Samsunsporlu Olmak; Samsunspor Olmak...

Başlatan mehmet yılmaz, 17 Aralık 2008, 22:13:58

« önceki - sonraki »

beşnumara

Alıntı yapılan: 35ama55 - 19 Aralık 2008, 21:12:07
gece hayatına kaptırmazsa kendını iyi yerlere gelebilir  :)
unuttum bak bu noktaya değinmeyi.ben de bir şey daha yazacaktım ama bir türlü aklıma gelmedi.hatırlattığın iyi oldu :D

**KaR6**

20 Aralık 2008, 00:44:45 #31 Son düzenlenme: 20 Aralık 2008, 00:46:05 samsuni
Valla 2 saat boş bıraktık hemen arkamdan neler çevirmişsiniz.. bu sitede beni çekemeyen 2 kişi var zaten.. onlarda en yakınlarım.. biri bana sallayan samsuni, diğeri de kardeşim dediğim 35ama55.. bi de recep abim var ama o direk yuzume söyluyo ;D

şaka bi yana herkese cok tesekkur ederim guzel dilekleri için.. bana imkan verilse daha ne yazılar yazarım ama kitlelere ulaşabileceğim  buradan baska bir mecra olmadıgı için pek yazasım gelmiyor..

ayrıyetten Ercan Kaptan ın hepinize selamı var.. yine ne bilgiler ne hikayeler dinledim ama yazsak bi turlu yazmasak bi turlu..

Kalın sağlıcakla..

Recep

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Aralık 2008, 00:44:45
Valla 2 saat boş bıraktık hemen arkamdan neler çevirmişsiniz.. bu sitede beni çekemeyen 2 kişi var zaten.. onlarda en yakınlarım.. biri bana sallayan samsuni, diğeri de kardeşim dediğim 35ama55.. bi de recep abim var ama o direk yuzume söyluyo ;D

şaka bi yana herkese cok tesekkur ederim guzel dilekleri için.. bana imkan verilse daha ne yazılar yazarım ama kitlelere ulaşabileceğim  buradan baska bir mecra olmadıgı için pek yazasım gelmiyor..

ayrıyetten Ercan Kaptan ın hepinize selamı var.. yine ne bilgiler ne hikayeler dinledim ama yazsak bi turlu yazmasak bi turlu..

Kalın sağlıcakla..
sen git bütün yazıları efsane kaptan Ercana yazdır yada kopya çek sonrada burda yazarlığa soyun yok öyle üç kuruşa beş köfte :) ;D
bide kaynak olarak neydi Mustafa Samsunspor.biz mi idi :)

**KaR6**

Alıntı yapılan: recep55 - 20 Aralık 2008, 00:48:32
bide kaynak olarak neydi Mustafa Samsunspor.biz mi idi :)

onu buyuk yazar, hocam, ilham kaynagım Samsuni abime sormak lazım ;D ;D

**KaR6**

hiç sorma kardeşim yaa, az sivrilmeye gör baksana abim dediğim samsuni abimde bile hasetlik ruzgarı esmiş, ben şimdi ne yapayım ;D

abim benim, laf gelmişken tekrar bu fırsatı bana sundugu için çok tesekkur ediyor, ellerinden öpüyorum..

Mert

Kardeşim eline yüreğine sağlık okurken duygulanmamak elde değil.Hani derler ya insanın duyguları kabarıyor diye işte aynı o duyguları yaşadım.Samsunsporlu olmak ayrıcalıktır...

celebi

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Aralık 2008, 00:49:42
onu buyuk yazar, hocam, ilham kaynagım Samsuni abime sormak lazım ;D ;D

bu işte bir iş var ama  ;D

mehmet yılmaz

Evet, evet... Ben önceki hayatımda Mustafa'ydım  ;D O yüzden onun çocukluk hatıraları aslında bana ait!!   ???

Onu bırakın da var mı şubat sayısı için ben de yazabilirim birşeyler; fotoğraflarım da var diyen?

mehmet yılmaz

Ocak sayısında Mel55
Şubat sayısında Kaan
Mart sayısında 35ama55...

Rezervasyonlarımız bu şekilde olmuştur.  ;)

Allah nasip ederse, nisan için de haberleşir, devam ederiz bu uygulamaya.

**KaR6**

mart a kadar 2 deplasman yapta resim çekin bari mert efendi ;D

kuzey55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Aralık 2008, 16:25:30
fotomontaj olayına girmeyi düşünüyordum ben de  :D

bende cok var resim benimkilerden koy :)

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Aralık 2008, 16:25:30
fotomontaj olayına girmeyi düşünüyordum ben de  :D

Ula sanki bir boy mayolu fotoğrafını istedik; taraftar dediğim evde, okulda, mutfakta, halı shada, tribünde formayla resim çekinir zaten. Ama olmadı Kuzey'i sen diye yuttururuz artık dergi okurlarına.

??? ;D

beşnumara

Alıntı yapılan: samsuni - 20 Aralık 2008, 17:00:26

Ula sanki bir boy mayolu fotoğrafını istedik; taraftar dediğim evde, okulda, mutfakta, halı shada, tribünde formayla resim çekinir zaten. Ama olmadı Kuzey'i sen diye yuttururuz artık dergi okurlarına.

??? ;D
bence de denemekte fayda var.bir de öyle deneyelim abi. ama aramızda kalsın zaten dergimizi alan sayısı az. yoksa tamamen reytingi kaybederiz ;D ;D

kumköylü ahmet

yazi cok güzel olmus
düsüncede cok güzel ama su eski gunlerimize insallah en kisa zamanda döneriz.ben hala alisamadim 2.lige

Sioux

10 numara yazı, tebrikler kardeşim. babanda büyük bir samsunsporluydu,sende onun yolundasn.