Özyazanlar İstifa Etti; Yeni Hoca Kim Olacak?

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ekim 2009, 18:52:00

« önceki - sonraki »

**KaR6**

istanbulla ne alaka abi :) hoca olarak ben gelecem takımın başına, grup istanbul'u çok iyi yönetmiştim, bence ben geleyim.. nası olsa hoca olsa da olmasa da takım aynı..

AntZ

Alıntı yapılan: **KaR6** - 20 Ekim 2009, 00:28:03
istanbulla ne alaka abi :) hoca olarak ben gelecem takımın başına, grup istanbul'u çok iyi yönetmiştim, bence ben geleyim.. nası olsa hoca olsa da olmasa da takım aynı..

Kulislerde 1. sıradaki adayın İstanbul'dan olduğu konuşuluyor  ;D
Kaynak: Facebook & Mert  ;D

tunç güvenoðlu

ergenekonun 1 numarası na döndü bu iş

AntZ

Alıntı yapılan: tunç güvenoğlu - 20 Ekim 2009, 00:30:47
ergenekonun 1 numarası na döndü bu iş

Erkutun 1 numarası  ;D Kendinde bir numara yok, 1 numarasından ne çıkabilir ki  ;)

mehmet yılmaz

Besim Hoca yakışır aslında ama böyle bir yönetim tarzıyla Besim hoca uyuşur mu, anlaşır mı? Zor...

AntZ

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Ekim 2009, 00:33:05
Metin Tekin ; Kosif'in yakın arkadaşı benimde tahminim o yönde.

???

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: 35ama55 - 20 Ekim 2009, 00:33:05
Metin Tekin ; Kosif'in yakın arkadaşı benimde tahminim o yönde.

:)  ;D

tahsin kosif'e kalsa obamayla da yakın arkadaş... federasyon elinde, valiyle her sabah kahvaltıda, belediye başkanı ona sorup yeniden aday oldu. ama bunlar bence metin tekini getirecekler. metin tekin, a milli takımda antrenörken de teklif ettilerdi amao doğal olarak keş parayı bırakmamıştı. milli takım dergahı rahattı, huzurluydu. oğuz çetin gibi dünyanın en başarısız teknik direktörü bile 4,5 yıl yedi, içti.. şimdi işler değişti tabii.

Kürsat Berrak

Müflis Tutu nun seçtiğide kendiyle aynı karekterde olur...

34_55

arkadaşlar ne tez unuttular mitroviçin bizi küme düşürdüğü  zamanları yaşı 30 ile 60 arası olanlar iyi hatırlarlar başkan HAKKI TOMAÇ, hoca MİTROVİÇ hatta idmanlar STADIN YANINDAKİ çim sahada yapılırdı o zamanlar bu tribünlerin tezauratını bi hatırlatmak isterim ben, SEN OYNA HAKKI SEN OYNA,TOMAÇ İSTİFA, MİTROVİÇ İSTİFA ve sonrada 2. lige düştük, şimdi soruyorum ERKUT TUTU EFENDİYE,TAHSİN KOSİF ZİBİDİSİNE,siz kimsinizde kosif efendi dışarıdan hoca istiyormuş hayrettini getirdin 10. haftada gitti, turan özyacıları getirdin hatta 10 gün önce dedinki basında hocanın kredisi sonsuz o da 9. haftada gitti ee o zaman sen ne zeman gidecen travesti kılıklı herif, bide ayrıca KASIMPAŞAYI ŞAMPİYON YAPAN SAMSUNUN ÖZ ÇOCUĞU BESİM DURMUŞU NİE GETİMİOLAR BİLİOMUSUNUZ TAHSİN EFENDİ İSTEMİYORMUŞ TABİ İSTEMEZ ZİBİDİ TAHSİN TAKIMA KURTARICI HOCA DEİL KUKLA GİBİ OYNATACAĞI PARMAKLA GİT GEL DİECEĞİ  HOCA İSTİYOR AMA PAZARTESİ GİRESUN MAÇINDA SIRA SANADA GELECEK TAHSİN BEYYYYY....

red_white

sorunumuz hoca değil yönetim arkadaşlar artık yönetim istifa etmeli yazıklar olsun ne hallere düştük yüzsüz herifler adi herifler

METE_55

evet arkadaşlar artık sorunumuzu kökten halletmenin zamanı geldide geçti bile çoktan baksanıza koskoca samsunspor ne hallerde DÖNEK TAHSİN KOSİFLE 5 PARASIZ ERKUT TUTUYA KALMIŞ  VAH SAMSUNSPORUM VAH AĞLA TARAFTARIM AĞLA AMA PAZARTESİ MAÇA AZKALDI...

babasamsunlu

Mitroviç e bir maçtan sonra bizim burhanettin yumrulk atıp gözünü morartmıştı diye aklımda kalmış :) doğrumuydu bu oaly b ilen varmı..goz goz abi sen bilirsin...

Recep

YÖNETİM SENDE BIRAK GİT  >:( >:(

ramcQ_55

ulen bunlar isa turanı getirmesin başımıza   >:( >:( >:(

**KaR6**

Alıntı yapılan: ramcQ_55 - 20 Ekim 2009, 11:22:48
ulen bunlar isa turanı getirmesin başımıza   >:( >:( >:(

yönetici sözleşmesi imzaladıgından dolayı teknik direktor olamıyormus İsa Turan..