Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

muzaffer4

Alıntı yapılan: Ayayorgi Tekfuru - 17 Kasım 2021, 14:44:34Herkese merhabalar. Pazartesi günü oynayacağımız Eyüp maçına Başakşehir passoligi ile bilet almaya çalışıyorum ancak sistem uygun kartınız bulunmamaktadır uyarısı veriyor. İlla ki eyüp passoligi mi olması gerekiyor benzer bi sorun yaşayan var mi?
Bende TFF pasolig var alabiliyorum.

Stoper

Mahmut Baylan renktasimiz vefat etmiş. Yanılmıyorsam burada da yazıyordu. Allah sabır versin ailesine. Çok üzüldüm.

_SoN_

Alıntı yapılan: Stoper - 20 Kasım 2021, 15:01:49Mahmut Baylan renktasimiz vefat etmiş. Yanılmıyorsam burada da yazıyordu. Allah sabır versin ailesine. Çok üzüldüm.

Allah rahmet eylesin, trafik kazası vs mi, hastamıydı ?

55.hakan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

jean

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: Stoper - 20 Kasım 2021, 15:01:49Mahmut Baylan renktasimiz vefat etmiş. Yanılmıyorsam burada da yazıyordu. Allah sabır versin ailesine. Çok üzüldüm.

Mahmut'a çok üzüldüm, gencecik, iyi bir insan, iyi bir Samsunsporlu idi. Allah rahmet eylesin :(

Sadece Samsunspor

Allah rahmet eylesin. Genç ölümler daha da acı oluyor. Mekani cennet olsun insallah.

Sadece Samsunspor

Baskan eyup macini ads baskani murat sancak ve istanbulspor baskani ecmel sarioglu ile izlemis. Gecen sezon kavga ettigi adamlar simdi yanibasinda ilginc. Gerci futbolda olan hep taraftara olur mactan sonra butun futbolcular baskanlar kanki olurlar. O yuzden cokta ciddi olmamak kendimizi gereksiz yipratmamak lazim.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Kasım 2021, 21:50:41Baskan eyup macini ads baskani murat sancak ve istanbulspor baskani ecmel sarioglu ile izlemis. Gecen sezon kavga ettigi adamlar simdi yanibasinda ilginc. Gerci futbolda olan hep taraftara olur mactan sonra butun futbolcular baskanlar kanki olurlar. O yuzden cokta ciddi olmamak kendimizi gereksiz yipratmamak lazim.
Herkes ticaretine bakıyor bizim gibi duygusal düşünmüyor. Maç sonunda protokolde Murat sancakla konuşma imkanım oldu. Espriyle karışık Başkanınız yanlış kişiye bulaştı bizimle uğraşmasaydınız beraber çıkardık diyor. Ben de bu ligden nasıl çıkılıyorsa söyleyin biz de çıkalım dedim güldü.

eprianu

Sosyal medyada başkanın Gökhan Karadeniz hakkında söylediği iddia edilen sözler var. Eğer o sözler doğruysa başkanın kırk fırın ekmek daha yemesi lazım. Neymiş Gökhan Karadeniz alacaklarından feragat etmiş, karakterli futbolcuymuş falan filan. Gökhan Karadeniz geldi geleli bir tane kritik maçı kazanmamızı sağlamamış, geçmiş yıllardaki performansının onda birini göstermemiş ama sırf alacaklarından feragat etti diye karakterli topçuymuş. Her şey değil. Kaldı ki adam 1.5 yıl yan gelip yatmış. Nasıl hesap bu?

beşnumara

Yüksel yıldırım ne yaşarsa hak. Artık gram acımıyorum. Böyle devam başkaan böyle devam

Sadece Samsunspor

Kecioren umraniyeyi 3 2 yendi. Lider 27 puanda kaldi biz 19 olduk. Ankaragucu de bu aksam oynayacak

Sadece Samsunspor

İlk 8de yani onumuzdeki takimlardan umraniye ankaragucu ve eyup yenildi. Bandirma bay gecti. Istanbul ve kocaeli berabere kaldi. Geri kalan 2 takimdan tuzla erzurum kendi aralarinda yarin mac yapacak. Cok kârli bi hafta oldu.

Sol Açık

Tuzla - Erzurum maçı ne olursa olsun, sonuç bize yarar. Ama bu maçın berabere bittiğini ve biz dahil eksik maçı olan takımların eksik maçlarını kazandığını varsaydığımda;
İlk 2 ile 7 puan, ilk 6 ile 2 puan farkımız görünüyor.

Özetle, çok da geri düşmüş sayılmayız. Yeter ki oynadığımız maçları kazanalım, bu lig daha çok su götürür...

Stoper