2017-2018 Transfer Söylentileri

Başlatan ugrass, 02 Haziran 2017, 12:39:46

« önceki - sonraki »

ngonge

Gündemi sarsacak isimlerden hayır gelmez, yıllardır düzgün top oynamamış hiçbir takım bulamamış adamdan hayır beklemek çok mantıklı değil, yeni genç isimler bulmak lazım. Mesela Bienvenu, zaten ortalama bir oyuncuydu, geçtiğimiz yılları da çok vasat geçmiş.

ugrass

ali ihsan

ali ihsan

Bence direk santrafor olarak oynayan,net vuruş yapacak bir golcü almamız lazım.Alternatif olarakta sağ bek ve sağ stoper şart.

Shane_Falco

Açıkcası Samaras'ın üstüne bu lige daha büyük bir yıldız kimi getirebiliriz ki ? Aklımda deli sorular.
Ayrıca bir forvet alındığı taktirde ki Samaras'ı tribünde mi oturtacağız ?

Desiqner

Aklıma Dimitar Berbatov geliyor.
En son bir Yunan takımda oynamış suan bosta ve Alpay ile ayni dönem Premier League oynadı.Olur mu bilmem ama...

muzaffer4

Süper lige çıktığımız sezon bile söylentilerde martins geçiyordu şimdi berbatov pizarro  :D yok mu artıran

Desiqner

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 17 Ağustos 2017, 23:04:42
Süper lige çıktığımız sezon bile söylentilerde martins geçiyordu şimdi berbatov pizarro  :D yok mu artıran

Piyasayı yüksek tutmak lazım ):)

orucreis

eprianu

Bence basından duyduğumuz hiçbir isim doğru değil. Çünkü Samaras ve Sifakis isimlerini ilk Alpay Özalan'ın ağzından duyduk. İnşallah Samaras, Sifakis ve gelecek olan, yıldız denen ve muhtemel yaşı 30 üzeri olan isimler takıma uyum sağlar. Açıkçası yaşlı olmaları, geçen sene doğru dürüst forma giymemiş olmaları kafada soru işareti bırakıyor.

Benim asıl korkum ise TFF 1.Lig. Bu ligde daha çok fizik olarak iyi, uzun ve güçlü forvetler iş yapıyor. Zenke, Mbilla, Ofeodu gibi mesela. İnşallah Samaras erkenden forma girer ve uyum sorunu yaşamaz.

evolution55

forvet olacağını sanmıyorum ben. ne yapacağız samarası mı yedek oturtacağız çok ses getirecek denilen oyuncuyu mu(forvet varsayıyorum) böyle bir lüksümüz var mı ki?

Levent ÖCAL

Forvette Samaras ve hatta Muhammet ile yeterince ses getirdik bence. Bu ses farklı bir mevkiden gelmeli  ;D

s_uzunkaya

alpay hatır gönül transferleri yapıyor. bence yurt dışında beraber oynadığı bi arkadaşını getircek. muhtemelen bi 10 numara...

germencisse

Konya'dan Halil İbrahim Sönmez düşünülüyor. 1.ligden cok isteyen var. Trabzonlu oldugunda Rize ve Samsuna daha sıcak bakıyor. Beklemedeyiz.

Kaya

Kesinlikle santrafor almalıyız kesinlikle... Samaras'ın gezici forvet özelliğini kullanabilmemiz için ileri uca santrafor şart...