SS.biz Genclik Call of duty birlikteligi...

Başlatan Dartagnan, 28 Nisan 2010, 00:57:48

« önceki - sonraki »

Serkan

ya vuyamaz nasıl göyuy benı dıe

Yavuzun bır lafı var ben 4 yıldır oynuyorum bu oynu daha bilmedım yerlerı buluyor 5 dk  ıcınde pusuyor

SSBiz Gençlik

Konuşma cumartesi alacağız hesabınızı...

alperen

SSBiz Gençlik

19 Ağustos 2010, 16:14:20 #813 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2010, 16:17:26 SSBiz Gençlik
55. sayfaya gelmişiz... ;D 8)

Dartagnan

Serkan

alperen bu pusmuyor zaten daha degısık bıse bununkı pusu yapsa sıkılır sıkılmıyorda (=

SSBiz Gençlik

Çok şükür pusu yapmışlığım yoktur... Sizin hüsn-ü kuruntunuz... Olmadık yerde olmadık zamanda çıkınca pusu oluyor; oldu başka emriniz... :D ;) ;D

Dartagnan

Kerem psikoya bglicam simdi ha.la oyunu bilmesem anlarim da hala pusmuyorum diyosun ya.hadi beni gectim.serkan aykut oguzhan bile yeter dedi.sende pusmadin.sen genelde zaten beklenmedik anlarda beklendik yerlerdn cikiyosun.ayrilmiyosunki ordan.5 kez oldum ndnse hep ayni pustgn yerdn.ula snip alsam dahi pusmuyorum ben yazik yazik.:d

supernatural_55

Ollivanders

Keyem her ne kadar takim arkadasin olsamda pusuosun bzen bea hci:) emye napcz bu daytye cumaytesi gunu:)

supernatural_55

:D :) ;) :P

darty kriz geçirmeye hazırlansa iyi olur:)))serpico-ujjjun-ben=darty cipss:))

Turuncu

19 Ağustos 2010, 17:40:55 #821 Son düzenlenme: 19 Ağustos 2010, 19:12:47 Turuncu
Ben şunu söyleyim bomba ortada duruyor. Biz almaya gidiyoruz bombanın yanlarına köşelerine hep pusuluyor.Bunu yapmazsanız sevinecem. Özellikle Keyem ve Ajan

abi engin abinin maçına gidiyoz akşam   :)  tse macınada bakarız.

Dartagnan

O takim yalan olur bendn soylemesi.la emye buhar oldun mu:d olum gelmio cumartesi be.

supernatural_55

darty senle mi olsak la:))geldim baba yaa yazın ders çalışmak kadar poktan bişe yok vallahi ilk ve son yazokulu bitti;))

dötüm sevgi gölü de olsa
çarşaf sırılsıklam da olsa
koyayım o yere
eğer Samsun yoksa;)

Serkan

Yalova'nın gulu yengem bu forumu okumuyor dımı (=

Karı kızı kaldırıcam diye  yaz okuluna gitti (=