mac resimlerınde bırıncı lıg yıldızlarının,avrupa yıldızları yerine bole pafdakılere muhtac olmamızda zerre payı olanlar  allah size bir ettiğinize karsılık bin ceza versın..

Eşşek lafdan anlamazkii..söyle söyle kendin dinle..yapacak bıseyımız yok keske paramız olsada samsunsporumuza bır nebze derman olabılsek..baska dıyecek bısey bulamıyorum..

veis

yapacak fazla bişey yok saglık olsun demekden başka.maçda ilk yarı adına kocaman bir sıfır aldılar ama ikinci yarı oyunun hakimiydik sahanın eniyisi feridun oyundan çıkarken oda bizde şaşkındık gereksiz bir degişiklikdi.son 5 dk.tanju oyuna girdi iyibir topçu olur bundan gösteriyor kendisini.samsunsporluyuz sonuna kadar puanımımız konumumuz ne olursa olsun.

CeLiL_55

Bu Takıma Kimse Sahip Çıkmıyor İmparator Celilin dediği gib taraftar sahip çıkmassa kimse sahip çıkmaz ya neden bu taraftar yürüyüşler yapmıyor tepkisini göstermiyor herkes kenarlara çekilmiş SamsunSpor için kimse bişeyler yapmıyor Rezil Rusva Durumlardayız ya Bu Takım Küme Düşerse Yokolur gider Şimdi TS liler bize Dışardan bi taraflarıyla gülüyorlar ne hallerdeyiz koskoca şehir Samsun bi Takımına Sahip Çıkamadı

celebi

Alıntı yapılan: maviay55 - 02 Mart 2008, 21:19:01
maçtan şimdi döndük..yine hüzün yine üzgün döndük ne söylenir şimdi ne yorum yapayım bilmiorum istanbul grubuyla tanıstık kaynastık kolkola omuz omuza tezahüratlarımızı yaptık..

maça gelince,samsunsporum bu hallere düşcekmiydi?elin bolulu kale arkası ibneleri 1 dk da olsa samsun kümeye die bağırdı en çok buna üzüldüm..süperligden düştüğümüz senede gitmiştik maçlara duyduk bu tezahüratı ama 1.ligde duymak çok kötü..top oynayan yok ki abi sahada neyine gidioruz nie geldik dedik biara kendimize..

göbekten 1 gol yedik maçın başında 2.golse emre balagın boş yere attırdı kendini gole giden topa el koydu top yine ağlardaydı ama hakem penaltı kırmızı kart verdi..haftaya emre balak ta yok >:( 2-0 olduktan sonra baskı kurduk biraz biraz top oynamaya başladık benim görmediği pozisyonda caner yere atmış kendini :D kırmızı kart penaltı verdi hoca canerin tek yaptıgı şey penaltı kullanmakmış anladım..oyundan alınıncaya kadar yürüdü durdu o koca poposuyla tek yaptıgı penaltı da 90a takmaktı topu..(alkışlıyorum)

kalecimiz ercüment e kale arkasından bi basınmensubu küfretmiş o ara oyun koptu bolulular ercüyü yuhalamaya küfretmeye başladı biz devre arasında ercüyü çağırdık destek çıktık maçtan sonra anlattı ercü bize olayı güzel çocuk ercü sevdim keratayı "sizi de üzüyoruz saolun ayagınıza saglık düşmüyecek bu takım"dedi..üzdüğünü bilio en azından!

2.yarı ise iki takımda ortasaha mücadelesi şeklinde geçti durdu karşılıklı ataklar ortasaha 0-0 tek oynayan feridun koşan eden onu da "orhan hocamız"hangi aklaysa oyundan alıo..oynarmı bidaha o adam şevkini kırıon!sahadan ayrılırken ona sorun ona die hocayı işaret edio bu topçu!
maç 2-2 oldu ne güsel sevinmiştik bee abi kel hakem ofsayt verdi gol iptal oldu..oysa ne skordu 2-2 bizim için.. bolu da takım diil bulmuş böle çoluk cocugu zoraki yendi bizi celil oynasaydı çok şey farkedirdi bu maçta sercan ayagına gelen topu öldürmekten başka bişi yapmıo..ha 1-2 geçtiği orta kestiği oldu yalan yok:) maçta ayakta gözüken bi feridun-bi hakkıydı..marciel de 0 abi brezilyalı olamaz bu herif..yabancı die oynatmamak lazım!.
maç sonu futbolcularla görüştük bi kaçıyla turgut-ercü-feridun falan hepsi üzgün gözüküordu ama benim sizlere aktarmak istediğim zafer şakar gülüordu nası bi ruh hali çözemedim yazık verilen paraya..

ismail başkan bizimle izledi maçı arkada tek başına dikildi durdu 2 gol yiyince çöktü adam..sezgin başkan da geldi maç başlamadan protokole davet etti ismail uyanıkı yok dedi ben samsunsporu özlediğim için geldim dedi kimsenin haberi yoktu sanırım..bizim içimizde olmak istemiş adam helal olsun efsane ismail başkan..basın fotograf çekti sezgin gümüş-uyanık-ben  :P ünlü olacam abi galiba..şaka bi yana bi deplasmanda böle geçti yine yenildik ama bu takımdan olacagı bu kadar abi..fazlasını beklemek olmaz..
BİZ SAMSUNSPOR TARAFTARLARI B KATEGORİSİNDE DE SAMSUNSPOR ADININ PEŞİNDEN KOŞARIZ...

istanbul grubu-diğer gelen arkadaşlar hepinizin agzına ayagına saglık..en büyük taraftar gerisi yalan..
Allaha emanet olun..(video,foto çektim aktaracagım inş.)

maviay kardeşim her şeyi özetlemiş zaten.ancak feridun gerçekten süper oynadı.ercümentte fena değildi.

pitbul055

abicim madem ismail uyanık başkanımız ordaydı hiç olmazsa ceketini alısaydınız.ceketi başkanlık yapsa bunlara bin basardı valla

Nuri Asan

sen zamanında Uyanığın kıymetini bilmessen,onu boştan yere harcayanları belediye başkanı yada herhangi birilerini makam sahibi yapıp başımıza getirirsen Uyanığın şimdi gölgesini bile ararsın.Sayın Uyanığın ismini tekrarlayıp,onun değerli başkanın yıpranmasını kesinlikle istemiyorum ama malesef Uyanıktan başka kurtuluşumuz yok

King Of The North

Engin halk gazetesine çıkmışsın hadi meşhur oldun:)) fotoları ve videoları en kısa zamanda siteye koy ben de sabırsızlanıyorum,atmosfer iyiydi tek kötü olan futbol ve sonuçtu.

MeL_55

03 Mart 2008, 15:23:39 #297 Son düzenlenme: 03 Mart 2008, 15:25:56 MeL_55
AlıntıGELECEĞE BAKILMALI

Samsunspor'un efsane Başkanı İsmail Uyanık dün oynanan Boluspor maçını taraftarlarla beraber izledi. Alınan mağlubiyet sonrası üzüldüğü gözlenen Uyanık, "Futbolda geçmiş yok, gelecek var. Elazığspor maçı ıkazanırsak, ligde kalırız" dedi

TARAFTARLA BERABER İZLEDİ

Kırmızı- Beyazlı ekibin 14 yıl başkanlığını yapan ve Samsun spor kamuoyu tarafından çok sevilen İsmail Uyanık, dün boluspor maçını izleyenler arasındaydı. Hiçbir yöneticiye geleceğini söylemeyen Uyanık, Samsunsporlu taraftarların arasından maçı izlerken, bunu farkeden Başkan Sezgin Gümüş ve 2. Başkan şafak Gedikoğlu, Uyanık'ın yanına giderek, şeref tribününe gitmesini istediler. Ancak Uyanık bu teklifi kabul etmeyerek, karşılaşmayı taraftarlarla beraber izledi.

SAHİP ÇIKILMALI
Taraftarın 'Geri dön Başkan'ım' diye tezahürat attığı İsmail Uyanık, böyle birşeyin mümkün olmadığın söyledi. Alınan mağlubiyet sonrası üzüldüğ gözlenen İsmail Uyanık, "Samsunspor'un bu ligde adı yeter. Şu anda istediğimiz ve layık olduğumu yerde değiliz. Ancak futbolda geçmiş yok, gelecek var. Önümüze bakıp, eksiklerimizi giderirsek, ligde kalırız. Samsunspor kesinlikle herkesin sabih çıkması gereken bir ekip. Tüm Samsun kenetlenip, takıma sahip çıkmalı" dedi.

MeL_55

AlıntıKAPUCU: BÖYLE HAKEM GÖRMEDİM

Kapucu karşılaşma sonrası, "Son çizgiden gelen topu Turgut golle sonuçlandırdı. Ancak hakem ofsayt diye vermedi. Herhalde bunlar ya ofsayti bilmiyorlar, yada üzerimize oynuyorlar" dedi

KAPUCU İSYAN ETTİ

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu karşılaşma sonrası maçın hakemlerine isyan etti. Turgut'un verilmeyen golünün ofsayt olmasının mümkün olmadığını söyleyen Kapucu, "Yıllarca futbol oynadım. Milli formayı giydim. her türlü hakem tanıdım ama böyle hakem görmedim. Turgut son çizgiden gelen ortayı gol yapıyor, hakem ofsayt diye vermiyor. Ya bu hakemler osfayti bilmiyor, ya da artık hakemler üzerimize oynamaya başladı" dedi.

ÜZGÜNÜZ
Elazığspor maçının artık iki kat önem kazandığını söyleyen Kapucu, "Bolu'dan en az bir puanla dönseydik, çok iyi olacaktı. Ancak başaramadık. Önümüzde kaderimizi belirleyecek Elazığspor maçı var. Bu karşılaşmanın artık telafisi kalmadı. Kazanmaktan başka çaremiz yok. Boluspor maçında bizleri 90 dakika boyunca destekleyen taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Onları tribünden boynu bükük gönderdiğimiz için bizlerde üzgünüz" diye konuştu.

AlıntıMUHTEŞEM TARAFTAR

Boluspor maçına İstanbul'dan Samsunspor taraftarları akın etti. Samsun'dan da Canikli Mekansızlar Taraftar Grubu'nun gittiği zorlu mücadele detribünlerde yaklaşık 500 civarında Samsunspor seyircisi vardı

Takımlarını hiçbir deplasmanda yalnız bırakmayan Samsunsporlu taraftarlar, Bolu'da da tribündeki yerlerini aldılar. Samsun'dan Bolu'ya giden Canikli Mekansızlar Taraftar Grubu ile, İstanbul'dan gelen Samsunspor'lu taraftarlar, birleşince, gerçek güçlerini gösterdiler. Takımlarını 90 dakika boyunca destekleyen taraftarlar, karşılaşma sonrası büyük bir üzüntü yaşadılar.

MeL_55