TFF 1.LİG 2020-2021 15. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 1-0 Boluspor

Başlatan ata55, 16 Aralık 2020, 16:39:23

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Gecen haftayla ayni 11. Kazanan 11 genelde bozulmaz dogru yapmis hoca.

Sadece Samsunspor

Gyasi kramponlari niye top toplayici cocuga verdi anlamadim. Birine hediye miydi acaba

Sadece Samsunspor

eprianu

Rakip oyuncu faul bile beklemiyor, hakem sarı kart veriyor. Gel de art niyet arama.

5trawberry

Sadece Samsunspor

21 Aralık 2020, 16:29:20 #20 Son düzenlenme: 21 Aralık 2020, 16:33:04 Sadece Samsunspor
Ertugrul hocanin bu taktigine kac tane forvet yetebilirki. Nadir 90dk her yerde oynuyor geri geliyor ileri gidiyor basiyor kaciyor. Yazik yani boyle bisey olmaz.

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Sadece Samsunspor

Biraz daha derli toplu ve ciddi oynamaliyiz yoksa bolu cezayi kesecek 2 3 kere iyi geldiler son 15dk da.

Sol Açık

Kalemizde 3 net pozisyon verdik ilk yarı ve bu bizim için hiç normal değil. Buna karşın, en az 4 net ve birkaç da diğer pozisyonumuz vardı.

Açıkçası, Ertuğrul Sağlam'ın Samsunspor'u için pek alışık olmadığımız bir oyun oynanıyor. İkinci yarıda topa hakimiyetimizi arttırıp, belki daha kısır ama daha kontrollü bir oyun oynayacağımızı ve 3 farklı kazanacağımızı düşünüyorum...

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 21 Aralık 2020, 16:29:20Ertugrul hocanin bu taktigine kac tane forvet yetebilirki. Nadir 90dk her yerde oynuyor geri geliyor ileri gidiyor basiyor kaciyor. Yazik yani boyle bisey olmaz.

La hoca bunu ben goruyorum burdan sen gormuyon mu. Bak cocugu kac mactir canini cikarttin sakatlandi. Normal yani insan ustu oynatmaya calisiyorsun adami. Taa defansa geliyor top cikariyor pres yapiyor orta sahaya geliyor. Bide gol atiyor.
Simdi izle ahmethan i gyasi yi

Sadece Samsunspor

Gozunun onunde lan net penalti. Superligde yatana penalti veriolar yazik bu hafta tsninki penalti ise bizimki 1milyon penalti

5trawberry

eprianu

Sene başında defansımız iyiydi. Şimdi defansımız da berbat durumda. İşimiz gerçekten çok zor. Kaliteli hücuma sahip olan takımlar mahveder bizi.

Sadece Samsunspor

Hoca dogru duzgun degisiklik yap su takimi toparla. Suan hangi oyuncu ne oynuyor belli degil daginik takim.