20 OCAK FUTBOL ŞEHİTLERİMİZİ ANMA [ özel yayın ]

Başlatan King1965, 17 Ocak 2013, 11:19:46

« önceki - sonraki »

King1965

İnternette gördüğüm haberi Ss.biz takipcilerinede buradan bilgilendirmek istedim

Spor 55 Programından yapılan açıklamaya göre;

Alıntı22 Ocak Salı Günü, 17.00 - 19.00 Saatleri Arası '20 Ocak 1989 Futbol Şehitlerimizi Anma' Özel Programı Yapacağız. Bu Program Kanal S ve Kanal 55'den Canlı Yayınlanacak. Bu Programı Kanalımız Düzenliyor.. Canlı Yayın Hakkına Sahip Olan Kanalımıza, Lig Tv'den Naklen Yayınlama Talebi Geldi. Yani Bir Aksilik Olmazsa Bu Programı Lig Tv'de Canlı Yayınlayacak. Programa Kimler Mi Katılacak ? Futbol Şehitlerimizin Yakınları, Ünlü Maç Spikerleri, Eski Futbolcularımız, Şuanda Takımımızda Bulunan Futbolcularımız, Teknik Heyetimiz Ve Yönetimimiz.. Onları Asla Unutmadık, Unutmayacağız, Unutturmayacağız..!

Teşekkürler Kanal s / Kanal 55

Dartagnan

Allah Aşkına Atilla sunmasın. iyiniyetinden şüphem yok ama rezil oluruz :D

King1965

Ligtv ' de yayınlarsa hele :) bizim atilla cebeci insallah sorunsuz yayın verir konusmaları fılan

jean

Allah rahmet eylesin su gunun hatirina bari yenin linyiti

Karabudun

seyf55

şu anda yayın var mı acaba varsa hangi kanalda

Ertuğrul Sağlam

Az önce Ilkadim belediyesi spor salonuna gittim 20 ocak ile ilgili yarin bir program olacagi soylendi taninmis davetli toplulugu oldugu soyleniyor, salon ile ile alakali guzel bir suprizlede karsilastim ama ben degilde bu ise vesile olanlar aciklarsa daha iyi olur.

feticalik

bugünkü yemek olayı nedir ne değildir bizler katılabiliyor muyuz bilgi verebilecek var mı

Alıntı yapılan: Ertuğrul Sağlam - 21 Ocak 2013, 21:02:13
Az önce Ilkadim belediyesi spor salonuna gittim 20 ocak ile ilgili yarin bir program olacagi soylendi taninmis davetli toplulugu oldugu soyleniyor, salon ile ile alakali guzel bir suprizlede karsilastim ama ben degilde bu ise vesile olanlar aciklarsa daha iyi olur.

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: feticalik - 22 Ocak 2013, 09:47:22
bugünkü yemek olayı nedir ne değildir bizler katılabiliyor muyuz bilgi verebilecek var mı

İlkadım belediye spor salonunda 20 ocak için program var ama programın tam içeriğini bilmiyorum. Programa takım'da katılıyor aynı zamanda.

YaSeF55

evet abiler bizlerde katilabiliyormuyuz programa

cgr

Abiler yanlış anlamayın ama; Doğrum günü kutlamalı, yemekli Anma programı mı olur ya... ? :(

BigBadMama5552

Bir de konuşma yapması için çağrılan herkes maksimum 1,5 dakika konuşup gitti. En sonundaki doğum günü kutlaması olayı çok ilginçti hakikaten.