20 Ocak Programı ( 2012 )

Başlatan mehmet yılmaz, 18 Ocak 2012, 15:05:48

« önceki - sonraki »

millwall

http://www.altay1914td.org/genel/mumkun-mu-unutmak.html

geçen seneki yazı çok hoştu.arkadaşımdan rica ettim tekrar o yazıyı koydu taraftar derneği sitesinin anma mesajına.

allah rahmet eylesin...

sadece55

Jnr.Serkan

Alıntı
Alıntı"Evet, Samsunspor ligin en renkli halkasıydı, belki şampiyonluk kovalayacak gücü kalmamıştı lakin kadrosunda Yüksel, Mustafa gibi umut vaat eden gençleri, beton gibi sert Muzaffer'i, arı gibi sürekli didinen Erol'u, 90 değil 190 dakika koşacak ciğere sahip Emin'i, liglerin en iyi penaltıcısı Mete'si, Beadini kardeşleri, organizatör Tomiç'i, milli takımın kalecisi vardı. Onlardan sonra da yine iyi futbolcular geldi Samsun'a ve aynı şiddette olmasa da ara sıra yine esti kırmızı-beyaz-siyahlı rüzgarlar. Muzaffer, Mete ve Tomiç ise asla dönmediler aynen Emin'in bacaklarının, Erol'un kolunun, Kasım'ın dalağının da geri gelmeyeceği gibi."

GurbetciFanatik

Nur icinde yatin hepiniz.
Yeriniz dolmada ve asla dolmayacaktir.
Dün gibi hatirlayanlardan biriyim, Allah bu aciyi kimseye tatdirmasin.

mehmet yılmaz

Huzur içinde uyu Mete Adanır :(  :'(

burakbas

jean

allah birkez daha rahmet eylesin mekanlari cennet olsun

ahmetsefa55

AlıntıŞirinler Taraftar Grubu lideri Burak Güleç ise, teşekkürlerini dile getirerek, ''Sadece şunu söylemek istiyorum. Bu şehirde görev yapan siyasiler, atanmış ve görev verilmiş insanlar, Samsunspor ile ilgili isimleri önemli tesislere verdikleri zaman kaybedecekleri hiçbir şey yoktur'' dedi.

hacettepeli

orada 2 kere maç yapmıştım 4 e 4 oynuyorduk kocaman sağda anamız ağlıyordu :) 25 metreden frikik golüm var hala unutamam ne günlerdi bee çamur içerisinde oluyordu bir de yağmur yağınca  :)

fanatik samsunsporlu

Ollivanders

21 Ocak 2012, 02:41:52 #25 Son düzenlenme: 21 Ocak 2012, 02:49:12 Serpico

20 Ocak 1989 Anma Törenlerine gelen Murat YILDIRIM , Ertugrul TAŞKIRAN ve Oğuzhan AZGAR (Yanlışım yoktur umarım- resimdeki o değilse de geldigini gördüm.) Adamsınız!

_samsunspor_55_

Onlar Ölmedi Asla Her Zaman Yüreğimizde Yaşıyolar!!! Büyük Efsaneler Mekanlarınız Cennet Olsun İnşallah...:(

Kadir ÇELEBİ

Aslında Otobüsün renklerini siyah ağırlıklı yapabilirler neticede renklerimiz arasında siyah. çokta güzel durur