Kazım Kanat Vefat Etti

Başlatan Sercan, 24 Eylül 2008, 10:24:37

« önceki - sonraki »

gozgoz yýlmaz

@Ars Moriendi

Ölünün arkaından hakret mi etmişim ben?

Burası Samsunspor sitesi ve ben de bir Samsunsporlu olarak hadiseleri elbetteki Samsunspor penceresinden değerlendireceğim. İnsan oalrak vefatına üzüldüm, yaşı da genç sayılırmış ama bir spor yazarı olarak Samsunspor ya da Anadolu takımlarının hayrıba bir tek yazısı mı olmuş diye soruyorum ve yokuluğnun ( Samsunsporluluk açısından ) bir kayıp sayılmayacağını söylüyorum.

Yok eğer, bu başlıkta hepimiz "Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun" yazacaksak ne anlamı var forumun. Benim görüşüm bu, ölünün arkasından saymak da değildir, o hayattayken de benzer birkaç mail atmıştım kendisine.

CeLL-O

Futbol yazıları Bjk üzerine olduğu için takip etmesemde ; Allah rahmet eylesin..

Ömrüm Tribünlerde Geçti

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 25 Eylül 2008, 01:17:03
Allah amelince rahmet eylesin.

Samsunspor'u geçtim, Anadolu takımları için dahi olumlu birşeyler yaptığına şahit olmadım. Hayatı Beşiktaş'tı, çok koyu bir Beşiktaşlıydı, bir insan olarak elbette üzüldüm ama Samsunsporluluk penceremden bakınca, hiç de öyle iyi bir spor yazarı falan değildi bence. Bildiğiniz Beşiktaş yazarıydı işte.

Bende böyle düşünüyorum.4-0 lık maçtan sonra saçmalamıştı hatta Samsunspor'a hakaretlerde bile bulunmuştu.Kabahat bizde ne diye çekilirsin 8-9 tane atmassın ki.Klasik İstanbul Medyası nasılda abartıyor şöyle yazardı böyle yazardı diye şaşırıyorum.

Allah rahmet eylesin

MeL_55

Ars Moriendi

@ gozgoz yılmaz

Sen anti istanbuL şeklinde yaklaşırsan adam da senin için iyi şeyler düşünmez.Neyse Konu fazLa dağılmasın allah kederli ailesine sabırlar versin.

jean

ars moriendi sende biraz istanbul sempatiligi var sanirim aciklamalain o yonde

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: Ars Moriendi - 27 Eylül 2008, 16:26:49
@ gozgoz yılmaz

Sen anti istanbuL şeklinde yaklaşırsan adam da senin için iyi şeyler düşünmez.Neyse Konu fazLa dağılmasın allah kederli ailesine sabırlar versin.

Benim antiistanbulla falan işim olmaz. Ben Samsunsporluyum ve gelişmeleri Samsunspor'a göre yorumlarım. Onların benim hakkımda ne düşündükleri umurumda değil. Onlar iyi düşünecekler diye doğrularımdan da taviz vermem. Kazım Kanat'ın da bir spor yazarı olarak Samsunspor lehine hiç bir işi olmamıştır, aksine zaman zaman aleyhimize yazılar da yazmıştır. Adam öldü diye fikrimi değişterecek değilim bu bir.

İkincisi, senin mesajlarına baktım da zaten girişi Çarşı grubunun avukatlığıyla yapmışsın. Epey birşey yazmışsın onlar hakkında.

Bizde sadece Samsunspor, umarım sende de öyledir...

Ars Moriendi

bu konu altında bunları tartışmak istemiyorum ayıp oluyor beyler sorunu olan varsa özel mesaj atsın bu konuda burada kapansın.