2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

celebi

Alıntı yapılan: Aliİhsan - 25 Ağustos 2015, 14:27:05
Muslera'nın yediklerini gördükten sonra bence kaleci lazım değil.Israr edersek kazanırız Furkan'ı...

diyorsun 8)

orucreis

furkan bence yeterli bu lig için.Hatalarını anlayıp kendine gelecektir.1 maçta hemen kesmeyin bileti.Sonra da bu şehrin gençleri neden samsunsporda oynamıyor.1 maçta yerle bir etmek onu klubeye  mahkum etmek karıyerınıde geleceğinide bitirmektir.hatalar devam edildiğinde kesilir futbolcu.furkan karakter olarak da kaleci olarak da begendim birisi.erken karar verilmemeli

orucreis

İlk olarak sol, sağ bek ön libero ve bitirici bir forvet lazım

Ayberk

Alıntı yapılan: ask55 - 25 Ağustos 2015, 14:28:38
abi furkan yine oynasın da yedek kalecımız bıle yok.
hani elimizde soner olsa furkan oynasın derim ama yedek kalecimiz de yok.
bu yüzden illa ki bir kaleci şart bence.

Katılıyorum. Bekir Sevgi nasıl bir kaleci bilmiyorum ama en furkan ayarında bir kaleci olması lazım. Bunun sakatlığı var cezası var. Bekir o kalitede midir furkanı forma konusunda tehdit edebilir mi soru işareti. Inşallah o yeterliliktedir.

Shane_Falco

Rize'den Tevfik Köse'de boşa çıkmış. Aslında bu lig için iyi bir transfer olabilir. Bu arada Abdülkadir'in o herşeyini RT ettiği Göztepe transferi sanırım yatmış. Urfa tutma kararı almış Abdulkadir'i.

sadece55

Furkanı sorunu hata yapmak değil.Malesef hiç bir yan topa çıkamaması.Kaleci yan topa korkusuzca çıkamıyorsa kanatlardan çok gol yeriz.

nomak55

Furkanın üzerine bu kadar gitmeyelim. İllaki hata yapacaktır. Ne üst düzey oyuncular bile bazen böyle hatalar yapabilyorlar cesaretini kırmayalım ayrıca size şunu söyliiim. Geçen sezon play off finalinde sonerin o anlamsızca yediği golu furkan yemezdi ve biz şu an süper ligde olabilirdik

kuzey55

topu kaptırması değil aslında sorun. Furkan o yan topları yememesi lazım. bütün gollerde hatası var ve yan topa çıkmıyo.ya bu sorunu halledilmeli ya da kaleci transferi şart.

berlinli55

murat yildirim sözleşmesini tek taraflı feshetmiş. Keşke gelse

muzaffer4

Gelse nokta transfer olur ama murat artık super lig topcusu oldu bize gelmesi icin cok buyuk fedakarlik yapmasi lazim

Shane_Falco

Değişen yabancı kuralıyla beraber Murat'ın süper lig'e gitme şansı zor. Bu ligden bir takımla anlaşacak.

Ollivanders

Raqua55

Murat bize gelirse süper olur.Ama banada Öyle geliyorki Karabük alır gibime geliyor  :(

55.hakan

Ender Gür: Yarın Murat Yıldırım İle İlgili Son Dakika Gelişmesi Yaşanabilir..
https://twitter.com/Spor55Program/status/636277580019183616

ask55

kone

ofoedu      mustafa    mehmet çakır

hasan transfer

transfer ndiaye ercan canberk

furkan

buna göre ilk 11'e en az iki transfer şart.
yönetim tahanın dönüşünden ve zolanın gösterebileceği performanstan ümitliyse bu süreçte idare ederiz diyip orta sahaya transfer yapmayabilir.
ancak sol bek şart.
ayrıca yedek veya furkanın önünde oynayacak bir kaleciye de ihtiyacımız var.