Galip bey olmadı ' diğer şehirlere haksızlık olurmuş'

Başlatan bluegreen55, 31 Mayıs 2006, 19:40:46

« önceki - sonraki »

bluegreen55

Eğitime yüzde 100 Destek Kampanyası çerçevesinde Çarşamba ve Bafra ilçelerinde yaptıracağı okulların ön protokolünü imzalamak üzere Samsun'a gelen Metro Şirketler Topluluğu Yönetim Kurul Başkanı Galip Öztürk, gazetecilerin Samsunspor'la ilgili sorularını yanıtladı. İşadamı Öztürk, Samsunspor'a başkan olmanın büyük bir onur olduğunu belirterek," Samsunspor'a 2000 yılından bu yana her türlü maddi ve manevi desteği vermekteyim. Bunu yaparken büyük te zevk alıyorum. Ancak, başkanlık konusunu şu an düşünmüyorum" dedi.Türkiye'nin birçok ilinde iş yaptıklarını da kaydeden Galip Öztürk 'İşim gereği bir takıma bağlı kalamam. Bu, iş yaptığım diğer illere haksızlık olur. İyi bir Samsunlu ve Samsunsporluyum. Takımın başarısı beni mutlu ederken, kötü durumu ise kahrediyor. Şimdi tüm şehir olarak kırgınlıkları bir kenara bırakarak birlik ve beraber olmanın zamanıdır. Yeni seçelecek olan başkana her türlü maddi ve manevi desteği vermeye hazırım. Yeter ki Samsunsporumuzu eski günlerine geri döndürelim. Bunu yapacak herkesin en büyük destekçisi olacağım" diye konuştu. Samsunspor'a başkan olması konusunda büyük baskılar aldığını da ifade eden Öztürk,". Geçmiş dönemde de başkan olmam konusunda istekler olmuştu. Ancak bunları nazikçe geri çevirdim. Şimdi yine aynı istekler oluyor. Hemen her gün dostlarım arayarak, 'Seni Samsunspor başkanı olarak görmek istiyoruz' diyor. Her gittiğim yerde beni gören hemşehrilerimiz de aynı isteklerini yineliyor. Üstüne basa basa söylüyorum, Samsunspor'u çok seviyorum. Ben desteğimi sürdüreceğim, diğer iş adamlarımız da ellerini taşın altına koysunlar.dedi.
.

benim anlamadığım vestel manisayı alınca diğer şehirlere haksızlık olmuyo ulusoyun trabzonluluğu  ve katkıları bu kadar ortadayken diğer şehirlere haksızlık olmuyo üstüne üstlük bu herifler diğer takımlara masa başı haksızlıklarda yapıyo...

ama galip bey samsunspora gelirse diğer şehirlere haksızlık olurmuş...

hiçbirşey olmaz.
samsunsporun şerefli duruşu ortadadır.
bu yüzden dolayı metroya binmeyecek yolcu sayısı 100 ü geçmez onları binmediği yerde dolar zaten...
yazık...

kim kaldı başkan olacajk gerçekten samsunsporlu?

34 SS 1965

galıp öztürk ve ismail uyanık baskan adayları cıkmadığı taktırde ben ınanıyorum kı bu ıkılıden bırı mutlaka basa gelecektık cunku hayatlarını samsuna adamıs ıkı insan samsun onlarsız onlar samsunsuz yapamaz

berusa55

böyle konusan bir adamdan daha hayır gelmez arkadaslar!adam sandığımız insanın dediklerine bak!işimiz gittikce zorlasıyor!hadi hayırlısı!!!