TFF 1.LİG 2022-2023 28.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 2 - 0 Altınordu

Başlatan eprianu, 20 Mart 2023, 22:11:34

« önceki - sonraki »

defansif orta saha

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Mart 2023, 18:29:34Takilmadan gecelim. Bu hafta rize eyup maci var. Tam kazanmalik hafta haydi Samsunspor um percinle sampiyonlugunu

Umarım diğer maçı da eyüp kazanır. İlk 2 ile diğerlerinin arası iyice açılsın. Bize de süper ligin kapıları açılsın 🙏🏻

ercan0655

Adamlar çok kapalı oynuyor ve çok koşuyor, durum pek parlak gözükmüyor. 

GurbetciFanatik

Fofaniya ilk 11 de oynatmasin
Hep 60dk soksun daha faydali oluyor

Cok havaya girmisiz galiba

Dk 42 pozisyon yok
Rakip 16 sirada

Sadece Samsunspor

Altinordu asiri kapaniyor o yuzden akan oyunda gol bulmak biraz zor. Kornerler frikikleri iyi degerlendirmeliyiz. Ceza sahasina daha fazla girersek penalti alabilirz. Hoca 2.yari mudahale eder cihan ve soner girmeli. Celil cikmali

GurbetciFanatik

Hocam senin sayende Altinordu küme düsmekten kurtulcak 🤣🤣🤣

GurbetciFanatik

Yavvv
Vermeeeee
PENALTIIII
😡😡😡😡😡😡😡

GurbetciFanatik

Tanque normalde kacirdida
Kaleci kacirmadi 🤣🤣🤣🤣🤣

Sadece Samsunspor

Cok sukur yine 3 puan. Cok iyi bir galibiyet. Tebrikler takim

55.hakan

Celil ve Harris'in performansı yeterli değil. Soner Ali ve Cihan girince takım hareketlendi. Özellikle Celil'in yerine Cihan oynamalı. Ayrıca Tangue çıkmalı Fofana kalmalıydı. Tam hızlı adam ihtiaycında Fofi çıktı.

mehmet yılmaz

İlk devre hemen hiç bir şey oynayamadık.
Ancak ikinci devre, üretken olamayan orta sahaya yapılan Cihan ve Soner Aydoğdu takviyeleri gidişatı değiştirdi. Alternatifli bir kadromuzun olmasının avantajını yaşıyoruz.
Rüya gibi bir gidişat yaşıyoruz. Çok şükür, bu sezon misafiriz, bitti bence. Sadece konsantrasyonu korumak lazım.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 24 Mart 2023, 21:00:15Altinordu asiri kapaniyor o yuzden akan oyunda gol bulmak biraz zor. Kornerler frikikleri iyi degerlendirmeliyiz. Ceza sahasina daha fazla girersek penalti alabilirz. Hoca 2.yari mudahale eder cihan ve soner girmeli. Celil cikmali

Yazdıklarınız birebir gerçekleşmiş. 🙂

cembaba

Maçın ilk devresinde Altınordu çok iyi savunma yaptı. Oyuncularımızı iyi kapattılar. Bizde kapalı savunmayı açmakta çok zorlandık. Bunun sebebi tabii ki üretken olmayan orta sahamızdı. İkinci yarı gerçekleşen oyuncu değişiklikleri ile maç döndü. Takımımız geçtiğimiz senelere nazaran maçı çevireceğini hissettiriyor. Çok güzel bir seri yakaladık. Başta Hüseyin hoca olmak üzere tüm takımı tebrik ederim. Bana göre Tuzla veya Keçiören maçında şampiyonluğumuzu garantileyeceğiz. Çifte bayram geliyor...

jean

Cok sukur Buda bitti acikcasi adamlar duvar gibi kapaninca umidimi kesmistim penaltida ucuzdu gercegi soylemek gerekirse isimize yaradi yinede zor atti penaltiyi kolay olmicak hic anlasilan Bolu ve pendigi yendikmi insaallah gun saymaya baslariz

_SoN_

Yine galip geldiğimiz için çok mutluyum, oğumla gittiğim maçlardan birini daha kazandık, hocanın uğuru kırmızı kazağı, benimkide çocuklarım :) Teknik anlamda artık konuşmayı fazla uzatmak istemiyorum, nasıl olsa hoca bildiğini yapıyor ve sonuç ortada,takıma ve hocaya güvenmek, tribünde dakika ne olursa olsun kazanacağına inanmak mükemmel bir duyguymuş, tebrikler SAMSUNSPORUM.

Furkan

Bu maç Alman milli takımını izliyorum sandım. Seyir zevki olarak az ama güven olarak çok şey vaad eden bir oyun oldu ve hissettirdi takım bir şekilde galip geleceğini. Sağol Hüseyin Hoca.