Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

iyi iyi aman ..bide onu yetiştirmekle zaman  kaybetmeyelim hoca olarak :)

babasamsunlu

3.  seçenek için dualarımızı kabul eyle yarabbiii....

Sercan

Nuri Asan

ahanda aklıma geldiydi ercüment c.dere söylentileri var

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: Nuri Asan - 20 Ekim 2009, 14:23:24
ahanda aklıma geldiydi ercüment c.dere söylentileri var

yemez. gecen sene ercü hepsiyle kavga-dövüş ayrıldı takımdan.

vanlioglu

Ercüment'in de neler yapabildiğini gördük zamanında güvendiğim bi isimdi ama şuan getirmek yanlış olur zira kasımpaşayı süper lige çıkarma başarısını göstermiş bi Besim Durmuş varken...

Kaptan

çerkezköyden kovul gel buraya t.adam ol yemezler koçum, yedirmezler!!

Ertuğrul Sağlam

Ercan Koloğlu

(Son Büyük Kaptan) olmazmı acaba Hocalık belgesi varsa aslında bizim ruhsuz topçuların hadlerini bildirecek tek kişi..... ;)

mehmet yılmaz

Büyük ihtimalle Metin Tekin olacakmış; bugün yarın Samsun'a gelmesi bekleniyormuş...

SSBiz Gençlik

Hayırlı olur SAMSUNSPOR'umuza inşallah...

emoh55

yav metın tekının teknık dırektorlukm karıyerı nasıl bılen varmı

Ertuğrul Sağlam

METİN TEKİN SESLERİ

Samsunspor Yönetim Kurulu, teknik direktörlük konusunda Metin Tekin'e teklif götürdü. Metin Hoca ile anlaşılamama durumunda ise B planı devreye sokulacak ve Başkan Hakkı Tomaç'ın önerdiği isim Mitroviç ile masaya oturulacak

İKİSİNDEN BİRİSİ
Samsunspor yönetim kurulu, dün akşam yaptığı olağanüstü toplantıda yeni teknik direktörün kim olacağını büyük ölçüde karara bağladı. Bir çok ismin telaffuz edildiği toplantıda seçenekler arasında Metin Tekin ve Mitroviç'in adı diğerlerine oranla ön plana çıktı. Başkan Yardımcısı Erkut Tutu dün toplantı esnasında Metin Tekin ile telefonda görüştü. Metin'in dışında yine eski dönemde Samsunspor'da görev almış ve camiaya yakın bir isim olan Mitroviç te seçenekler arasında.

METİN HOCA SICAK BAKIYOR
Milli Takım'da Fatih Terim'in kadrosunda yer alan Metin Tekin ile bugün bir kez daha görüşecek Samsunspor yönetimi, şartlarda anlaşılması durumunda Metin Hoca'yı Samsun'a davet edecek. Aksi halde Kulüp Başkanı Hakkı Tomaç'ın önerdiği isim olan Mitroviç ile irtibata geçilecek. Bu iki isimin dışında alternatif isimlerinde yer aldığı açıklandı. Yönetim Kurulu, Samsunspor'u üst sıralara taşıyabilecek ve Türkiye'nin sevip saydığı bir isimle anlaşmak istediği öğrenildi.

Özgür KALANBAK / Denge

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: emoh55 - 20 Ekim 2009, 15:04:16
yav metın tekının teknık dırektorlukm karıyerı nasıl bılen varmı

Milli Takım'da Fatih Terim'in yardımcısıydı.

Aynı zamanda Erdoğan Arıca ile birlikte Samsunspor'da yardımcı hoca olarak çalıştı....

YaşarDoğu

Metin Tekin ile  olacak iş değil!!  Daha kapasiteli biri lazım.
Olursada hayırlı olsun camiamıza...

Nuri Asan

pazartesi günü de

YÖNETİM İST
İSTİFA SESLERİ >:(

görelim bakalım tomaç boyunun ölçüsünü