19 Mayıs Stadı - 2011-2012 Yenileme çalışmaları

Başlatan samsunspor.co.nr, 01 Ağustos 2011, 18:32:31

« önceki - sonraki »

Burak

Kaya

Alıntı yapılan: Serpico55 - 10 Eylül 2011, 20:21:47
Yeni ses sistemi de yok. Eskisine devam.

Ses sistemi yenilendi sanırım ayarları ile oynamışlar.Yoksa stada yetecek bir ses düzeni mevcut..Ayırca birçok eksiğimiz var hala stadımızda.Maraton'un önü sanırım yapılmaya başlanmış.Stad içinde tuvaletlerin suyu akmıyor ve mescid de mevcut değil.Bunları tamamlamalılar.

sadece55

Şu reklam panoları da bir elektronik olamadı gitti

hacettepeli

Alıntı yapılan: Erdinc - 13 Eylül 2011, 08:17:43
Şu reklam panoları da bir elektronik olamadı gitti
pahalı o panolar zengin takımların işi. biraz zor.

fındık

Alıntı yapılan: hacettepeli - 13 Eylül 2011, 14:27:36
pahalı o panolar zengin takımların işi. biraz zor.

Eskişehir bursa çokmu zengin şuan için

sadece55

Panoların masrafının bişey olcağını sanmıyorum...O panolar olduğunda ona göre de reklam gelirleri yükselecek...Anlıcağın Kalite kazancı getirir

hacettepeli

Alıntı yapılan: seko - 13 Eylül 2011, 14:43:03
Eskişehir bursa çokmu zengin şuan için
bursa geçen sene şampiyonlar ligi'ne katılarak bir sürü para kazandı. daha önce de şampiyon olarak çok para kazandı. bursa zengin bir takım. eskişehir için bir şey diyemeyeceğim ama zengin olmadığını da ispat edemeyiz ikimizde. lafın özü olsa iyi olur, diğer kulüpler beni ilgilendirmiyor.

Ayberk

Şimdi bir panoda 3 reklam dönüyorsa o zaman 10 reklam dönecek. Hareketli olacak, animasyonlu olacak. Reklam veren de daha çok basacak parayı. Maliyeti rahat karşılardı panolar. Gelecek bir kaç senede de iyi kar getirirdi tahminim. Nedenini bilemiyorum tabi ama, şimdilik eski tas eski hamam devam edip, yeni statta yeni pano düşüncesinde olabilirler

ahmetsefa55

binikalamadım

cin conu yenince bir sürü firma sıraya girer reklam için

lucapicola

Kodalak

Alıntı yapılan: lucapicola - 14 Eylül 2011, 08:35:39
    Bir çok takımın yok , nedense.

futbolda şike olayları her yönden futbolu etkiledi,taraftarlar stadları boş bıraktı,sponsor olacak firmalarda takımları desteklemedi,digitürk alımları durdu,

yani bu dört zübükler futbolun içine resmen etti....

AntZ

Alıntı yapılan: lucapicola - 14 Eylül 2011, 08:35:39
     Bir çok takımın yok , nedense.

Eskiden göğüs reklamları kulüpler için önemli gelirdi, şimdi artan gelirler karşısında göğüs reklamından gelen paralar eskisi kadar önem arzetmiyor ve eski fiyatlara vermiyor kulüpler. Hiçbiri reklamsız kalmaz ve en az eskiden aldığı paraları alır ama değerini bulmasını bekliyor çoğu kulüp.

muzaffer4

hiç olmadı ibb gibi spor toto reklamı alırız spor toto sponsorsuz takımlara reklam veriyormuş..

fanatik samsunsporlu

stadımızın çim olarak en iyi 5 teymiş.stad sorumlusu demişti