LİG A 28.Hafta SAMSUNSPOR 0-1 Mardinspor

Başlatan cagdasahmet, 01 Nisan 2007, 14:57:20

« önceki - sonraki »

Forvetim

site normal hatta çok iyi patır patır açıyo, bilgisayarını ve modemini kapatıp yeniden aç ve yeniden bağlan, düzelir. bi öneriydi yani bilmişlik gibi alılama. yardımcı olmak açısından bi fikir

METE

beyler sebat bıle attı lann .hay aq yaww bı bız kaldık...

körfez55

saolasın eyvallah.ama öyle hemen girme deyip yol gösterilmezki sen kim oluyosun anlamadım amsterdamlı.

Amsterdamli

Alıntı yapılan: "kou_Lü"bağlantı gayet iyi bi sayfa 2 saatte açılıyo.samsunspor sitesi olmasa zaten girmem senin için mi giriyorum sanki.işine baksana sen.

bu siteyi kimler kurdu nasil kurdu hic soruyormusunuz kendine. nedemek sen isine bak, cevap vereceksen adam akilli ver. sen benim icin girmiyor olabilirsin ama bu hizmet sizler icin sunuluyor.

METE

beyler elazıg 0-2 sebat bızım samsundan tık yok ne ıs adamlar ustumeze cıkcaklar bu gıdıştehadı hayırlkısı bakalım...

Forvetim

hala gol yok, bu durum hepimizde bi gerginlik oluşturdu lütfen sakin olun arkdaşlar, hepimiz samsunspor sevgimizden burdayız, hepimiz kardeşiz arkadaşız. birbirimizi kırmayalım. takım bizi üzüyor bari biz birbirimizi üzmeyelim.

körfez55

siteyi sen kurduysan.buyur istediğin kadar msj yaz..hatta bundan sonra benim yerimede yaz.sizin işiniz bu zaten biz yaptık biz ettik.sizin konuşmaya hakkınız yok..buyrun siteniz sizin olsun..herkese iyi günler...

METE

abi elazıg bıle attı tek samsunda goll sesı yokk aq yaww boyle yurumezkı ama bızımde golllll dıye bagarmaya hakkımız varr ...hadı bee samsun uzme su bekleyenlerını yap bı ıyılık...

METE

ilk yarı 0-0 bıttı ıkıncı yarıyı beklıcez artık ne yapalım...

Amsterdamli

Bu siteyi ben kurmadim.

Insallah ikinci yari maci kopaririz ve iddiamizi surdurebiliriz. Rakiplerimiz yine kotu sonuclar aldi ve aliyor.

maço

atacaz ınsallah 2.yarı merak etmeyın bu mac bızım sonrada dogru eskısehıre :)

cem 55

samsunkopatdan ilk yarı degerlendırmesi kaleyı bulan bı sutumuz yok ılk yarıda 2-3 tane sagdan doldurma orta yapmısız ceza sahasına mac oncesı takım yedek oyuncular malzemecı ve teknık kadro saha ortasında toplanmıslar kenetlenıp soz vermısler ama ılk yarı boyunca bı etkısını goremedıgımızı soyledı ılk yarının sonlarına dogru adnan sakatlanıp cıkmıs yerıne serkan dokme gırmıs serkan dokmenın gırısıyle bıraz daha pas yapmaya baslamısız orta sahada

sezgin

METE

amsterdamlı ayıp oluyoo ama sızın yaptıgınızda ısmı yaa mıllet macı dusunuop sız kavga edıonuz allah allah yaa.adam bıdaha grmeyecekmıs valla senın yuzunden.aq yaptıgınız kavgaya bakarmısınız bı kendınız sıte yuzunden nedıyım laf bulamıyorum sıze...

sedatbuyuk

en azından henüz talihsiz bir gol yemedik... atrız inşallah... moral bozup birbirimize girmeyelim...