19 Mayis 1919 İşte benim dogum tarihim . K.ATATÜRK

Başlatan doðan, 10 Eylül 2010, 13:21:33

« önceki - sonraki »

doðan

19 Mayis stadyum unda  maraton trübünü nun çatısında asılı olan bu pankartı hatirliyormusuz ? artık hatirlayazsiniz çünkü artık yok , su anda o noktada samsunsporumuza müthiş katkılar sağlayan Borsan reklamı mevcut , katkılarıyla 2. Lig yolunu bize açan sayın adnan olmez in Atatürk'ün imzasını kaldırmasını kabul edemiyor, stadımızın en hakim noktasına imzamızı geri istiyoruz..... 

minci

Sevgili kardeşim seni yürekten kutluyorum.  >l< >l< >l< Varlık nedenimiz büyük ATAMIZIN sözünün yerine yokoluşluk nedenimiz Adnan Ölmezin şirketinin pankartının asılmasını şiddetle kınıyorum. Alacağınız 3 krşluk reklam parası uğruna ATAMIZI nasıl silersiniz >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

Ekrem

Başka yermı yok koskoca stadyumda reklam verecek  >:(

babasamsunlu

Doğan abi,şimdi bunlar kendilerince bunun mantıklı olabilecek (!) bir açıklamasını yapacaklardır..o yüzden biz o kısmına takılmadan kocaman bi pankart yapıp maratonda her maç açalım..sanırım en güzel tepki bu olur...

doðan

Haklisin akan, yapalım bir pankart o zaman aynı sözü yazalım , Engin sever ve bizim familya hallederiz .....

red_white

o adamın reklamını gördükçe uyuz oluyorum şimdi hepten kafayı yerim adiii herif

Sempatik Bengülü

Alıntı yapılan: babasamsunlu - 10 Eylül 2010, 14:04:27
Doğan abi,şimdi bunlar kendilerince bunun mantıklı olabilecek (!) bir açıklamasını yapacaklardır..o yüzden biz o kısmına takılmadan kocaman bi pankart yapıp maratonda her maç açalım..sanırım en güzel tepki bu olur...

eLLis

Maraton alta güzelce tekrar yazabilirler benim merak ettiğim o pankart oradan ne kadarlık bir reklama indi

doðan

Aldığımız istihbarata göre ASFK da bununla ilgili bir toplantı bugün yapılmış. Sonucunu merakla bekliyorum ....

çýlgýnlar1984

Biz oraya göre Söğütlübahçeliçılgınlar pankartı yaptrıp asacakdık ama Sırf ''19 Mayis 1919 İşte benim dogum tarihim . K.ATATÜRK'' Bu Pankrt var dıye asmıyordk gercekten ayıp o borsan reklamıhıc olmamıs oraya ordan bıran önce kaldırmaları lazım ve eskı pankart aynı sekıl oraya montalanması lazım

AntZ

10 Eylül 2010, 20:04:39 #10 Son düzenlenme: 10 Eylül 2010, 20:07:04 Ant55
19 Mayis 1919 İşte benim dogum tarihim. K.ATATÜRK
26 Temmuz 2005 İşte benim ölüm tarihim. Samsunspor Taraftarı
10 Eylül 2010 İşte katilin imzası. Adnan Ölmez

Burak

şaka mı bu ? borsan reklamlarını sağına soluna yerleştiremiyormuydu orada iki tane borsan yazmasa ne olurdu bizim o pankartı yaptırıp asmamız lazım bir yere o zaman doğan abinin yazdığı gibi

red_white

KotuCocuk55

Stada doğru inerken farkettim ve aynı şeyleri düşündüm..

Devrin adamına bir kıyak,öyle ki,  tv çekimlerinde hep göz önünde,bulvardan aşşa inerken göze çarpan ilk kare..
Değeri yüksek olmalı bu reklamın..

Bide işin diğer boyutu var, böyle bir imza samsun ve samsunsporla bütünleşmiş neden indirilir..
Tamamen maddi çıkarlarla gelir elde etmek için mi yoksa altında başka birşeylerde mi aranmalı..

Sonuç:
TRT'ye yapılan baskı yerel medyanın da yardımıyla kulübe yapılmalı ve halk durumdan haberdar edilmeli..
Acaba haber gazetesinin tepkisi ne olur..

Şimdi durup düşündüm..
Adnan ölmez ismini samsunspora başkan olduğunda ilk kez duymuştum.
Borsan diye bir fabrikası vardı,renkleri bordo mavi olan, ve samsunspora trabzonlu başkan istemiyoruz demiştim o zaman..

Adnan ölmez en kötü başkanlar listesinin başında yer alıyor çünkü hem takımı küme düşürdü,hemde arkasını döndü gitti..

Sonra ne oldu,her yer BOR oldu,borkunutu borsanı haa bide haber gazetesi derken adam şehrin en tanınan ismi oldu...

GARİP!

Burak

nedense nispeten ufak bir işletme  olan borsan adnan ölmez in başkan olmasıyla yavaş yavaş ntv ye reklam vermeye başlamıştı kısa kısa ama hakikaten garip. dünyada en büyük rezervi bizde olan BOR madenini alım satımından bu kadar yükseldi sanırım ? bencede G A R İ P