TFF 1.LİG 2020-2021 19. HAFTA | Ümraniyespor 2 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 26 Ocak 2021, 00:48:02

« önceki - sonraki »

MuratK

Elyesa

Sadece Samsunspor

ugurozkan

henüz tff bir açıklama yapmadı ama yerel bir haber sitesi 2-2 tescillendi şeklinde duyumla haber yapmış.

tff bu saçmalığa 25 gündür kılıf arıyor. ne diyecekler? hakem, gol olmadan nurullah'ın da topa dokunduğunu görmüş ama yanlış görmüş, nasıl ofsayt hatası olunca maç iptal olmuyor bu da o hesap mı diyecekler? o zaman niye 25 gün beklediniz, hakem ertesi gün raporu teslim etmedi mi?

tff bu skorla maçı tescil ederse, türk futbolu bol bol okan derici ve ramazan keleşler yetiştirir.

Elyesa

samsunspor herzaman zaten ilklerin takimi olmadi mi ? TFF yapacak yine yapacagini..Final macinda bile seyircisi alinmayan tek takimiz maalesef yine ayni olacak mac 2-2 bitirecekler...Baskanda konusmasinda 3 sik sunulmus birini cikarttirmis kesinlikle kalan dakikayi oynamayiz demis geri kalan 2 sikdan biri tekrar veya bu sekilde baskanda sicak bakdiysa bu sekile TFF de rahatlikla 2-2 verecekdir kesin ve net

seskat

https://www.fotospor.com/haber-ptt-1-lig-tffden-umraniyespor--samsunspor-maciyla-ilgili-surpriz-karar-425041

Alıntı yapılan: undefinedDün gece geç saatlere kadar süren TFF Yönetim Kurulu toplantısı sonucunda Ümraniyespor - Samsunspor maçıyla ilgili nihai karar verildi.

Toplantıda 'kural hatası' olduğu yönünde karar alınmasına karşılık müsabakanın tescil edilmesi kararlaştırıldı. 88. dakikada gerçekleşen pozisyonla ilgili kalan sürenin az olmasından dolayı TFF Yönetim Kurulu, hukukçuların da verdiği mütalaa sonrası maçın tamamlandığı gibi 2-2'lik skorla tescil etmiş oldu.

Maçın hakemi Ramazan Keleş'in raporunda kural hatası yaptığını itiraf ettiği ve MHK'nin de aynı görüşte olduğu öğrenilirken, TFF Yönetimi'nin de buna uyarak Ümraniye - Samsunspor maçındaki kural hatası yapıldığı talebini kabul etti.

rezillik

jean

Italya mahkemesi koskoca juventusu ikinci lige dusurdu vede 2 sampiyonlugunu elinden aldi iskocya federasyonu vergi borcu yuzunden glasgow rangers i 4. Lige dusurdu bizim memlekette bir tekrar maci icin karar veremiyorlar sonrada avrupalilarin adaletini begenîce kiziyorlar

Sadece Samsunspor

jean

3 haftada juventusu kume dusurdu adamlar biz 1 aydir mac karari bekliyoz

Ollivanders

Keçiörengücü maçı çok kritik. Mutlaka kazanmamız gereken bir maç. Nasıl olursa olsun üç puanı almak gerek.

jean

Altinordu penaltidan atti fark 5 e indi istanbul zaten eskisehiri yener cok kritik maca cikacagiz insaallah aliriz

55.hakan

Bu maç ne oldu şimdi resmi bir açıklama da yok halen.

_SoN_

"RESMİ" AÇIKLAMAYA BAKIN !!!

Bu kaçıncı "rezillik TFF tarafından" ben saymayı bıraktım !!

55.hakan

Tahkim'de karar Tff'ye aittir deyip başından savacak..