CİLLOP ÜTÜ AÇILIYOR !

Başlatan babasamsunlu, 01 Mart 2013, 13:20:04

« önceki - sonraki »

burakbas

Hayırlı uğurlu olsun, bol kazançlar.

berusa55

Hayırlı olsun; Allah bol kazançlar nasip etsin inşallah.

vagus

Hayırlı uğurlu olsun kardeşim.. Bizim eve de çok yakın sevindim :)

cembaba

Samsunspor'un geçen dönem yöneticiliğini yapan Akan Yüksel'in sahibi olduğu Cillop Ütü'nün açılışında renkli görüntüler ortaya çıktı.

Cüneyt Yaşar-Haberexen.com

Samsunspor'un geçen dönem yöneticiliğini yapan Akan Yüksel'in Atakum'da açtığı ütücü dükkânının açılışına Samsunspor Başkanı Emin Kar, ikinci başkan Recep Hun, Yönetim Kurulu üyeleri Mehmet Yılmaz, Erdem Eynel, Mustafa Kar, Teknik Direktör Besim Durmuş, futbolcular Turgay, Haluk, Serkan, Canberk, Şehzadeler taraftarlar gurubunun tribün lideri Hikmet Şimşek ve Cüneyt Şenkal, Atakum Belediyespor antrenörü Mustafa Kara'da katıldı.

Cillop Ütü adı verilen işletmenin açılış kurdelesini Başkan Emin Kar davetlilerle birlikte kesti. Açılış sonrasında Kırmızı Beyazlı futbolcular ütü tezgâhına geçerek çalışanlarla birlikte ütü yaparken işletme sahibi Akan Yüksel, açılış törenine katılanlara teşekkür ederek,"Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan Başkanımız Emin Kar ve Samsunspor ailesine teşekkür ediyorum" dedi.

http://www.haberexen.com/kirmizi-beyaz-cillop-utu-248057h.htm

-----

Futbolcularımız açılışta...

Başkanımız Emin Kar, futbolcularımız, teknik ekibimiz ve yöneticilerimiz açılışta...
04.03.2013 / 13:56:18
Bu haber 138 defa okundu

Samsupor'umuzun geçen dönem yöneticiliğini yapan Akan Yüksel, Atakum'da ütücü açtı. "Cillop Ütü" adını verdiği işletmenin açılışına Başkanımız Emin Kar, ikinci başkanımız Recep Hun, yönetim kurulu üyelerimiz Mehmet Yılmaz, Erdem Eynel, Mustafa Kar, Teknik Direktörümüz Besim Durmuş, futbolcularımız Turgay, Haluk, Serkan, Canberk, Şehzadeler taraftarlar grubunun tribün lideri Hikmet Şimşek ve Cüneyt Şenkal, Atakum Belediyespor antrenörü Mustafa Kara'da katıldı. Açılış kurdelesini Başkanımız Emin Kar davetlilerle birlikte kesti. Açılış sonrasında futbolcularımız ütü tezgahına geçerek çalışanlarla birlikte ütü yaptı. İşletme sahibi Akan Yüksel, açılış törenine katılanlara teşekkür ederek,"Bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayan Başkanımız Emin Kar ve Samsunspor ailesine teşekkür ediyorum" dedi.

http://www.samsunspor.biz/haber-Futbolcularimiz_acilista_-9880-

kumköylü ahmet

Hayirli Ugurlu Olsun.Bol Kazanclar Simdiden

GençKozluklu

Hayırlı olsun Akan kardeşim. Hayırlı bol kazançlar dilerim. Allah muvaffak etsin.